Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

given
20. nov 2012

@linda_32 Ahoj, Diphereline budes pichat cely cas, u mna konkretne to bolo 21 dni.

given
20. nov 2012

@ivanya Cau, mna vypisovala na PN po vklade prakticka lekarka, vysvetlila som jej situaciu, pochopila, ziadny papier nepotrebovala.

siinda
20. nov 2012

@linda_32 ja som po neuspešnom ET,,ale mame ete jedneho mrazáčika a v piatok idem na konzultaciu,,tak neviem kedy pojdem,,ale moc velku šancu tomu nedavam a pichas si to sama?

siinda
20. nov 2012

@given u mna to bolo podobne,,na poistovni čakali na žiadost 3 týzdne pokial ju len centrum poslalo,,a oni ju schvalili za 3 dni,,možno v centre este kompletizovali výsledky vysetreni, lebo inak mi to tiež nedavalo zmysel

given
20. nov 2012

@siinda Mne uz ziadne vysetrenia nerobili, takze zahada velka.

azzura
20. nov 2012

@siinda ozaj tebe kedy dali termin u harbulaka? ja som volala v pondelok, že nedojdem na krv lebo dosla mrcha a termin som dostala na tento piatok

martinkahc
20. nov 2012

Ahojte baby 🙂 o mesiac idem na odber nejakych hormonov a potom do GIN FIV do BA. viete mi prosim popisat/opisat ako to tam prebieha a o com to je? mam z toho mensi stres 🙂 dakujem

dadaba
20. nov 2012

@alibabaa dakujem, dakujem, dakujem!!!!!!

dadaba
20. nov 2012

@gelinka75 Dakujem,,,,

dadaba
20. nov 2012

@siinda Dakujem...vsak ich hrejem... 😉

pancuska
20. nov 2012

@annamary27 no ja som sa s mojim gyn dohodla ze pridem buduci tyzden.....a ak sa mozem opytat ze co ti robil ten utrogestan lebo akosi to dole zacinam citit akosi inak....?

pancuska
20. nov 2012

@eri6 ahoj,neviem teda aky maju postup ale pochopila som ze zrejme cakaju kym budu mat tych ziadosti viac a potom posielaju (asi tak setria) ja som bola na konzultacii 30.7. povedali mi ze ziadost hned poslu no poslali ju 9.8. a volali mi 24.9. ze ziadost je schvalena takze som cakala skoro 8 tyzdnou....mam vseobecnu poistovnu a boli aj prazdniny co je pravda,len ked vies oni si nevedia predstavit ako sa ta zena za ten cas citi,co preziva a uz by to vsetko chcela mat za sebou!!!!! ja som nastastie to cakanie vyuzila tak ze mi moj gyn urobil laparku a aspon som sa za ten cas zotavila 🙂 velmi prajem aby si nemusela tak dlho cakat!drzim palce!!! 😉

siinda
20. nov 2012

@given ani genetiku a u partnera urolog. vysetrenie?

siinda
20. nov 2012

@given tak to by som si isla osobne preverit preco tu žiadost tak dlho zdržiavaju,,ci to robia koli platbam a paušalom od poistovni,,ale asi najskor koli tomu,,ale zisti si to ,,ved aj tak poistovna hradi len cast a aj lieky a inekcie a rozne zakroky sme si platili..cca 1000 eur

siinda
20. nov 2012

@azzura aj ja v piatok o 13,45..no som zvadava ze co mi povie,,dufam že ma neposle na nejake vysetrenia

siinda
20. nov 2012

@siinda a už to lepsie prežívas?

azzura
20. nov 2012

@siinda ja o 14 hod tak sa budeme minat 😀 😀 😀

siinda
20. nov 2012

@dadaba a kedy ides na krv? kolký den si,,? vydržala si netestovat? 🙂

siinda
20. nov 2012

@martinkahc ahoj , nemaj stres,,sa teš,,oni ta objednaju na konzultaciu kde ti Dr. vsetko vysvetli a podla toho ci pojdes na odber vajicok ti vypíšu tlačivo na schvalenie do poistovne,,asi aj partner bude musiet prejst vysetreniami u urologa a potom cakas tak 4-6 týždnov na schvalenie,,oni ti zavolaju a potom prides na odber a o par dni na vklad.je to v pohode a podla mojich skusenosti po schvaleni aj velmi rýchle 🙂 ,,ale kludne sa pýtaj 😉

siinda
20. nov 2012

@azzura suer,,tak do mna drgni 😉 😉 a ako to tam chodi tak si urcite pockame,,lebo Harbulak meska

azzura
20. nov 2012

@siinda viem 🙂 pokusim sa usmievat na vsetky baby naokolo 😀 😀 😀 😀 😀

siinda
20. nov 2012

@azzura aj ja so o to pokusim ak ma tie naladove sestricky nenahnevaju,,hlavne ta vrchna je užasna a ostali ti aj nejake inj.? mne ano aspon ušetrím..keby sa nerozmrazilo..moje embrijko..

azzura
20. nov 2012

@siinda ja som vsetky vratila 😒 lebo som verila 😖 . Ja este neviem ako dojdem, ak autom tak skor ak vlakom tak nadoraz resp. par minut meskat

siinda
20. nov 2012

tak ja ho zdržím,,budem mu davat vela otázok,,on to má rád 😉 ked som sa ho spýtala na jednu inj...lebo som presne nerozumela davkovanie tak mi capol papier na stol a pero a musela som si celý protokol písat ako on diktoval

given
20. nov 2012

@siinda Nic nam uz nerobili, toto bude moje tretie IVF, vsetky vysetrenia, ktore boli potrebne sme uz mali pred druhym IVF alebo skor. Inak, od podpisania ziadosti po schvalenie presiel zhruba mesiac, takze je to ok, nejdem to riesit.

martinkahc
20. nov 2012

@siinda vdaka 🙂 a inak asi prejdem najskor aj nejakymi vysetreniami hadam nez sa rozhodnu brat moje vajicka. ci?

siinda
20. nov 2012

@martinkahc urcite,,oni rozhodnu aj podla veku aj podla dg..u nas je problem v spermograme,,takze nemame na výber

sarah00
20. nov 2012

@martinkahc ahoj. vôbec sa neboj. na prvej konzultácii sa Vás budú všeličo spytovať, spravia Vám základné vyšetrenia - u teba hormonálny profil, ak ho nebudeš mať už so sebou, ak ti ho náhodou robí tvoj gyn., zoberú ti stery na ureaplazmy, mykoplazmy a chlamýdie a partnerovi urobia spermiogram, alebo ho objednajú na iný termín. podľa týchto výsledkov ti na ďalšej konzultácii povedia, ako budete postupovať ďalej. 🙂

dadaba
20. nov 2012

@siinda ahoj..som len druhy den po ket,,,ale 10-ty den sa testnem urcite... 😉

siinda
20. nov 2012

@dadaba a kolko mas embrií? ja mam zmrazene len jedno tak neviem aka je pravdepodobnost či rozmrazenie prežije,,tak daj hned vediet,,ale baby testovali už na 9 den,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre