Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
8. nov 2012

@pancuska ja chodim k labancovej ale bola som raz u kružliakovej je zlatá 🙂 ozaj a kde presne bývaš ja pri piešťanoch

pancuska
8. nov 2012

@azzura no ja som mala dovci uz len 7 dni lebo som stale po dr behala.....tak som musela ist na marodku,moj gyn nastastie nerobil ziadny problem!!!......nie som priamo z PN isla som za nevestu 😉 byvam v Bašovciach to je 7 km od Piestan.....veru aj mne by to centrum tam vyhovovalo a ani neviem preco to zrusili....kolega tam s priatelkou par krat bol a ze sa im tam pacilo ale neuspeli,no vlastne oni to zatial vzdali,ale maju dost zly spg.......

pancuska
8. nov 2012

@elise uz som to napisala azzure ..... 😉 a ty kde pri Piestanoch? 😉

elise
8. nov 2012

@pancuska ja vo velkom orviši kusok od teba🙂

mig219
8. nov 2012

@pancuska mala som vysoke hormony tak uz nechceli cakat... inak to bol 19ty den..
zase to raz niekto prepiskol s davkovanim.. harbulak vyzeral pri kontrole pri ktorej ma on videl prvykrat dost nasraty na nich. potom uz ma ani nepustil nikomu inemu napisal si na papier ze mna chce videt len on...
citim sa dobre, len som smutna trosku

pancuska
8. nov 2012

@elise no jaaa asi odpadnem,keby nesedim 😉 ale ja tam vela ludi nepoznam.....len tie kadernicky Tanicku a Jarku ....a pani Dudonovu 😉 ale pozeram ze ty to uz mas za par!!! teraz kam chodis ku gyn?

elise
8. nov 2012

@pancuska my sme sa sem len nasťahovali na gyndu chodim do trnavy odtial pochádzam, tam mám aj pediatra

pancuska
8. nov 2012

@mig219 tak to si bola uz dost vysoko!!!mne robili odber na 14dc! a cim si stimulovala? pytala som sa uz niekedy?lebo ak ano prepac ale strasne zabudam....nebud smutna!!! ked tak ti zavolaju a vklad bude skor!!!len nebud smutna lebo psychika robi vela!! so mnou bola jedna baba na opu a mala iba 1 vajicko no neviem ako sa ma lebo som jej pisala ale neodpisala.....no mala uz 40r a zdala sa mi taka vyrovnana a plna zivota a pozitivnej energie...

pancuska
8. nov 2012

@elise pridam si ta medzi priatelov suseda.....aby som vedela kedy k tomu dojde 🙂 a kedy mas termin? pytam sa lebo moj muzik je narodeny 13.1. v piatok-stastny to muz 😉

elise
8. nov 2012

@pancuska 14.1 ale uvidim kdy sa nám narodi🙂 ale prešla som si IFV ročný kolobeh s 3 KET

mig219
8. nov 2012

@pancuska nepytala si sa, stimulovala som gonalom.. potom luveris. no a klasika dipherelin.
no volala mi dnes, ze vklad bude v pondelok, este saa ma pytala ci chcem predlzenu kultivaciu. a teraz rozmyslam ze som radsej mala dat tu kratku, nech si cim skor u mna. ale teda ze este zavola o kolkej presne to bude.
pripadam si ze o tom nic neviem.. mala som sa pytat ovela viac.. len co ked neviem na co sa pytat... 🙄

gelinka75
8. nov 2012

@mig219 no a kolko sa oplodnilo? 🙂

mig219
8. nov 2012

@gelinka75 6 ich je

gelinka75
8. nov 2012

@mig219 no ved to staci, my sme mali 7, aj ti nejake zmrazili?

mig219
8. nov 2012

@gelinka75 este nevieme, len dnes ich dali do embroscop-u

pancuska
8. nov 2012

@elise aaaach tiez si si vselicim presla.....takze az 3KET sa podaril?a co ste mali aky problem ked si musela ist na IVF?

pancuska
8. nov 2012

@mig219 clovek niekedy nevie co ma a co moze v zivote robit .....vybrala si si tu lepsiu moznost,lebo vacsina hovori ze PK je lepsie,uvidis......dobre sa psychicky priprav a ziadne stresy,dobre to dopadne!!! 😉

pancuska
8. nov 2012

@gelinka75 ahoj,uz som ta tu dlho nevidela!ako sa mas a ako pokracujete? 🙂

elise
8. nov 2012

@pancuska manžel mal pomalých pojovníkov a v menšom množstve

pancuska
8. nov 2012

@elise a na KET ste pouzili skorsie embryjka? ci kolko si ich mala pri odbere?

katty5
8. nov 2012

@elise ahoj, tak tu čítam že tvoj manžel mal pomalých bojovníkov a v menšom množstve. Boli ste na ISCI? My máme ten istý problém. Zatiaľ len začíname, čakáme ešte na nejaké výsledky a potom ideme na to. Môžeš mi prosím napísať aký si mala priebeh, čo všetko si si musela davat a kolko to cele trvalo? Chcem sa uz dopredu pomaly pripravovať čo ma čaká 🙂 dakujem 🙂

elise
8. nov 2012

@pancuska pri odber esom mala 26 vajičok zrelých bolo 20 18 sa oplodnilo ale pri každom KET ich vela neprežilo

pancuska
8. nov 2012

@elise no pekne......ale teraz uz sa len pekne tes ako za chvilku budes to malinke storenie drzat v rukach!! 😉 mate vybrane uz aj meno?

elise
8. nov 2012

@katty5 mali sme všetky schopne zrele vajička na ISCI stálo nás tomajland ale dali sme pre istotou všetky ved čo keby náodou. aj sme mali predlženu kultiváciu ale ked som otehotnela po roku zostali 3 (niekolkobunkove ale to sme si už nedali zamraziť ja už mám 27 rokov a manžel 49 takže na další KET by sme nešli skôr by som ešte jedno privitala aby sme mali 3 detičky ale to tretie uvidime necháme to na vyššie sily. vždy som si dávala vkladať dve. po ET som mala kyret lebo bábenko sa prestalo vyvýjať

elise
8. nov 2012

@pancuska páči sa nám juliana a tak sa dokonca volala aj mojej babky babka🙂

katty5
8. nov 2012

@elise a koľko to asi všetko finančne vychádza? aj niečo poisťovňa pri ICSI prepláca? Inak gratulujem, bude to pekný povianočný darček 🙂

elise
8. nov 2012

@katty5 nás to aj s predlženou aj mrazenim spolu s isci stálo 800 euro

tinasc
8. nov 2012

@elise ako sa mávaš? rýchlo ti to ubieha za chvíľku budeš mať malú pri sebe 🙂

elise
8. nov 2012

@tinasc jej gratulujem pozerám že ti krásne vyšiel párik teším sa🙂

mig219
8. nov 2012

@pancuska som si tam zavolala, a povedala ze je to uplne jedno. a potom som si to odovodnila tym ze je vlastne jedno kde dozrievaju lebo aj tak sa skor neuhniezdia. takze som sa ukludnila 🙂
a v zivote razim teoriu ze vsetko sa deje z urciteho dovodu, a tak ako sa to deje je najlepsie ako sa da, bez ohladu na to co momentalne chcem.

a mimo temu. ten utrogestan je strasne delo 😅 😅 😅 musim to zacat vkladat lebo sa mi z toho toci hlava jak z 3 poharov vina 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre