Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lusipe
27. nov 2012

@annetty
ahoj, mne robili IUI a bol uplne skvely...tak sme sa pri tom nasmiali....tak je to asi otazka nalady a situacie...kazdej z nas vyhovuje nieco ine 🙂

lusipe
27. nov 2012

@pancuska
ahoj, asi som nepochopila tvoj komentar..... 🙂

ivanya
27. nov 2012

@dagmar25 ahoj, ja som dostala az na 32. den. Dr. mi vravela, ze je to uplne bezne.

pancuska
27. nov 2012

@dagmar25 ahoj moja!! neboj sa aj ja som dostala az na 31dc 🙂 neboj sa to je OK,tiez som bola zlaknuta ale posunuli ti to tie injekcie....neboj sa pride to .)

gelinka75
27. nov 2012

@dagmar25 mne meskala 3 dni teraz od dipherelinu

siinda
27. nov 2012

@dadaba ja nie,,ale jedna babenka tu pisala že jej dali v centre nejake lieky na preliečenie...a už vieš výsledok? 🙂

dagmar25
27. nov 2012

@ivanya
@pancuska
@gelinka75 baby dakujem pekne tak dufam, ze uz co najskor pride a potom zase min 9 mesiacov uz nepride 🙂

moniq
27. nov 2012

@siinda cau kráska ...ako je to u teba s KET ? Ja pôjdem piatok k Harbulakovi, tak nech viem ako to chodi ;)
Dovtedy hádam preboli další neúspech....

siinda
27. nov 2012

@moniq no moja tak ja uz som po konzultacii a povedal mi že ked dostanem menzes do 6,12, tak hned mam zacat stimulaciu a pojdem este tento december na KET...ale ja pri mojej smole mam dostat menzes 7,12,...no neni ti nadhera? tak januar je moj,,alebo náš? ,,lebo oni maju týzden v decembri vsetky stroje vypnuté ☹ ..a to prebolenie trva tak 2 týždne a potom začnes naskakovať na starý režim, aspon u mna to tak zafungovalo,,ale čo je dobra sprava že na dalsie OPU by som mohla ist vo februari,,že dobre znasam hormonalnu st...

moniq
27. nov 2012

@siinda aha....no ja som začala krvacat 23 den cyklu....tz o týždeň skôr- teraz to uz mám brat ako kramy alebo potrat? A teda asi mi neda stimulku uz ked krvacam, čo?
Ja na další pokus uz opustím GF....dvakrát im to nevyšlo, stačilo....možno niečo nevzali v úvahu....proste ja uz nechápem.....

lusipe
27. nov 2012

@moniq
moni, nevzdavaj to....mozno to nie je chyba centra...je to len blba nahoda.... dokonca som citala, ze nie je dobre menit stale centra, ale byt mozno trosku trpezlivi...i ked chapem ,asi ako sa teraz citis, ale uvidis ako pise siinda, urcite ta to nastartuje znovu 🙂...drzim palce...

siinda
27. nov 2012

@moniq ber to ako menzes,,a kam chces ist?

moniq
27. nov 2012

Ach krásky....ja uz neviem....mám teraz hlavu v smútku tz ani neviem kudy kam :((

mig219
27. nov 2012

@moniq ach jo. nic ti nepomoze len cas. ja som si odrevala poslednych 5 dni. dnes uz je lepsie. az na to ze mi ide vybuchnut maternica. ani lieky mi uz nezaberaju.

moniq
27. nov 2012

@mig219 :((((
Mna boli priserne ľavý vajecnik....a v ňom som mala len cystu ktorú odsali....zblaznit sa akurát ....

mig219
27. nov 2012

@moniq ja som sa prave objednala k mojmu doktorovi. fuj strasne veci zo mna vychadzaju. az sa toho desim,
idem tam na mikulasa, tiez ocakavam ze mi nadeli ako darcek nejakych krasnych 10 cyst... 😠 😠 😠

siinda
27. nov 2012

@mig219 a nema by ta zobrat skor?

lusipe
27. nov 2012

@mig219
@moniq
jaj dievcata, je mi to luto...az mna zacalo boliet v podbrusku....ale asi telo teraz potrebuje pauzu a spamatat sa...treba mu dat trosku vydychnut a relax...predsa len ta hnusna chemia, ktora do nas ide.... :(

linda_32
27. nov 2012

@dagmar25 Ahoj🙂 Ja stimulujem od minulého piatku, tiež mi mešká druhý deň. Ale ma už pobolieva bruško, takže pravdepodobne to už príde... Takže sa chystám tento tyždeň na prvú kontrolu. kedy si pôjdeš vybavovať interné?

linda_32
27. nov 2012

Ahojte dievčatá. Chystám sa na prvý ultrazvuk, ktorý má byť 2-4 DC. To je predsa počas menštruácie. Absolvovali ste to už niekto? Je to predpokladám ultrazvuk nie cez pošvu. 😅

isabellaa
27. nov 2012

@linda_32 ahoj mna aj kamosku tiez pozeral pocas mrchy a bolo to zospodu 😀
&ja som sa ho este pytala a prizvukovala, ze mam menzes a on, ze nevadi, ze chce vidiet 😎 , tak som mu ukazala 😀
Je to blby pocit, ale to prezijes.

sheronka
27. nov 2012

@linda_32 Ahoj. No asi ťa nepoteším, ale robí sa zospodu.

dagmar25
27. nov 2012

@linda_32 ahoj no mne mala dojst ms vcera a stale nic, aj brucho pobolieva aj prsia ale furt nic a to interne akurat dnes som bola vybavovat, a ty ako sa citis ako zvladas pichanie?

kvetka111
27. nov 2012

@siinda ahoj, naozaj cez vianoce nerobia, som na tom presne podobne ako ty a rozhodovala som sa, ci zacnem s liekmi teraz v polovici decembra alebo nie. Tak dobre,ze pises, lebo ak by som to brala nadarmo, tak to by ma fakt nastvalo....

anjelicek27
27. nov 2012

@gelinka75 Drzim paste, nech ti to vsetko dobre dopadne 😉

gelinka75
27. nov 2012

@anjelicek27 dakujem 🙂

anjelicek27
27. nov 2012

@gelinka75 Ides potom po OPU na PN? Chod radcej pre istotu, ja to len odporucam.

dadaba
27. nov 2012

@annetty ja NEZNASAM HO!!!! je otrasnyyyyyyyyyyyyyy....neludskyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!

annetty
27. nov 2012

@lusipe Ahojky🙂 Takze ty si bola spokojna?, lebo vacsinou mi pisu, ze moc spokojni neboli baby, a ze cele gyn fiv je nic moc. Ja som z dokiho nadsena nebola, ale mozno mal akurat len zly den. Ale ako aj hovoris, je to otazka situacie, ked niekomu pomoze, tak rodinka alebo pacientka je spokojna.

annetty
27. nov 2012

@dadaba Ahoj🙂 Co take ti vyviedol, ze ho az tak neznasas? Mozes to povedat pls? Ja este sice nie som rozhodnuta, ci budem chodit k nemu alebo k Dr. Stelclovi. V gyn fiv sme boli vcera s manzelikom a do Reprofitu sa chystame buduci tyzden, tiez iba na konzultaciu. Tak na zaklade prveho dojmu sa rozhodneme, ako dalej. Ale baby v skupinke "Reprofit" chvalia o 1OO kazdeho lekara a hlavne tohoto Stelcla...tak ma to tam viac laka.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre