Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

izabela66
7. nov 2012

@pancuska ahoj,dakujem za radu,zajtra idem na ultrazvuk,už aby som to mala za sebou!,mam dlhý potokol,teraz beriem dipherelin a ešte mám menopur a puregon

pancuska
7. nov 2012

@mig219 no a koľko bolo vajíčok a aký lekár ťa robil? Vidíš a už to máš za sebou! A je to...

mig219
7. nov 2012

@pancuska 20 ich bolo a harbulak , secko bolo v poradecku, teraz sa snazim staaaaaaaaaaale pit

pancuska
7. nov 2012

@mig219 tak to si mala pekné,ešte lepšie ako ja 🙂 som zvedavá čo ti zajtra povedia?! A dali ste aj PK ,embryoscope alebo ICSI?

mig219
7. nov 2012

@pancuska secko sme dali. 12 sme icsi a 8 prirodzene. a predlzenu tiez a aj embryscope a aj fotky som si vypytala 🙂

pancuska
7. nov 2012

@izabela66 tak nech to zajtra dobre dopadne aby si nemusela dlho pichať! Presne tieto lieky aj protokol som mala aj ja,dokonca mi inj.zostali! Puregon som mala najskôr 125iu a potom 75iu plus menopur 75iu! Neboj utečie to ako voda! Ak bude všetko ok za chvíľku budeš mať odber!

pancuska
7. nov 2012

@mig219 ja som mala pri odbere Drábeka a ten ma len pozdravil,Harbulák mal určite iný prístup! Tá krátkovasá sestrička možno nie je zlá ale mala som pocit že by bola najradšej ak už pôjdem domov! A hlavne pri vklade! No dúfam že to budú bojovníci a vydržia! A máte aj trošku slabší spermiogram keď ICSI?

mig219
7. nov 2012

@pancuska mame. 4x10^6... neviem ktora kratkovlasa. teraz bola tiez kratkovlasa, taka nizsia, stredny vek blondavy melir, a bola zlata, ja som sa snou stretla uz 3x pri iui a raz sa stalo ze mala trochu menej zhovorcivu naladu, ale inak bola v pohode.
ja som strasne dufala ze to nebude robit drabek - hlavne po tom jak som ho dnes rano videla, zas bol naprdnuty

pancuska
8. nov 2012

@mig219 ano ano tu som myslela no a ja som ju zrejme chytila ked nemala svoj den.....ale bola nedela a ak tam bola uz cely tyzden tak sa ani necudujem......neviem Drabek sa mi zda slaby.....odbornik.....ci ma nejake sukromne problemy a ci co......

nr_martinka
8. nov 2012

@pancuska ahoj.tak napriklad ja som mala z harbulakom zlu skusenost.robil mi iui a tak sa strasne ponahlal ze mi tam vrazil tu hlupost a cakala som tak jak krava s nohami rozcapenymi dobrych par minut a a ked donesla sestricka spermie tak ani sa ma nestihla opitat na partnerove meno a datum narodenia a uz mi to tam dal.a zase drabek bol super aj ked mi robil laparku hned ako som sa prebrala tak mi prisiel oznamit ako som na tom a pri konzultacii ked som sa dva krat spitala ze nechapem tak sa zasmial a vysvetlil mi ti znovu.ono asi zalezi aky maju lekari den. 😀

pancuska
8. nov 2012

@nr_martinka Presne tak!!Tazko posudzovat inych asi by som mala pozriet na seba lebo ani ja nie som kazdy den rovnaka.....a zasa ked vidim to mnozstvo zien co tam chodi a maju to tak den co den tak sa uz mozno ani necudujem..... 😉 tiez by som asi nebola na kazdu mila ..... 😉 jednoducho kazda z nas ma inu skusenost,to ako keby sme sa opytali z ktorym centrom sme spokojne.....kazda by hodnotila to kde mala dobry pocit.... 😉

azzura
8. nov 2012

@pancuska ako sa mas? ja som v noci mala priserne krce 😖

pancuska
8. nov 2012

@azzura dneska si 3 den po ET ze? neviem co to mohlo byt!!!pre istotu vela vela pi,lebo OHSS sa prejavuje pocas tehu AJ!!!! tusim mas len 1 vajcovod,ze? a je urcite OK? ja som v pohode,sem tam ma pichne niekde a mam kyselinu ale sak neni sa co cudovat lebo bud si zobnem kusocek cokolady alebo dam nieco slane......a vecer som myslela ze ovraciam muzik v posteli......o 18:30 som zjedla u babicky polievku-vyvar z masa a vela zeleniny lebo zabijali prasiatko....no dneska uz tak neskoro nejem a ked tak zeleninu....z tej mi zle nebude!! ale toto som mavala!!! 😉

azzura
8. nov 2012

@pancuska hej som 3 den po ET, ale mam oba vajcovody a funkcne. tebe byva zle? žeby tehu? byvalo ti bezne zle ked si sa prjedla? takže nic vynimocne?

pancuska
8. nov 2012

@azzura uz ta nebudem strasit tymi vajcovodmi ale ak by sa to stupnovalo,a krce by boli velmi silne na nevydrzanie tak chod urcite k dr!!!! no nedala som si tej polievky vela a zasa jedla som ju o 18:30 a zle mi bolo o 22h tak neviem asi mam podrazdeny zaludok.....mala som raz zapal dvanstornika a odvtedy je to take neiste s tym mojim zaludkom.....nikdy neviem.....ale ked budem tehu uz to vidim na objimanie wc 😀 😀 😀

azzura
8. nov 2012

@pancuska bohvie co to mam, možno by odchadzaju. ale tebe drzim palce 😉

pancuska
8. nov 2012

@azzura uz prosim ta nechcem od teba pocut ziadnu negativnu odpoved lebo ma boli az pri srdci ked to pocujem!!!!bude to dobre a budeme sa spolu tesit!!!

azzura
8. nov 2012

@pancuska 🙂 budem sa snazit pozitivne mysliet, ale odo dna vkladu ked som mala vecer 1x bolesti tak sa desim noci, ale budem verit ze budeme tehu a budeme neskor riesit to ktora bola viac krat na wc 🙂 🙂

pancuska
8. nov 2012

@azzura ale ty si okres TT ....ja chodim do TT na hematologiu....byvas niekde kusok TT? 😉

mig219
8. nov 2012

@pancuska
tak nakoniec ich bolo zrelych z tych 12tich co sme dali ICSI len 5 a z ostatnych 8 prirodzene len 1 ostatne vajka este neboli ☹
ale mame 6 oplodnenych vajok. v pondelok pojdem na vklad, snad to zvladnu a neprestanu sa vyvijat

azzura
8. nov 2012

@pancuska hej, dolne lovčice

pancuska
8. nov 2012

@mig219 a na ktory den cyklu si mala OPU-odber? lebo este mohli pockat!!!no nevadi lepsie ako 1.....budem drzat palce aby boli silne,ved zalezi na kvalite a nie na kvantite ako tu kedysi baby pisali.....a das si vlozit 2? a ako sa citis?

pancuska
8. nov 2012

@azzura fuuuu moja to ani neviem kde je 😉

azzura
8. nov 2012

@pancuska sak ani ja som netusila, myslela som si ze moj m je z TT a aby som si to zapamatala tak mi doniesol tasku s logom obce 😀 za Krzovanmi nad Vahom a Zavarom

pancuska
8. nov 2012

@azzura uz viem uz som v obraze 😀 hned vedla byva Mario z farmy 🙂

azzura
8. nov 2012

@pancuska ja som origos z GA

pancuska
8. nov 2012

@azzura uz sa nemozem takto vypytovat lebo ma admin vypne....ale uz sa nam to krati.....ja uz len 6 dni a ty 7 a dockame sa .....ako vyplata!!!! 😀 ozaj a ty marodis?

elise
8. nov 2012

@pancuska ja chodim do TT na hematologiu do nemocnice tiež 🙂 teraz idem 14.11

azzura
8. nov 2012

@pancuska ja mam dovolenku, nakolko mam este 23 dni...setrila som poctivo 😉 bojim sa stvrtka a v ten den mame aj vyrocie.
vsak sa nepytas nic trasne osobne 🙂 ty si z PN? Ozaj v Piestanoch bolo kedysi teiz centrum, skoda ze zaniklo, vraj bolo dobre a bolo by mi to aj blizsie

pancuska
8. nov 2012

@elise jeeeej a ku komu? ja chodim k dr.Kruzliakovej ale teraz idem az 5.12.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre