Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
13. máj 2009

Ahojte 😀 😀
Krakulka,Och,Mayka

krakulka
13. máj 2009

Ahoj Zukrik, ako sa mas? 🙂

zukrik
13. máj 2009

Ahoj Krakulka,dakujem mám sa dobre,aspon posledné dva dni
mi nebolo zle 😀 😀
A ty ako?

krakulka
13. máj 2009

Tak to je super, ze miminka posluchaju maminu. 😉
ja sa hnevam s mrchou, nejako nechce dorazit. úz poslala spravu, ze snad pride, ale stale nic. 😀
dnes som si pichla 13 injekciu Diphereline. zajtra pojdem do GF, nech ma kuknu. volala som tam v pondelok, a sestricka hovorila, ze ked do stredy nepride, mam prist v stredu. ale vcera som mala spinenie, ake mavam uz pri mrche, tak som sa potesila, ze uz dosla a rano nic. 😠 😠 az okolo 8h. spinenie. 😢 som z toho nestastna. uvidim, co povie zajtra dr. 😕

zukrik
13. máj 2009

Och,prosím ťa nestresuj,bublinky sa pekne zahniezdujú,aby mohli
zostať u maminky na 9 mesiacov.
Ja viem,to je ako naschvál,ja som tiež počas čakania zažila,že dve
baby potratili a ešte k tomu som ich aj poznala z detstva ☹
Je to smutné ked to počúvaš a určite máš obavy,ale hore hlávku
bude to dobre 😀 😀 Ved sú tam dve bublinky,ktoré sú silné 🙂

zukrik
13. máj 2009

Inak ja som tiež dlho čakala na mrchu jednu.
Neviem presne na ktorý den,ale tiež som najprv špinila dva dni a
potom tri dni nič. Potom sa dostavila,mrcha jedna 😉
Možno,že to už bola tvoja posledná a naslabšia 😀 😀 😀

och
13. máj 2009

zukrik mas pravdu 😀 😀 to robi aj to pocasie ze je clovek taky umrcany 😝 😀 😀 osobne ma aj dost serie ten utros 😠 to je hroza si to tam vkuse strkat mam na to uz nervy 😠 a potom ked sa postavim jedna basen sajrajt jak hrom 😠 😠 dnes som niaka nastvana asi koli tym debilnym mravcom 🤐
surne potrebujem tvarohovy kolac 😀

mayka
13. máj 2009

och, ty doma chovas okrem maciek aj mravce? 😀 Ved aj oni maju chut na tie tvoje dobre syry z BA. 😀
ale poradit ti neporadim. Oni su svine, zalezu a ani nevies kde. Ale asi by som ich tiez strekla tym raidom. Aj ked asi to je len chvilkovo ucinne. Zisti skadial lezu a nejako im to tam ucpi alebo co. nejakym silikonom.

zukrik
13. máj 2009

Och,len vydrž moja.Ja by som ich nastriekala sprejom,je mám Raid proti
hmyzu a ten zaberá 🙂
Ten utroš lezie na nervy aj mne,našťastie si dávam jeden ráno a jeden
poobede.Ale aj tak je to otrava a stále s vložkou 😒
Ja idem upiesť bábovku,dostala som na nu chuť 😀 😀 Teda drobci 😀 😀

zukrik
13. máj 2009

Ahoj Mayka 😀
Čo si mala dobrého na obedík?

och
13. máj 2009

ved prave 😠 oni od nikial nelezu proste sa zrazu niekde objavia a robia si hniezdo 😖 asi padaju z plafona alebo co 😒 neznasam tento byt 😠

mayka
13. máj 2009

ahoj zukricek,
ja som mala akoze bolonske spagety ale myslim ze sa pomylili v nazve. 😀 no lepsie nez dratom do oka.
ja si uz utros nepicham do utz v GF . Som ho do 4 dni potom vysadila. Ale zasa nemam v bruchu 2 ks deti. 😀

baby zasa ma rozbolela gebulka. Mna uz asi porazi z toho. Do tyzdna ma boli aj 3 x a toto sk...e pocasie tomu moc nepomaha.

zukrik
13. máj 2009

Špagety ja môžem 😀
Mrzí ma že ťa bolí hlávka,ja našťastie neviem čo to je.
Skús si uvariť čajík alebo si daj čokoládu.Niekomu to zaberá 🙂

mayka
13. máj 2009

Dala som si sumivy cukrik, tak snad to vysumi. 😀
Ja migrenami teraz trpim casto. Vidis niekto grcka a niekoho bolieva gebula. Asi v nej mam vela informacii a mala by som ich pustit z hlavy von. 😎

krakulka
13. máj 2009

Babule, drzte mi na zajtra paste. Dufam, ze mi dr. nezrusi stimulku. 😔

och
13. máj 2009

mam prvy priznak 😀 😀 😀 😀 tehotensku demenciu 😲 😝
si pecem kolac a miesto toho aby som si citala postup som nadrzovku zmiesala vsetko naraz 😲 😀 😀 😀 😀 no uvidime co z toho vznikne 😀 😀 😀

krakulka
13. máj 2009

och, bude to mňamka, uvidíš. 😀

och
13. máj 2009

krakul no asi sa to podarilo 😀 😀 som sa bala hlavne tej casti "pomaly prilievajte olej" "vyslahat vajicka s cukrom"...a ja ze drb to tam vsetko naraz 😀 😀 ale cesto sa upieklo tak uvidime ako bude chutit ked vychladne 😀 😀

mayka
13. máj 2009

Och tehu demencia este len pride. To si bola len myslienkami mimo. 😀

katarinka77
autor
13. máj 2009

Ahojte!
Mayka, ešte Ťa bolí hlavička-makovička 🙂 ? Aj ja mávam časté migrény, teda mávala som aj viac, teraz s liekmi už menej, ale stále dúfam, že v tehotentstve sa toho zbavím. Inak budem asi škrabať steny.
Och, chutil koláčik 🙂 ?

rienok
13. máj 2009

ahoj och, no ja neviem , ale my sme mravce mali asi 1/2 roka 😠 a potom som si zavolala profesionalneho deratizera.....skusila som vsetko, babske recepty, rozne chemikalie a nic. az ten deratizer

mayka
14. máj 2009

Dobre ranecko,

katarinka aj ja som malvala v destve velmi casto a tazke migreny .Potom som chodila k neurologovi a dal mi lieky z ktorych mi to preslo a chytila som migrenu ta 1-2x do roka. Ale teraz sa mi to vratilo. Ale udajne aj to je tehu priznak. Len dufam ze to coskoro prejde a nebude to trvat cele tehotenstvo. Ale trpi tym vela tehuliek.

och
14. máj 2009

dobre ranko slecinky 😀 😀 😀
kolac je chutny 😀 😀 😀 sice to cesto nie je take nadychane ale hlavne ze je tvarohovy 😀 😀 😀 😀

rienok to mi ani nehovor 😖 zesatoho nezbavim 😝 uz som na ne nieco kupila tak ich idem likvidovat svine male 😠

luly3
14. máj 2009

ahojte moje tehulky 😉
dnes som začala mrchovat a hned som si šupla estrofen taaaaak
ideme ketovat 😅 😅 😅

mayka
14. máj 2009

luly, tak huraaaaaa do toho. 😉

Ochina, cago belo

och
14. máj 2009

mayka cago ne 😎

dnes je na obed segedin ne 😀 😀 s piaaaatimi kneeeedlami 😀 😀

mayka
14. máj 2009

mas moj tehu priznak aj ja som mala chut na segedin 😀

krakulka
14. máj 2009

ahojte maminy - pipiny 😎
tak som bola dnes rano navstivit Dr. Drabeka. Mrcha stale nebola, len trosku spinenie. Dr. to nakoniec zhodnotil, ze aj to spinenie moze byt mrcha, takze ju rata o 12.5. ako 1dc, pre istotu mi zobrali krv. Od zajtra picham 187,50 gonalu 3 dni, potom dva dni Gonal 75 + Pergoveris 1amp. + pocas celej doby diphereline. KO v utorok.
A ked dr. koncil vysetrenie ultrazvukom, tak konstatoval, ze mrcha asi dochadza. 😀 Mal pravdu, uz je tu, konecne, aj ked slabsia, ale predsa. 😀 😀 😀 😀 Ze by chcela pockat na dr.? 😕

och
14. máj 2009

krakul nooooo vidis drabek sa jej paci 😀 😀 😀 😀 😀
tesim sa s tebou teraz to uz pojde rychlo 😉 😀 😀

mayka
14. máj 2009

krakulka tak do spichnutia. 😉 Drzim palce aby vcelicky boli uspesne. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre