Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dagmar25
30. okt 2012

@pancuska uz to mame schvalene a v pondelok ideme na konzultaciu, takze buduci mesiac ideme na to... 🙂

pancuska
30. okt 2012

@rojica diazepan je taka oblbovacka,to sa pytam lebo som zvedava ci to ja take ako pri IUI,lebo pri IVF sa dava diazepan.....sak uz si dam len ten utros a idem do hajan....ty si ho kedy vecer davas?

pancuska
30. okt 2012

@dagmar25 jooooj konecne sa to pohlo!!tak v pondelok mam na teba mysliet? to som rada.....a ku komu to chodis?

dagmar25
30. okt 2012

@pancuska joj dakujem, chodim dr Harbulakovi, som max spokojna, a uvidime v pondelok uz dostanem mozno recepty, mam dlhy protokol, tak myslim, ze na 24. den zacnem pichat, to mi predbezne vychadza na 21.11 tak dovtedy sa skusim nejako skoncentrovat...a dufam, ze sa mi bude darit mysliet pozitivne...mam totiz nejako ovela vacsi stres ako pri prvom ivf... 🙂

gelinka75
30. okt 2012

@pancuska ahojky, pekny vykon, bolo ti zle z narkozy?

rojica
30. okt 2012

@pancuska ja si ho dávam večer a ráno o ôsmej.....ale teraz ho už zapijam už ma to nebaví si to vkladať....aj tak som mala potiaze keď som ho vkladajú....☹

pancuska
30. okt 2012

@dagmar25 tak budes mat zrejme lieky take ako ja? alebo mozno.....aj ja chodim k Harbulakovi,ale dneska robil OPU Drabek tak aj toho som uz konecne videla!!Inak casto stretavam dr Behunovu aj dneska tam bola......a aj Harbulak!!!mne tie lieky inak zostali.....300iu puregonu a menopuru 1 a pol krabicky ale vraj vobec nikde nie je Pregnyl tak dufam ze sa ti ho podari zohnat!!!

pancuska
30. okt 2012

@gelinka75 ahoj 🙂 nie nebolo len som mala vysoky tlak a chcelo sa mi stale spat....inak v pohode,az na to ze ma este trochu pobolieva podbrusko ale to hadam prejde.....sak predsa tam bol zasah.....len som sa bala OHSS.....

gelinka75
30. okt 2012

@pancuska no super, bolest prejde, aj mna bolel lavy vajecnik asi 3 dni a potom to uz bolo ok...pregnyl nie je, ale mne ho dali s protokolom v centre, asi maju este zasoby...ostatne lieky som vybrala v lekarni

boobaa
30. okt 2012

@rojica aojky, aj ja idem v piatok na krv 🙂 mozno sa uvidime

pancuska
31. okt 2012

@gelinka75 áno tak ten pregnyl dali aj mne-s protokolom! Ale že ak zostane treba ho vrátiť! A teraz máš aký protokol? Musela si začať nanovo? A to zmrazenie ako funguje prosím ťa? Chcela by som PK a potom vložiť 2,kamoška ma odhovára,že je to riziko tak trochu váham...

gelinka75
31. okt 2012

@pancuska no ja zacinam o tyzden 😅 stale som taka nijaka z toho, mam obavy 😔 🙄 🙂 hej treba vsetko nanovo ak nemas zmrazene, my sme mali 5 a nerozmrazili sa 😠 normalne ti vyberu 2 vlozia a zbytok ked chces tak zmrazia, myslis riziko, ze budu dvojicky? podla mna vyssie riziko je ze to nevyjde ako ze vyjdu dvojicky, ale je to na tebe..ja by som dala 2 🙂

boobaa
31. okt 2012

ahojte baby, tak pred chvilou ma zamrazilo a mrazí ma doteraz, som 31 DC a 8 deň po ET (po PK 5 dní vkladali sa včasné blastocysty) a dnes ráno ked som si vkladala utroš zabadala som na prste hnedý flak, po utretí na papieri slabučký hnedý hlien. .... príde špinenie a potom mrcha?? na krv idem až piatok, do vtedy som v slzách od strachu. Mala ste to niektorá s pozitívnym koncom??? potrebujem sa ukludniť

silviami
31. okt 2012

@boobaa príznaky tehotnosti a blížiacej sa menštruácie môžu byť takmer rovnaké, môže to byť asi aj uhniezďovanie, držím palce

boobaa
31. okt 2012

@silviami neviem či uhniezdovanie, lebo embryjká boli už velikánske, takéto by sa mali ževraj uhniezdiť do 48 hodín. teraz som bola kuk na wc a nič tam nebolo, tak neviem, som z toho na práškoch

azzura
31. okt 2012

@pancuska v pohode, ja som si myslela ze si jedina ked si isla tak neskoro dnu. Este sa ta setricka pytala kde mas kabat.....ja som stala v rade na krv. Kedy mas vklad, uz vies?

rojica
31. okt 2012

@boobaa ahoj tak to by som bola rada keby že sa streneme, ale ja nejdem do Blavy na krv len k svojmu gynkošovi..... ☹

boobaa
31. okt 2012

@rojica aha 🙂 nevadí, budeme si držať palčoky 🙂

rojica
31. okt 2012

@boobaa a ty už tiež budeš vedieť výsledok?...lebo ja už naozaj nie som vôbec v obraze čo ktorá absolvovala a kedy..... ☹ ☹ .....

boobaa
31. okt 2012

@rojica ja idem na prvý tehu test, po IVF

rojica
31. okt 2012

@boobaa no už som si to tu prečítala a dostala som sa do obrazu..... 🙂 ....a aké máš pocity moja?.....robila si si aj testík?....tak moc moc držím palce aby to zajtra dobre dopadlo a dozvedela sa dobrú správičku..... 😉

linda_32
31. okt 2012

Ahojte snažilky 🙂 Tak. Ubehli tri týždne od podania žiadosti na umelé oplodnenie do poisťovne. Ešte sa z centra neozvali, tak čakáme na odpoveď.....Ako sa postupuje po to, čo sa ozvú? A ešte sa chcem spýtať, ktorý deň cyklu začínate pichať injekcie? Je to u každého individuálne? ďakujem

linda_32
31. okt 2012

@boobaa držím palce 🙂

boobaa
31. okt 2012

@rojica jaj moja ja vobec neviem, mám pocit že tam babatko je, ale dnes mám znova pociti na mechu a ráno som mala na papieri malilinký hnedý hlien, ako keby špinenie, hrozne hrozne sa bojím. bojím sa ísť aj na wc

boobaa
31. okt 2012

@linda_32 dakujem, inak pri IVF začínaš pichať prvú injekciu 28 deň cyklu a je to diphereline, potom by si mala dostať mrchu a na 4 deň mrchy pôjdeč na kontrolu. niektorým dievčatám mecha kvoli tomu dipherelinu mešká tak sa nezlakni

rojica
31. okt 2012

@boobaa neboj bude to dobré...ja si myslím, že to špinenie patrí k tomu, že si tehotná keby že je to vo veľkom že spiníš tak je to iné ale také malilinké to je v pohode.....musíš tomu verím moja.....mňa už tiež pobolieva podbruško a robila som si aj test a vyšiel negatívny čo som aj predpokladala, že to tak bude.....tak už len vysadiť utroš a počkať na mrchu..... 🙂

linda_32
31. okt 2012

@boobaa počítam, počítam, trochu sa mi to domotalo....ja mám 25 dňové cykly. to znamená že ten 28 deň mi ešte menštruácia trvá...... vtedy si mám pichnúť ten dpihereline, aby som zase dostala mrchu 😅 ? aleho hovorím blbosti 😀

boobaa
31. okt 2012

@linda_32 noo to je trocha problém, ja som tiež dostala na 26 deň, tak som nabehla do centra, urobili mi kontrolný ultrazvuk, a povedali že sliznica je dobrá tak som začala pichat skor o 2 dni

linda_32
31. okt 2012

@boobaa aha, už v tom začínam mať jasno. Jednoducho, keď si pôjdem po injekcie, musim doktorke povedať o dĺžke trvanie cyklov, však oni mi už povedia potom ako si to pichať. ďakujem ti za radu a ešte raz držím palce 🙂

gelinka75
31. okt 2012

@linda_32 zda sa mi, ze ty ratas dlzku cyklu az do konca menzesu, treba to ratat opacne, ked dostanes menzes tak to je 1DC a ked zacne dalsi menzes tak den predtym bol koniec cyklu, lebo zas zacinas 1DC

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre