Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

siinda
3. nov 2012

@pancuska ahoj 🙂 a ty si z ktorej postele? no cakam co už, ani nekrvacam a ni bolesti nemam, len si užívam domace obletovanie a ničnerobenie a ako tvoje vajíčka? kolko odobrali a posluchaju?

siinda
3. nov 2012

@pancuska si nenapísala ako ti to dopadlo? alebo som zle citala? sa pochval 🙂

ivanya
3. nov 2012

Ahojte, mam dlhy protokol k ivf, 6. den uz picham Dipherelin. Doktorka mi nehovorila o ziadnych obmedzeniach, a zabudla som sa jej aj spytat. Uz vyse dvoch mesiacov cvicim jogu, 2x tyzdenne, tak neviem ci s tym mam pocas ivf pokracovat. Neodporucila mi dokonca ani PN po OPU a ET ak nemam narocnu pracu, tak bude vraj lepsie ak budem dalej normalne pracovat. Tak si myslim, ze aj jogu by som mohla dalej normal cvicit.

siinda
3. nov 2012

@ivanya ahoj , ja jogu cvicim vyse roka a aj 4x do týzdna,,tak určite neprestavaj a hlavne sa zameraj na tie ženske stahy 🙂 ale ja som ostala doma aj po transfere som vobec nic necvicila ..

dagmar25
3. nov 2012

@pancuska zajtra ti drzim palce...tfuj tfuj tfuj 🙂 velmi ti prajem aby ti to vyslo.

annamary27
3. nov 2012

@lagunasa tak nech Vám to v GF vyjde 😀 podľa mna ste v dobrých rukách 😉

katty5
3. nov 2012

Ahojte, prosim Vás o radu. V pondelok idem do GF na geneticke testy ale vychádza mi 4DC. Je to problém alebo si mám dať nový termín? Nechcem aby mi to nejako ovplyvňovalo výsledky. ďakujem za radu.

siinda
3. nov 2012

@katty5 aj ja som tak nejak bola a nebol to problem

katty5
3. nov 2012

@siinda Ďakujem 🙂

pancuska
3. nov 2012

@siinda ja som z tej prostrednej postele! Nam to vyšlo tak že všetky okrem tej čo ležala vedľa teba,pôjdeme aj zajtra na vklad! Mám 6embryok na PK v embryoscope a 7zmrazených a už sa aj začínam báť! A dala si si 2embryjka? Už som zabudla... Aj by som ti napísala skôr ale nemala som čas na net! A teba nebolelo brucho? Lebo mňa ešte stále...

pancuska
3. nov 2012

@dagmar25 dakujem,som rada ze na mna myslis.....len mam obavy lebo stale ma spodok pobolieva ako keby som mala manzes.... 😒

pancuska
3. nov 2012

dievcence vy to tu vobec nespominate ale je normlne ze ma aj na 4 den po OPU boli podbrusko? ja mam normalne strach....... 😒

belalinda
4. nov 2012

@elebe Ahoj, no urcite ich bude zaujimat ci ich mas priechodne 😉 Ak budete trvat na tom ze chcete iui tak si myslim ze Vam ho urobia aj bez priechodnosti... Ved si za to zaplatite... Ja ale na Tvojom mieste by som sama chcela vediet na com som...

belalinda
4. nov 2012

@lagunasa Ahoj, drzim palce 😉

elebe
4. nov 2012

@belalinda ahoj,ďakujem pekne.....no uvidím čo mi povie doktorka a keď mi to doporučí tak pôjdem,čo už 😒

siinda
4. nov 2012

@pancuska tak to ti gratulujem, lebo ja som mala len tri tak jedno som dala zmrazit d ve vložili a brucho ma jasne že bolelo ono ten odber je dost važny zákrok na maternicu tak len oddychuj a držim palce, ja som isla na vklad ale hned po dvoch dnoch, lebo som ich mala male tak mi povedali že najlepsie im bude u mna..a teraz čakam a ako sa mas 🙂

alibabaa
4. nov 2012

@pancuska ja som musela volnejsie gate nosit, ako ma tlacilo a bolelo brucho. .. mala si tam vela folikov, zrazu je tam vela miesta. to je normalne.. brucho sa musi dostat do svojej povodnej polohy.. neboj bude ti lepsie.. a zajtra ides na vklad? tfuj, tfuj, tfuj 😉

belalinda
4. nov 2012

@elebe mne to doporucili laparku hned ako prvu vec, zbytocne by sme skusali iui niekolko mesiacov ak by neboli vajcovody priechodne a okrem toho pocas laparoskopie vedia odhali aj ine problemy ktore by mohli sposobovat neplodnost, napr. endometriozu atd. Ja som teda nevahala 😉 ked uz mame riesit asistovanu reprodukciu pri ktorej niektore postupy su velmi narocne fyzicky aj psychicky nech teda viem na com som 😉 Ale presne ako hovoris, ved uvidis co Ti navrhnu, ake budu ostatne vysledky atd 😉 drzim palce!

pancuska
4. nov 2012

@siinda no mám to za sebou,ale jedno embryo sa prestalo vyvíjať tak mi 2 vložili a 10mám zmrazených! Inak väčšinou ležím lebo som stále nejaká unavená! No a o 10dní na krv,kvôli hcg... Kto vie či sa to nedá zistiť aj skôr ale nevadí trpezlivosť ruže prináša! Ale dala som sa vypísať z práce,radšej lebo tam musím zdvíhať... Ty pôjdeš v piatok na krv? Verím že bude pozitívna ako tvoja energia 🙂

pancuska
4. nov 2012

@alibabaa tak to ma ukludnuje! Mala som už dneska vklad,ale jedno embryjko sa prestalo vyvijať... Vložili sme 2 a 10je zmrazených,bola som rada,ET mi robil dr. Harbulák tak to som bola tiež kľudnejšia a vysvetlil mi aj to bolenie podbruška! Ale nechcem byť nejaká...ale tá sestrička by mohla byť troška milšia!

rojica
4. nov 2012

@pancuska tak teraz len pekne oddychuj aby sa bábo v brušku cítilo dobre...... 🙂

azzura
4. nov 2012

@pancuska tak to mas za sebou, mna to caka zajtra...super že si mal Harbulaka, som zvedava kto bude robit mna. To sa ti v ES prestalo vyvijat?

alibabaa
4. nov 2012

@pancuska tak pekne oddychuj a pamataj prvych 48 h. je najdolezitejsich 😉

alibabaa
4. nov 2012

@azzura ano aj mne sa prestalo vyvijat v es.... tusim spominala dve... ano dve. lebo bolo 6. dve vlozili, dve zamrazili, tak dve sa prestali vyvijat.

siinda
4. nov 2012

@pancuska super..tak a teraz len cakat acakat a odolavat testovaniu,,podla mna až na taký 9 den sa oplatí doma testovat, lebo ono aj 3 dni trva pokial sa zahniezdia a neviem kolko trva vylucovanie hcg do mocu..ja viem aj mna to lakalo dnes že sa otestujem ale som len 5 den po tak sa mi to zda zbytočne,,a ako sa citis? preco ta bolelo brucho? co ti povedali?

siinda
4. nov 2012

@siinda a to že mas 10 zmrazených je super,,tak žiadne pochybnosti

azzura
4. nov 2012

@alibabaa ja mam 3 ES, mala som 10 vajok, 2 boli zle tak 8 dali na ICSI ale zostali len 3

siinda
4. nov 2012

@pancuska a to že mas 10 zmrazených je super,,tak žiadne pochybnosti

sarah00
4. nov 2012

@pancuska držím palce 🙂

gelinka75
4. nov 2012

@pancuska drzim palce k bambulkam 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre