Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jangyn
11. máj 2009

Och, teraz si ma rozosmiala. Veľmi rada by som ťa poslúchla. Len ja si nemôžem dovoliť behať, lebo tu trčím v práci, potím sa od tepla a z toho dusna čo tu je. Aj ja sa tvárim, že sa nič nedeje. Byciklovala som sa, vysávala, nakupovala a pila vínko (ale len ako prípitok 1 dcl). A ty si sa cítila trošku inak. Lebo ja nič necítim, ozaj len trocha bolesti v podbruší ako pred MS. Ale keď idem hore schodmi, tak mi príde nejako ťažko, neviem, či to je z toho tepla. To jediné som si všimla. Jaaj, a v sobotu ma chytila taká bolesť, že som si necítila nohy. Ale trvalo to len 3-4 minúty a odvtedy nič.

krakulka
11. máj 2009

Och napisala si to paradne 😀 , tak trosku si moj vzor. 😎 😎 😎 Pri 1.IVF som sa velmi pozorovala, vsetko som odsuvala, akcie, dokonca na svoje 30 narodky - oslava jak hrom, kde bolo 10 tridsiatnikov oslavencov som ani nepila, stale som i davala pozor. Teraz na to kaslem, chodim kam sa mi paci, v sobotu som bola na koste vina, v nedelu idem na inu akciu a tak... Zijem ako keby sa nic nedialo. Teda az na to, ze ma hneva ms, co este neprisla, ale bruchu uz pobolieva cim dalej, tym viac, tak dufam, ze dnes vecer alebo zajtra tu bude ako na koni 😀 😀 😀 .

jangyn
11. máj 2009

Híííí, že ako som napísala bicyklovala..... Nekresťanské......

slniecko01
11. máj 2009

ďakujem pekne pipinky 🙂 🙂 🙂. So strašne rada, že nám to vyšlo a dúfam, že všetko bude OK 🙂 🙂 . Mužík sa už pýtal kedy ideme na UTZ. O 3 týždne, nech je to tu 😉 😉 😉

och
11. máj 2009

jangyn jedno deci nestaci 😀 😀 😀 daj celu flasu 😀 😀 😀 ja som si vecer po ET so starkym normal pripila k veceri ze na deturence 😀 😀 ono ked si to tak vezmes kolko bab zisti ze caka mimi v 3 mesiaci a potom si pospomynuju ze co vsetko navystraaajali 😀 😀 😀 a okrom toho ja sa tehu absolutne necitim len v noci chodim jest do ladnicky a potit sa potim aj ja a ako krava 😀 😀 😀 😀 dnes je snad milion stupnov 😀 😀 😀 ja az ked som mala potvrdene ze som tak ma par krat zapichalo a ppobolelo a teraz absolutne nic 😲 😀

krakul vidis 😀 😀 tak co dame tu oslavu teraz 😀 ked si o nu prisla 😀

krakulka
11. máj 2009

Jasnacka spravime akcosku 🙂 🙂 😀 😀

jangyn
11. máj 2009

Veď práve to si hovorím aj ja, že koľko báb príde na to, že sú tehotné, až keď už vykonali medzitým kopu somarín. A ty máš, och, asi silný aj organizmus.

krakulka
11. máj 2009

Jangyn - ja som citala orgazmus 😀 😀 😀 😀 namiesto organizumus. Uz by som mala ist asi domov. Sedim v praci od 7h. ☹

och
11. máj 2009

krakul a keby sme tie tvoje narodky spojili s niakou oflusavackou 😀 😀 😀 😀 co ty na to 😀 napriklad mayka ma vysoko plodne flusance 😀 😀 😀 😀 😀

jangyn
11. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 až ma brucho rozbolelo, tak sa musím smiať, krakulka, choď si oddýchnuť domov.

jangyn
11. máj 2009

Aj ja sa už balím, lebo tu neobsedím. 😉 Idem si zavolať do lekárne, či majú estrofem, aby som tam zasa nešla nadarmo 😖

och
11. máj 2009

krakul 😀 no moj orgazmus bude velice silny ked sa konecne k sexu dostanem po troch meisacoch 😀 😀

jangyn ani by som netvrdila 😀 ked 15 rokov vkuse fajcim 😝

jangyn
11. máj 2009

Íha, to je dosť. Ja som v živote neskúšala fajčiť - cigaretu 😀 , ale za to mám 13 rokov výtok 😅 , tak čo už.

och
11. máj 2009

jeeej aj ja a vsetci mi povedali ze je to bakteria ktora znaci cistotu 😲 😀 😀 😀 😀 tak sa tesim ze ho mam 😀 😀 😀

luly3
11. máj 2009

och a aj si prestala alebo fajčíš aj teraz??????? 😉

inak zdravím všetky pipiny 😅

och
11. máj 2009

luly len ked idem s niekym von a aj to iba taku jedne dve ako chutovku 😀 😀 😀 a ide to teraz celkom lahko nefajcit 😀 😀 bo aj stary na mna vzdy zazrie skaredo 😎

krakulka
11. máj 2009

Och, tehule by fajcit nemali 😠 . Ale snad ta to prejde, ked uvidis na UTZ deticky 😀 .

mima11
11. máj 2009

Ahojte babuľky!
Januška (jangyn) písala som Ti IP, jasné, že si pamätám!!! 😅

Slnieško, tak veľmi gratulujem!!!

No a ja mám tiež niečo nové, dnes som bola na konzultácii a Dr. Drábek nás posiela na hematológiu (zrážanlivosť krvi) a genetiku.Na genetiku povedal, že čakať nebudeme, že nejako nič nepredpokladá, ale na vyšetrenie krvi, si budeme musieť počkať! A potom hor sa do KET!!!

Ostatné tehulky ahojte!!!

A samozrejme aj budúce tehulky!!!
Luly, ako sa máš? Už si tu dlho nebola? Ideš tiež na nejaké vyšetrenia?

mayka
11. máj 2009

Caute baby, inak ked je tu rec o alkohole, tak udajne 1-2x do tyzdna deci vinka nezaskodi. Vraj. Este som ododlala ale po prvom trimestri si spravim oslavu ked bude mimi ok. Si pekne s muzikom pripijem deckom cerveneho. 😉
Ale ak mam fakt chut na alkohol tak si bezo stychu svacnem nealko pivecko tretinkove a som spokojna. 😀

Inak prave mi manzel oznamil ze mozno pojdeme v juni na jachtu do Chorvatska. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bodaj by to vyslo. Strasne po tom tuzim. Minuly rok som bola prvy krat a bolo to uzasne. Uplne ina dovca nez byt niekde na hoteli a na preludnenej plazi.

och
11. máj 2009

mayka a nejdete vy miesto mna 😲 😲 my sme tiez mali ist na jachtu ale som to zrusila 😀 😀 na mna by to bolo este skoro 😀 😀

mayka
11. máj 2009

och, no neviem. Ale moj muz uz chodieval aj bezo mna niekolko rokov a minuly ma prvykrat nahovoril a teraz to lutuje, lebo sa furt pytam na jachtu. 😀
A uz mu prisla ponuka na jachticku za uzasne cenu. Len musime zohnat este dvoch obetavcov. Ale vyslo by nas to celkom na 25 000 aj so stravou ( vlastna kuchyna ) . len este musime zistit ci to je aktualne a ci bude mat niekto zaujem.
Minuly rok s nami boli dve tehule. jedna na zaciatku č- teho mesiaca a druha tusim bola v 7 alebo 8 TT a ta chuda potratila potom neskor. Ale znasali to fakt dobre. A to sme mali aj 3 m vlny. Ani mne zle nebolo. Tak zato si trufam .Okrem toho ak by sme sli tak to uz by som bola na zaciatku 5. mesiaca co by malo byt v pohode. Ved zatial klop klop ziadny problem nemam. A citim sa skvelo. Sem tam ma bersko potiahne a ked sa napapam tak sa vyduje. 😀 Inak idem aj do sirky na bruchu tak mozno bude holka. 😀

Takze aj vy chodite na jachtu? Je pravda ze ty zrejme mas v bruchu 2 ks. Ale vsetko zalezi ako sa citis. Tiez budeme musiet najst za mna nahradu ak by sa vyskytol problem a muz by siel bezo mna s niekym. No co uz.
Ale to len tak teroeticky uvazujeme ale vsetko zavisi ci niekoho zozenieme a ci ta kocabka bude este volna v tom termine co chceme.

mayka
11. máj 2009

mima ahojky, tak aj ty mas super spravicky na dalsi krok vpred. Budem ti drzat palce a posielat pluvance. Aj sa to rymuje. 😀

och
11. máj 2009

my sme tento rok mali ist prvy krat a uz mame aj zaplatenu jachtu pre desiatich 😀 😀 aj na karpatos by som mala ist 😀 😀 no ale ked su tam fakt dvojky tak mozem chodit akurat tak do senca na gulasku 😀 😀

mayka
11. máj 2009

Och, ved ak nepojdem ani ja tak si dame na gulaske spycha a budeme sa jedna druhej stazovat ze ako nam mohlo byt pri moricku. 😀 Vezmeme si jedlo a spravime tam tehu piknik. 😀

och
11. máj 2009

tomu ver zena mi tam mame aj molo vlastne aj so slnecnikom 😀 😀 😀 😀

krakulka
11. máj 2009

Pipinky, ako mam este mrche pomoct, aby som si ju privolala? Cerneho vinka som za posledny predlzeny vikend vypila az moc... ☹ ☹ ☹

krakulka
11. máj 2009

preklep: cerveneho vinka

krakulka
11. máj 2009

som tu sama ☹ 😢 ☹

och
11. máj 2009

krakul skus zensky caj 😀 😀 mne pomahal ten 😀 a miesto cerveneho (aby si nebola alkoholik 😀 ) daj ribezlovy dzus 😀

krakulka
11. máj 2009

dakujem och 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre