Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chrustik10
2. nov 2012

@pancuska ahoj, zajtra ti držím place!!! 🙂 nezabudni potom netlačiť a šetriť sa...

chrustik10
2. nov 2012

@boobaa ale to som niekde čítala, že utroš môže spôsobovať krvácanie krčka, že to nič nie je, len reakcia krčka na liek...

chrustik10
2. nov 2012

@linda_32 to nie je podmienka, že diph. sa začína brať na 25 alebo 28 deň...to má každá baba inak....lekár rozhodne, kedy ho začneš brať....pri krátkom protokole ho berieš až v novom cykle....

boobaa
2. nov 2012

ahoj, takze spadám do druhej skupiny, kedy sa špinenie zmení na krvácanie ... dnes na 33 DC a 9 deň po ET som začal ráno krvácať. končím, už nemám silu pokračovať, dnes sa ožeriem a ked ma bude nejaká iná sila ochranovať tak možno nespáchať samovraždu. už nevládzem ... som nútená riešiť tento stav psychlógom. prepáčte dievčatá že som sa tu takto vyliala, ale ja končím. už sem prispievať nebudem.

chrustik10
2. nov 2012

@pancuska jo a pýtala si sa, či som dala zmraziť...no, leda tak maslo do mrazničky, lebo som mala nakoniec len 2 oplodnené vajká, takže obe embryjká išli o 2 dni dnu... 😀

chrustik10
2. nov 2012

@rojica no čo? testla si? či čakáš až na dnešnú krv? som teraz zvedavá za druhých, keď nemám pozorovať seba 😉

chrustik10
2. nov 2012

@gelinka75 no a s tebou je to ako? kedy začínaš?

annamary27
2. nov 2012

@boobaa moja,ja viem,je to ťažké,ale hned sa neožieraj,nevysádzaj lieky,krvácanie nemusí ešte nič znamenať,ja som po dvoch dnoch silného krvácania ešte pred prvým testom mala napokon krv pozitívnu.želám veľa síl,aby si prekonala ten smútok.

annamary27
2. nov 2012

@boobaa v takýchto smutných prípadoch mi pomáhalo modré z neba/relácia/ a myšlienka na to,že hlavné je,že sme zdraví.

boobaa
2. nov 2012

@annamary27 dakujem, ja som asi urieknutá, ja mám takú smolu, že už z toho nevládzem. v prvom rade si idem kúpiť psa a potom bude zo mna stará ublížená ufrflaná žena

boobaa
2. nov 2012

@annamary27 no keby som aspoň zdravá bola, mám osteoporózu diagnostikovanú v 18 rokoch, to neviem od kedy ju vôbec mám. som síce liečená ale doki povedal že by som mala mať dieťa čo najskôr aby to moje kosti vydržali a ono sa nedarí. takže tak ...

annamary27
2. nov 2012

@boobaa tak si kúp okrem psíka aj náramok proti urieknutiu,ja mám na sebe aj tri.

boobaa
2. nov 2012

@annamary27 ten som nosila pri prvom tehotenstve a nepomohlo - dievčatká sa narodili a umreli, ja už na tieto veci neverím. prepáč ale som tak negatívne naladená že mi už nepomôže nič, asi len alkohol a plač. inak som abstinent ale v prípadoch kedy som moc smutná a chcem zabudnúť, vyplakať sa tak použijem alkohol.

pancuska
2. nov 2012

@linda_32 a ved uz ti robili aj ten hormonalny profil co sa robi medzi 2-5dna cyklu tusim?ja som po 4 tyzdnoch volala do poistovne.....ked uz mi volali z GF(v poistovni mi povedala ze to posielaju doporucene)tak potom to uz islo rychlo!! 😉 😉

pancuska
2. nov 2012

@dagmar25 len skoda ze ti to nevyslo aj tento rok tak,to by bolo fajn ale......mne strasne robi dobre ked ma niekto podporuje tak ako ty napriklad a este par bab co su tu a moj muzik to je taka moja sila,beriem mu asi vsetku energiu 😉 zatial nikto nevolal ale pocitam ze ked tak tak okolo 11h.....no modlim sa aby vydrzalo co najviac....

pancuska
2. nov 2012

@boobaa jasne treba sa vsetko pytat ....a ides na krv kvoli hcg? drzim palce,nech je to co najviac!!!!to je uz ako 10den po ET?

pancuska
2. nov 2012

@boobaa az teraz som si precitala co si pisala dnes!!! Nevzdavaj to prosim ta!!!! Je to prvy den ....moze to byt aj to ze ak si si dala vlozit 2 ...jedno odislo!!Nevzdavaj to prosim ta!!!

pancuska
2. nov 2012

@chrustik10 ahoj moja,teba som tu uz dlho nevidela.....ako sa mas? kedy ides teraz na krv? no mne este stale nevolali ale myslim ze asi az o 11h ked tak .....neviem kedy sa vola kvoli vkladu.....ale som taka otapena,asi z toho utrosu....dufam ze nechodis este do roboty?

boobaa
2. nov 2012

@pancuska pýtala som sa sestričke ked som bola pro forma (už len tak) dnes na krvi, že som začala krvácať a ona že hm, tak po už asi nebude pozitívne, keby že špiním tak v pohode ale krv ... zatial to nie je masívne, ale počítam že sa to rozbehne. ja som to asi vzdala, kupila som si krabičku cigariet a začala som zasa fajčiť. skúsime asi ešte Brno, Bratislave už neverím....

zuzmil
2. nov 2012

@boobaa Urcite skus Brno. My sme tiez chodili do GF. Nespravili nam ani poriadnu diagnostiku. V Brne prisli na veci, ktore si v GF ani nevsimli. Su tam tiez velmi ochotni (lekarka kvoli mne prisla v sobotu do prace). V GF len zhrabnu prachy a mas smolu ak na teba ich zauzivany pristup nefunguje.

boobaa
2. nov 2012

@zuzmil dakujem, vieš mi dať prosím ťa názov toho centra v Brne??

zuzmil
2. nov 2012

Ja chodim do Reprofitu

zuzmil
2. nov 2012

@boobaa Este dalsia vyhoda je, ze nemusis stat v rade na kontroly pocas stimulacie - mozes ich absolvovat u svojho gynekologa na Slovensku a zamailovat vysledky, alebo sa dohodnes na presnom termine u nich. Mozes prist aj poobede. Po skusenostiach z GF mi toto vsetko pripadalo ako krasny sen.

zuzu1108
2. nov 2012

@boobaa Ahoj, prepac, ze sa Vam aj ja miesam do debaty.
Je mi to veľmi luto 😢 , ale nevzdavaj to este, aj ked sa mi to povie.
Aj ja by som ti odporucala Brno. Nechcem hanit GF, ale aj my sme sa rozhodli pre Brno, po vseliakych konzultaciach a vysetreniach v BA. Ja som uz bola zmatena z mojich a manzeleovych vysledkov.
My ideme do centra Helios.
Ak by si chcela blizsie info, kludne mi napis 🙂 .

rojica
2. nov 2012

@chrustik10 ahoj moja testla som dneska ráno aby som sa poistila keď pôjdem na krv a vyšlo to tak ako som očakávala....tak už len čakám kedy my to potvrdí aj sestrička....okolo obeda by mala volať...a ty ako moja? 😉

sarasota
2. nov 2012

@booba nevzdavaj to aj ja som to po 3neuspesnom Ivf dotiahla az k psychiatrovi nasledne sme sa rozhodly pre adopciu sme v poradovniku od3 septembra. Stale mi nieco vo vnutri vravelo ze nech skusime este Brno Reprofit poznam vela bab co im na Slovensku uz nedavali nadej a v Brne otehotneli.Tak sme isli a teraz sme v 9tt a verim ze to dotiahneme do uspesneho konca.Posielam vela pozitivnej energie nevzdavaj sa viem ake je to tazke.

dagmar25
2. nov 2012

@boobaa prepac, ze sa ti tiez miesam do debaty, ale chcela som ti len napisat, aby si sa nevzdavala, chapem, ze si nestastna a je mi to velmi velmi luto, budem na teba mysliet a posielam ti aspon takto vela sily a pozitivnej energie aby si to vsetko zvladla...

boobaa
2. nov 2012

dakujem dievčatá, skúsime to v Brne - Reprofit, skúsim ešte poziret aké iné centrá v Brne sú. Aby som si pohladila dušu tak si vyberám psíka cez inzeráty, kúpim svojej starej fenke ešte kamarátku, aby nám bolo veselšie.

annamary27
2. nov 2012

@boobaa čakám,či sem predsalen nenapíšeš nejaký zázrak...

boobaa
2. nov 2012

@annamary27 je im to ohromne ľúto ale je to negatívne. a ohromne sa tešia ked prídem znova aby som im tam nechala ďalších 1300 euro, nasrať ... ideme do Brna!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre