Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
3. dec 2012

@zuzu1108 tak ja sa vzdavam pretoze tomuto postupu uz vobec nerozumiem 🙂 ja ked som mala OPU tak som si dala predlzenu kultivaciu co trvalo 5 dni a potom bol ET (vklad) ak by ten nevysiel tak potom by bol KET s rozmrazenych embryok....tak to preco ty budes mat teraz OPU a az po novom roku este aj KET? 🙂

pancuska
3. dec 2012

@dagmar25 takze v piatok? hmmm neboj to bude za chvilocku!! no tie modriny.......neboj citim s tebou lebo si picham este stale fraxiparin a sem tam sa tiez netrafim a hned som modra!!! teraz momentalne na ramene lebo akosi mi nejde pichnut do brucha.....uz sa normalne tesim na ten tvoj odber a potom vklad a potom ta pekna sprava do Noveho roka-novy zivot!!! jeeeeej ....... 😵

zuzu1108
3. dec 2012

@pancuska Lebo sme si dali aj PGD 😉 . a to trva asi dva tyzdne a uz to nestihame tento rok. Dr.povedal, ze okolo 17.januara by mohol byt KET 🙂 .

dagmar25
3. dec 2012

@pancuska jaj dakujem si strasne zlata, tak dufam 🙂 ze to tak bude, ono je to trocha ine teraz ako pri prvom ivf, aj ked fakt neviem, ci nemam teraz vacsi strach v tom zmysle, ze viem do coho idem, ale zase jedno babatko uz mame doma, takze v tomto zmysle je to vacsia pohoda, ani nemam cas na to mysliet, akurat mozno vecer alebo takto cez obed, ked maly spinka...a tebe velmi velmi drzim palce, opatruj sa a uzivaj si kazdu chvilku, a vela oddychuj, lebo ked budu babatka na svete, uz si velmi neoddychnes 😉

gelinka75
3. dec 2012

@ivanya @pancuska @zuzu1108 baby tak dve bambulky v brusku 🙂

zuzu1108
3. dec 2012

@gelinka75 Jeej krasa 🙂 . Tak drzim palceky aj paste vsade kde sa da 🙂 . To budu krasne vianoce 🙂 .

ivanya
3. dec 2012

@gelinka75 jaaj drzim vsetky prstiky a posielam nieco na dobru naladu 🙂
http://www.simonscat.com/Films/Fetch/
Budes PN az do druhej kontroly?

gelinka75
3. dec 2012

@ivanya dohodla som sa s obvodnou, ze do 13.12. ma vypise, vtedy mam prvu krv a potom ona ma dovolenku, povedala, ze ked to vyjde mam ist za mojim gyndosom a dat sa vypisat na rizikove, hlavne kvoli tomu, ze to nebolo prirodzenou cestou 😉

maruskaaaa
3. dec 2012

@gelinka75 Ty len pekne oddychuj moja. A kto ti robil vklad? 🙂

gelinka75
3. dec 2012

@maruskaaaa robila dr. behunova, uplne rychlo a bezbolestne 🙂

maruskaaaa
3. dec 2012

@gelinka75 Jeej, moja obľúbená dr. To je super. Tak si to pekne užívaj, oddychuj a mysli na mňa v stredu skoro ráno, ja už balím veci zajtra do nemocky, ešte ráno ma čaká genetika. 😉

gelinka75
3. dec 2012

@maruskaaaa drzim palce, budem na teba mysliet, potom napises ako to prebiehalo 😉

maruskaaaa
3. dec 2012

@gelinka75 Ďakujem moja, určite napíšem 🙂

siinda
3. dec 2012

@gelinka75 tak už su dve bambulky v brušku? sa teším a ako sa cítiš? tak budu pekne vianoce 🙂 to už by si mala vediet aj výsledok--

pancuska
3. dec 2012

@gelinka75 tak velmi pekna sprava!!!! Oddychuj,relaxuj a ja som jedla mrkva,jablko,citron -postruhat-zmiesat !!! Raz za den.....ale hlavne klud!! dr.Behunovu mam aj ja rada 😉 pfuj pfuj aby to vyslo ale davam tomu velke percento,lebo uz sa konecne musi niekto po mne pridat!!!!Nechcem byt posledna!!!

pancuska
3. dec 2012

@maruskaaaa pre paanaa moja.....preco do nemocnice? som sa normalne vylakala!!!??

maruskaaaa
3. dec 2012

@pancuska Neboj sa moja, v stredu mi budú robiť amniocentézu, zajtra tam mám ísť na príjem. Takže mi drž palce, aby sme to s drobcom zvládli v zdraví 😉

pancuska
3. dec 2012

@maruskaaaa boooozenku fuuuu akurat dneska som si o tom citala v casopise......ale to sa tusim robim od urciteho veku ze? dufam ze ja este nebudem musiet na to ist?!!! (31r) inak pisali tam ze uz vymyslaju aby sa to nemuselo robit takto ale zoberie sa krv a urobia rozbor ..... uz aby to bolo!! budem na teba veru mysliet ale vsetko bude dobre ale asi pre istotu no zenu musia potrapit ako keby mala toho malo......

maruskaaaa
3. dec 2012

@pancuska závisí to od viacero faktorov. U mňa to je vek 35, umelé oplodnenie metódou ICSI a mala som hraničný NT ultrazvuk. Tripple testy mi vyšli dobre. Niekto môže mať zle tripple testy a nemusí mať ani vysoký vek a doporučia mu amnio. Je to individuálne. Verím, že to v stredu s drobčekom zvládneme a budeme v poriadku. Drž nám palce 🙂

pancuska
3. dec 2012

@maruskaaaa budem silno drzat a mas u mna srdiecko aby to dobre dopadlo!!! 😉

maruskaaaa
3. dec 2012

@pancuska Ďakujem moja, si zlatá 🙂

siinda
4. dec 2012

dievcence neviete ako maju zatvorene cez sviatky v GF? Dakujem

dadaba
4. dec 2012

ahoj dievcata...tak tretie Ket neuspesneeeeeeeeeeeee.....dalsi vklad v januari,,,snad 2013 bude pre nas uspesnejsi...

annamary27
4. dec 2012

@dadaba jááááj, 😒 😒 😒 škoda 😠 ,držím palce,aby nový rok bol úspešný v tomto smere 😉

dadaba
4. dec 2012

@annamary27 Dakujeeeeeeeeeemmmm,,,aj teba caka krasny rok 2013!!!!!!!!! 😉

given
4. dec 2012

@siinda Cau, zajtra to zistim, ja mam totizto OPU aj vklad tesne pred Vianocami, takze ma to dost zaujima. Zajtra idem na kontrolu, popytam sa. Niekedy tesne pred Silvestrom by som mala mat kontrolny odber krvi.

siinda
4. dec 2012

@given dakujem,,lebo ja mam ist na KET ale iba ak dostanem menzes do 6.12, inak až vo februari..

given
5. dec 2012

@siinda ahoj, takze v GF su otvoreni do 21.12. do 12:00, a potom 27.,28. a 31.12. robia len odbery a akutne pripady do 10:00 hod.

siinda
5. dec 2012

@given Dakujem a si zlata že si nezabudla...a kolko vajíčok? bola dobra úroda? 🙂

given
5. dec 2012

@siinda Ahoj, no este nula 🙂 Este len dnes zacinam pichat Gonal, aby sa do Vianoc urodilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre