Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

belalinda
23. nov 2012

Cawte pipinky, uz ste niektora absolvovala napr iui bez notarom overeneho informovaneho suhlasu???? My ideme zajtra a samozrejme ho nemame... To sa moze len mne podarit.... Alebo sa najde niekde v BA notar uradujuci aj v sobotu?

ivanya
23. nov 2012

@belalinda notar v auparku je do 18,00 ...

rojica
23. nov 2012

@belalinda ahoj moja ja som 2IUI absolvovala bez notára lebo sme to tiež nestihli bolo to všetko tak narýchlo a vôbec nič my nepovedali a ani si ho nepýtali...tak neboj IUI ti urobia aj bez papiera..... 🙂 .....držím palce

belalinda
23. nov 2012

@ivanya hi, no dnes by sme ho nestihli, je tam aj v sobotu?

belalinda
23. nov 2012

@rojica Ty si moj poklad! Uz som si myslela ze najlepsou spravou dnesneho dna bude ze v Tescu maju kralovsku tresku! (nejem ryby...) Zachranila si mi den 😉 Co mas nove? Zachytila som pozitivny test 6dpo 😉 dufam Ze pocet ciarok mas stale rovny len dni DPO pribudaju 😉

rojica
23. nov 2012

@belalinda som rada,že som ťa potešila....🙂....si myslím, že by si aj tak ťažko v sobotu zohnala nejakého notára......a o koľkej ides zajtra do centra? budem drzkat palceky....😉....moja a inak sa mám dobre a to na ten 6 deň nič neznamenalo ja som ho urobila len preto aby som videla, že ako vyzerajú dve čiarky lebo to hádam ani nezažijem....☹ a tie čiarky sú zo dňa na deň slabšie.....a ty na kolke IUI ideš? Ja už v tom vôbec nemám prehľad....😀

limetka231
24. nov 2012

Ahojte, chcem sa spytat boli sme v car na prvej konzultacii a nakolko som bola 4DC hned mi brali aj krv, ale nebola som nalacno, moze to byt problem? Akosi som sa na to vtedy zabudla spytat a oni nic nevraveli.

moniq
24. nov 2012

....aaaaa ja som dnes 9 den po vklade a 22 den cyklu....a pri vkladani utrosa som zbadala hnedastu farbu :((((
Je to katastrofa???- čo sa deje? ....a to v noci som ani nic nenaspala tak má bolelo čudne bruško.....

dadaba
24. nov 2012

@limetka231 ahoj...bud v klude vobec to nevadi, ze si nebola na lacno...brali ti krv na rozbor hormonov....
@moniq ahoooj...bud v klude moze to byt uhniezdenie....ja som 6 den po vklade tiez ma bolia vajecniky maternica a nohy....dufam, ze nezacnem krvacat....tak klyd hnedy vytok moze byt aj dobre znamenie...a ked si 9 den po urob si test...ved o nic nejde, uz by tam mala byt slaba druha ciarocka.... 😉

moniq
24. nov 2012

@dadaba ja uz dve noci nespim tak má bolia prsia a bruško .... Ja sa nechcem znervoznovat, no ostala som sklamana :(
Ty 6 dni - a šetris sa ?

dadaba
24. nov 2012

@moniq jasne setrim...chapem ta ale klud prsia a brusko bolia z utrogestanu....krvacas????

moniq
24. nov 2012

@dadaba nie....uz ani ten hnedy výtok nie je....ale na teste nie sú dve čiarky :((

dadaba
24. nov 2012

@moniq este je skoro vydrz....dolezite je ze nekrvacas..a hlavne bud v pohode...ved nejde o zivot...ak by sa to nepodarilo teraz raz sa to musi podarit..,a nie si sama vidis vsetky sa tu trapime!!!!!!!!!!

mig219
24. nov 2012

@moniq nesmut. ja som dnes dostala menzes a tak som verila. otrasiem sa a idem dalej. keby ti to nevyslo. nebudes v tom sama!
ale spinenie nic neznamena. kopec kociek tu spinilo a napriek tomu su tehulky

moniq
24. nov 2012

Krásky zlate ste ďakujem.... Musíme pekne bojovať ďalej ;)

mig219
24. nov 2012

mne je teraz strasne luto ze som este mesiac nepockala. mozno to mohlo vyjst.. ale no sak co uz. o 3 mesiace sa vidim v brne 🙂

moniq
24. nov 2012

@mig219 prečo si mala ešte mesiac čakať?

mig219
24. nov 2012

@moniq mne prisla mrcha skor ako mala. tak doktor mi povedal ze to nevadi a ze mam zacat pichat diph. hned.
no a na druhy den som dostala menzes. ale ze ak chcem tak mam cakat dalsi mesiac..

neviem mozno by sa nic nezmenilo. ale ked som bola na konzultacii tak sa ma pytal ze aky mavam cyklus. hovorim ze 31dnovy.
a ze ci urcite neprichadza nikdy skor, hovorim ze nie.
tak reku ok zacneme v 28 den.
no a na 26 som tam prisla ze sa mi nieco nezda. ze asi na dalsi den to pride.. no a prislo..

no ale uz je to fuk.

rojica
24. nov 2012

@belalinda no ahojky moja no ako si dneska dopadla?...ako sa cítiš?.... 🙂

belalinda
24. nov 2012

@rojica boli sme, bojovnici vlozeni 😉 Citim sa dobre, asi pol hodku po, som mala take akokeby menstruacne bolesti a to je vsetko... Uz ani neviem ze som niekde bola :-P Toto bola moja "tenkrat poprve" 😉 Co sa tyka notara, najskor boli trochu prekvapeni ze ako ze sme prisli bez notara... Ale potom stacilo ked sme to podpisali pred nimi, oni sa podpisali ako svedkovia a bolo 😀 Dufam, ze tymto sa procedury v GF pre mna uz koncia, lebo neviem co by sa mi podarilo v dalsom cykle 😉 A ten Tvoj pribeh s 6DPO som poznala 😉 citala som to, hned som sa smiala, ze aky si Ty pripad 😉)) Viem o co Ti islo, a tak ci onak Ti prajem nech zostanu obe // 🙂

rojica
24. nov 2012

@belalinda no tak budem tuho držkať palce aby sa bojovníci poriadne zakúsli..... 🙂 .....a čo sa týka toho môjho príbehu tak mňa občas treba brať z rezervou 😀 ...ale mala som taký deň a ani vlastne neviem prečo som to urobila....jáááááááj hej viem aby som videla dve čiarky....to bol super zážitok ktorý tak skoro nezažijem....lebo viem keď si ho urobím o pár dní už nič také tam nebude..... ☹ ......a čo sa týka tých tvojich bolestí tak to som aj ja mala a musím povedať, že pán Harbulák sa tam aj dosť dlho šmátral...ktovie, že čo tam hľadal.... 😀 😀 ....ale potom to už bolo v pohode a prvé dva dni som mala už len mierne bolesti a sem tam ma pichlo a to bolo všetko a teraz už absolúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúútne nič necítim.... ☹ ☹

dadaba
24. nov 2012

ahoj dievcata...dnes som siesty den od vkladu a som strasneeeeeeee nafuknutaaaaaaaaaaa....brrrrrrrr

moniq
25. nov 2012

....zajtra na krv ....

dadaba
25. nov 2012

@moniq robila si test??? drzim palce a dobre vysledky...

moniq
25. nov 2012

@dadaba ďakujem .... A nerobila, uz pockam ...

mig219
25. nov 2012

joj mna hrozne boli brucho, vajecniky mi asi prasknu.. je mozne ze sa mi hypestimulacny rozbehol az teraz? 18 dni po OPU? alebo je to len menzesom?

@moniq drizm palciska. ja idem tiez. v podstate uz len ako formalita. ale ty to zvladnes!!

dadaba
25. nov 2012

@mig219 podla mna menzesom...daj si nieco proti bolesti...mne pomaha aj espumisan ked som velmi nafuknuta...aj po OPU mi pomahal....

sarah00
26. nov 2012

ahojte dievčatá. tie čo ste boli na laparke, nemali ste problémy s bolesťami chrbta? ja som teraz týždeň a pol od zákroku a neskutočne ma už tri dni bola kríže a prechádza mi to až akoby do brucha, ale na dotyk ma nebolí nič, len také strašné pálenie od chrbta dopredu. ja len, že či to nemôže byť nejaký dôsledok, asi blbosť, ale neviem si to inak vysvetliť, doteraz som také problémy nikdy nemala. a nič ťažké nerobím, takže z nejakej prehnanej práce to naozaj byť nemôže.

babule, ktoré ide dnes pre výsledky, prajem, len to dobré a verte, že zázraky existujú 😉

bimbo37
26. nov 2012

@sarah00 ahoj, ja som absolvovala dve laparky, ale nemala som nič také, to podľa mňa môže byť aj zmenou počasia alebo tak. Po operácii je predsa ten organizmus citlivejší 🙂, takže myslím, že sa nemáš čoho obávať 🙂

mig219
26. nov 2012

no tak krv odovzdana... na rozlucku mi este aj zila praskla, aby mi luto nebolo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre