Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

2lil
15. dec 2012

baby takže pregnyl pichnutý 🙂 .... ale veľká vďaka @given bez teba by som musela doma stresovať ako to pichnúť ... prvé čo bolo keď som povedala že potrebujem pichnúť pregnyl "ALE K TOMU POTREBUJETE PAPIER" ..takže ešte raz ďakujeeeeeem !!!

given
16. dec 2012

@2lil Nie je zac. Bolelo? Hlavne, nech sa podari, co sa ma 🙂

dagmar25
16. dec 2012

Ahojte pipiny, v piatok som bola v gf na opu, zo 7 vajok sa nam podarilo 6 embryjok, dali sme pk a teraz sa trocha o ne obavam, aby nam ostalo aspon jedno na vklad, ktory mame mat az v stredu, myslite ze mam zavolat zajtra ako sa im dari alebo mate podobnu skusenost?

gelinka75
16. dec 2012

@dagmar25 ahoj, neboj sa vsetko bude v poriadku, ja som sa tiez pytala embryologicky ci volat medzitym alebo nie, ze netreba, nestava sa aby nic neprezilo, ze to bude v poriadku, tak klud 🙂 6 zo 7 je dobry pomer, nemas sa coho obavat podla mna

pancuska
16. dec 2012

@dagmar25 neboj sa moja,embryoscope je dobra vecicka,myslim ze tam sa budu citit ako u teba.....ja som sa zasa skor bala ze mi zavolaju skor ale na stastie nezavolali .....takze neboj to by ti uz volali 🙂

dagmar25
16. dec 2012

@gelinka75
@pancuska dakujem vam za povzbudenie, tak nebudem radsej volat a pockam si, ono toto cakanie je na najhorsie, ale co uz, aj tak som stastna, ze sa nam takto zadarilo 🙂

annamary27
17. dec 2012

@dagmar25 ahoj,aj my sme mávali pri pokusoch 7statočných a neboj ,vždy nám nejaké ostalo,bude všetko v poriadku.Ja som nevolávala,už som len čakala,kedy zavolajú oni čas vkladu.Potom sa inak neplaš,mne volávali tak medzi 16-17.00.

pancuska
18. dec 2012

@dagmar25 mojka myslim na teba!!! potom oddychuj ale ved to uz poznas 🙂 pfuj pfuj pfuj a posielam tehu virus // 😉

dagmar25
18. dec 2012

@pancuska joj moja dakujem, si zlata, ze na mna myslis, a dufam, ze ma poriadne nakazis tehu virusikmi 😉 no a este mi nevolali a ja som vydrzala tiez nevolat, tak stale cakam, a dam ti urcite vediet moja...

pancuska
18. dec 2012

@dagmar25 mne vtedy volali až okolo 17h už už som si myslela že ani nezavolajú.....ale 5deň PK máš zajtra či až vo štvrtok? 😉 a šetrím pre teba aj srdiečko.....mne vtedy poslalo pár báb tak zostávam na to poverčivá 😉

rojica
19. dec 2012

@pancuska no tak aj mne by si veru mohla poslať jedno srdiečko určite by ma potešilo...a možno že aj pomohlo..... 🙂

pancuska
19. dec 2012

@rojica mojka zatial ti musi stacit tehu virus a jemne oplutie pfuj pfuj pfuj a tehu virus // ......srdiecko dodam neskor lebo dosli 😉 s pozdravom Santa 😉

rojica
19. dec 2012

@pancuska no tak ďakujem aspoň za to popľutie dúfam, že zaberie...... 😉

pancuska
19. dec 2012

@rojica neboj sa len co dorazi hned poslem......myslim ze to bude skor ako do konca roka neboj....stihnem 🙂

rojica
19. dec 2012

@pancuska si zlatá moja.... 😉

lubkaeck
19. dec 2012

@gelinka75
@pancuska jeeej objavila som Vas, ze ste tehoskyyyy, srdecne blahozelam 😵 nech to dobuchate do zdarneho konca 😵 😵 😵 😵

gelinka75
19. dec 2012

@lubkaeck dakujem velmi pekne 🙂

monosana
19. dec 2012

Ahojte baby 🙂 Ja mám termín na 21.1 k Dr. Harbulákovi. Má s ním niekto nejaké čerstvé skúsenosti? Mám sa ho báť, alebo nie 😀 Vopred vám velmi pekne ďakujem a prajem vám krásne vianočné sviatky, úspesné snazilkovanie a na nový rok // ! 🙂

pancuska
19. dec 2012

@lubkaeck dakujem velmi pekne a aj tebe nech sa dari az do stastneho konca 🙂 ako sa citis? 😉

pancuska
19. dec 2012

@monosana ahoj.....ja som chodila k dr.Harbulakovi a bola som spokojna aj ked ma niekedy nalady a nema rad ked sa ho pytas jednu vec dookola,ale inak v pohode .....myslim ze vie co robi....len treba vediet s nim komunikovat cize mu hovorit vsetko co ta napadne!! Bolo to moje prve IVF a tak ked sa pozeral tak ze ako to ze to neviem tak som mu povedala ze je to moje prve a tak potom sa inak rozpraval......komunikacia je dolezita a drzim palce nech uz to mas vsetko za tebou a dockas sa // 🙂 a bude to pre teba stastny rok 2013

2lil
19. dec 2012

@monosana ahoj ...ja k nemu chodím ... teraz som po 3.IUI ...podali sme si už žiadosť na IVF... tak ako píše @pancuska vie čo robí 🙂 a treba s ním vedieť komunikovať a hlavne teda sa pýtať .. vysvetlí ti všetko čo sa ho spýtaš len mu treba dať najavo čo ťa zaujíma a v čom nemáš jasno... ja som si veľa naštudovala na nete 🙂 a keď nám vravel napr že odporúča IVF tak manžel že prepáčte čo odporúčate??? (manželovi skratka IUI a IVF nič nehovorila používame pri našich rozhovoroch inseminácia a umelé 🙂 ... ) a tak mu to pekne všetko vysvetlil...my sme sa pri každej konzultácii na niečom s ním zabavili ...naposledy keď nám oznámil že sa mi tvoria protilátky proti spermiám spýtal sa ako dlho sme spolu..a dodal...noooo čo chcete veď už vaše telo má nárok po 20rokoch mať nejakú tú alergiu na manžela 🙂 ... vôbec sa ho nemusíš báť 🙂 !!! tiež prajem pekné sviatky a čoskoro // ... 😉

monosana
19. dec 2012

@2lil 😀 😀 😀 😀 Som sa taaak dobre zasmiala na vete co povedal Dr. 😀 😀 Také veci mi davaju silu 🙂 Ja som pripravena, nemam probelmy s otázkami. Uz len u mojho gynekologa. Naposledy ma tak odpisal, ze jeho sa uz moc nepytam na veci. Mi povedal, ze keby boli vsetky zeny take mudre, ako ja, uz by sa davno zblaznil ☹ A ja som sa ho normalne pytala na veci, ktoré sa ma týkaju! Mam pravo o tom vediet 😠
Jooj, 3. IUI?Noo, tak ti teda moooooc drzim palceky! Dufam ze ti to vyjde! Do tretice vsetko dobre, uvidis! 😉
Ďakujem ti za radu!

monosana
19. dec 2012

@pancuska aha, takze aj ty hovoris, ze s tou komunikaciou to terba vediet...ale nevadi. Dovtedy s nim nemam probelm, kym mi odpovie aj na moje uplne hlupe otázky 🙂 Vsak aj rpeto tam ideme, ci nie?Preto je on platený.
Aha, takze prve IVF? A ako si dopadla? Ci len teraz si bola?
Ďakujem ti za radu! Aj ja ti prajem cim skor //, a krásne sviatkyyy!:-*

lubkaeck
19. dec 2012

@pancuska ako delova gula 😕 😀 😀 😀 ale inak sa to zatial da 😉 a ty? vracanie, divne chute?

pancuska
19. dec 2012

@monosana my sme mu nikdy neodvravali a vzdy sme s nim len srandovali a tak nebol problem 😉 urcite tam ides preto aby ti pomohol,ja som nic od neho nechcela a ked mi teraz 11.12. povedal ze ja sa s vami lucim lebo svoju ulohu som splnil tak som bola stastna cize nase prve IVF dopadlo tak ze cakam dvojicky!! dala som si vlozit 2 a obe sa ujali,ale ak ti mam pravdu povedat velmi vela robi psychika cize sa daj pred liecbou uplne do pohody,pozitivne myslenie a ver ze ti pomozu!!! dovera je tiez dolezita 😉 mne IUI ani nenavrhli pretoze nemam vobec vajcovody,jeden mi zobrali ked som mala mimomaterniccove a druhy mi zistili tento rok v maji ze je strasne zly a este ma aj chronicku chorobu sactosalpinx a to by vadilo aj pri IVF tak som si ho dala odstranit.....inak vajecniky,maternicu a hormony mam ok takze este som si dala psychiku dokopy a isli sme na to 😉 bola som len raz a hned to vyslo dokonca aj baba co bola so mnou ona ani nevedela preco nemozu mat deti a tak teraz cakame spolu 🙂

pancuska
19. dec 2012

@lubkaeck no nevolnosti su ale na stastie bez vracania....ale zistujem ze tomu dopomaha zrejme aj femibion lebo som si vcera dala ine vitaminy a nic mi nebolo.....ale neviem ci aj ty si to tak mala ale uz mi akosi je vidiet brucho,ci to ked su dve? 😉

nellyel
19. dec 2012

@monosana Ahoj, aj ja chodím k dr.Harbulakovi - zatial som tam bola sice len dvakrat - sme len na zaciatku, ale obidvakrat bol uplne super, tak ako ti pisali aj ostatne kocky zaklad je ze sa treba pytat, ale ochotne mi vsetko vysvetlil, dokonca mi aj vravel - len sa kludne pytajte, co vam nie je jasne. Drzim palce a neboj urcte to bude v poho🙂

monosana
19. dec 2012

@nellyel 😀 supeeer!!! Tesim sa, ze su take dobre odozvy na pana doktora! To pre mna velmi vela znamena. Aspon viem, ze som sa asi dobre rozhodla, ked som si vypytala termin specialne u neho 🙂 Jasne, pytat sa budem urcite, hlavne ked to bude moje "tenkrát poprvé" 😅
Vam robili uz odbery a testy? Alebo ako ste na tom teraz? Co nasleduje?
Ďakujem za odpoved a silno vam drzim palcekyyyyy aby ste mali nateste // 😉 A krásne sviatky prajem! 🤐

oriesocek
19. dec 2012

Dnes sme dostali toooolko predpisov na lieky a Dr. Drabek nam ukazal ich cennik, ze toto mate zadarmo od poistovne a toto vseeetko si budete platit. Takze zaciname s pichanim o par dni, uvidime ako nam to pojde. Samozrejme predoperacne a aby sme nezabudli na notara, tak sa manzelo smial, ze aby potom neostalo na GF platit vyzivne🙂

rojica
19. dec 2012

@monosana ahoj moja ja tiež chodím do GF a mám dr Behúňovú....je to veľmi milé, citlivé a príjemné žieňa..... 🙂 podľa mňa sú tam všetky super a skvelý odborníci však keby neboli tak žiadna čo tam chodí nie je tehu..... 😉 .....a ja som bola pri 2 IUI u Harbuláka a bol naozaj super....tak sa ničoho nemusíš báť je to veľmi dobré centrum......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre