Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
Ahoj chcem sa spytat na to Brno...myslis ze je tam taky rozdiel? Ci je rozdiel len v spravani lekarov alebo si myslis ze neuspech je v rukach lekara v ba alebo je to nahoda?...lebo brno chvalia no mne sa to zatial zda daleko... 😉

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe ahoj velký rozdiel v správaní lekárov obrovský v GF nemá ani jeden lekár na lekára v Brne 🙂 🙂 v GF som bola len číslo a to mi velmi vadilo 😖 😖 my to máme asi 200 km ale keby to bolo aj viac šla by som za dobrým lekárom pôjdem všade 🙂 🙂 mna aj v GF Harbulák len do ivf tlačil a ked som mu povedala že chcem skúsit pred ivf iui tak sa na mna špatne pozrel somár jeden 😖 😖 a v brne mi hned doki povedal že mne stačí len iui a mal pravdu 🙂 🙂

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
No ja som teraz v cakani ci sa podarilo druhe iui....a potom mam ist k harbulakovi a mame sa dohodnut co dalej...tiez sa velmi nehrniem do ivf....ked sme vraj uplne v poriadku a dokonca mam uz jedno dieta....tak by som sa chcela s nim dohodnut ze nech este iui vyskusame ale bez stimulacie lebo ja mam ovulaciu ako hodinky 😉 ...tak som zvedava co mi povie a ako zareaguje....a vy ste tiez nemali ziadny problem?....a ktore je to centrum v brne?

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe ved to že my sme obaja ok menzes pravidelný ovulka tiež 🙂 🙂 chodím do Reprofitu 🙂 🙂

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
Tak to sme na tom rovnako 😉 ....a kolko ta stalo to iui?...a znovu ti museli robit vsetky vysetrenia alebo stacilo priňiest tiez z gynfiv?....a ako dlho sa caka na termin?prepac ze sa pytam ale ako vidim,mas s tym skusenosti 😉

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe nie ja som mala výsledky ešte z Iscare v MT tak mne v GF nerobili nič 🙂 🙂 tak som len dala dokimu výsledky popozeral ja som tam bola v septembri na konzultáciu ale ešte som mala v GF mrazákov tak som šla tam na KET a nič z toho 🙂 🙂 v oktobri som šla na sono pred iui a potom na iui a výsledok je tu 🙂 🙂

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
Super gratulujem...a v akom tyzdni si?...a dlho si cakala na termin?

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe by som mala byt v 7 týždni o týžden idem na sono tak uvidíme 🙂 🙂 ja som čakala asi dva týždne na termín ale podla toho ku komu ideš 🙂 🙂

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
Tak drzim palčeky nech je vsetko ok 😉 ...a ty ku komu chodis?da sa lekar vybrat?

simkarobkova
26. nov 2012

Ahojte baby, dnes všade zisťujem odpoveď na otázku, či ste niektorá užívala Duphaston na podporu otehotnenia a či sa vám vďaka nemu podarilo otehotnieť ... hm?? :(

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe dakujem ja chodím k Štelclovi 🙂 🙂dá sa vybrat lekár ale oni sú tam všetci ok,,,

simkarobkova
26. nov 2012

Prosím správu 🙂

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
No ak to nevyjde teraz tak to popozeram 😉 a sympo ten tvoj lekar,co som videla na webe 😉 ....dakujem pekne za info.

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe len si popozeraj 🙂 🙂 no je sympoš a stále sa smeje 🙂 🙂

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
Vidiet aj na fotke...a vyzera mlado 😉 ....to kiez by som tam nemusela ist ale uvidime,urobime si vylet 😒

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe ja nebanujem že som šla k nemu a všetko som riešila s ním 🙂 🙂 my ked sme tam chodili vždy sme šli niečo popozerat v okolí Brna 🙂 🙂

lusipe
26. nov 2012

@tinka9075
A na neho si mala odporucanie 😉

tinka9075
26. nov 2012

@lusipe ja som mu pred tým ako som šla na konzultáciu písala mail tak sme sa aj dohodli na konzultáciu mne bolo jedno ku komu pôjdem hlavne že pomôže 🙂 🙂

moniq
26. nov 2012

@tinka9075 teda aj u mna Harbulak nechcel aňi počuť o iui.....že to je strata času....a že som uz stará - 32.....
No ja by som tiež asi išla do toho Brna....

tinka9075
26. nov 2012

@moniq to nie je strata času len z iui nemajú tolko prachov 😒 😒 stará ja mám 39 a doki v brne povedal že ideme do iui 🙂 🙂

lusipe
26. nov 2012

@moniq
Stara ked mas 32? 😉 ved mas cas do 35 dnes v soubiznise otehotnievaju az vtedy....
A robil ti teda ivf?preco strata casu?

ivanya
26. nov 2012

@moniq ja mam 31 a chodim dr. Behunovej do GF a bez slova sme zacali iui, absolvovala som tri, az potom sme presli na debatu o ivf. Fakt je to o doktoroch, este ani raz sa mi nestalo, ze by tam na mna niekto co i len krivo pozrel, vzdy vsetci mili ustretovi vratane sestier.

pancuska
26. nov 2012

neberte to osobne,ale baby zmýlili ste si tému!!! Viem síce presne o čo tu ide,ale ....

dadaba
26. nov 2012

ahoj dievcata...chcem sa opytat mala z Vas niektora palenie v posve pri uzivani utrogestanu??????

moniq
26. nov 2012

@lusipe no Harbulak povedal aby sme zbytočne uz nestracali čas tak hned ideme na ivf....a na 2. Pokus zas nic :(((

alibabaa
26. nov 2012

@dadaba viacere baby sa na to stazovali. v takom pripade vraj bud zapijat alebo jedna kocka pisala, ze ju lekar preliecil a potom mohla zasa davat odspodu..

annamary27
27. nov 2012

@dadaba ja som mala,moja gyn ma preliečila,medzitým som ich zapíjala a potom som ich doužívala odpsodu v pohode až do 12tt.

rojica
27. nov 2012

@ivanya ja tiež chodím k Behúňovej a musím povedať,že je strašne milá a ústretová žena a nielen ona podľa mňa sú tam všetci skvelý.....ani zo sestrami som zatiaľ nemala žiadny konflikt....ale však aj oni sú predsa len ľudia a tiež nemajú svoje dni ako aj všetci.....možno že to niektoré trochu preháňajú ale každého je to osobná vec.....nemusíme hneď všetky utekať do Brna lebo ani tam to nie je ukážkové...... 😒

annetty
27. nov 2012

Ahojte Pipiny 🙂 Chcem sa Vas opytat, ci ma niekto z Vas nejake skusenosti s DR. Drabekom? Vcera som bola u neho prvy krat, a trosku mam taky zmiesany pocit z neho.

dagmar25
27. nov 2012

Ahojte pipiny od 24 dc picham diphereline, teda od stredy min tyzdna, vcera som mala dostat ms a nic, mate pls takuto skusenost, ze vam meskala pri stimulacii?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre