Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pechlinka
10. jan 2013

@pancuska Ahoj...naco k obvodnej?.. nechapem.. 🙂 No spermiogram sme robili tak pred rokom...asi bude treba novy ci?.. 🙂 A este po tej anestezii....budem mat trubicku v mocovom mechuri?...lebo po laparke som to mala...a bolo to dost neprijemne... :( nechcem to znova zazit... 🙂

pancuska
10. jan 2013

@pechlinka mna poslali k obvodnej na krv a dala mi robit nejake vysetrenie......to ti vsetko povedia a napisu,vsetko dostanes pisomne a aj ustne neboj sa!!! ta narkoza to je nic,ziadne trubicka ani sosak na usta len ta pichnu a za 10-15min sa zobudis .....pospis si a ides domov....ved caka ta IVF nie? 😉

dadenka111
11. jan 2013

Baby caute. Neviete ako urcuju od ktoreho DC sa picha dipherline pri dlhom protokole? Ja mavam cyklus vseliaky. Tak 30 az 40dni. 😕

gelinka75
11. jan 2013

@dadenka111 ked mu povies, ze mas 30 dni minimum, tak ti da od toho 27dc, to nevadi kebyze ti pride aj trocha neskor

maruskaaaa
11. jan 2013

@dadenka111 Ja som mala cyklus od 28-34 dní a mne nastavili diphereline od 26DC 😉

eri6
11. jan 2013

🙂ahojte, tak dnes sme boli na konzultácii, máme dlhý protokol, keďže som bola dnes 26 DC, tak som tam rovno dostala prvú injekciu.

dadenka111
11. jan 2013

@gelinka75 @maruskaaaa dakujem za infosky. 30 dnovy je taka rarita u mna, ale zadarilo sa naposledy. tak vystiznejsie je asi 32-40d. musim si dohodnut konzultaciu a uvidime co mi povie 😉 snad stiham tento cyklus zacat 😔

maruskaaaa
11. jan 2013

@dadenka111 určite stihneš začať tento cyklus. Ja som stále vyvolávala do poisťovne, že som už objednaná u lekára a tak. Treba ich stále otravovať.....A už si rozmýšľala nad tým stretkom? Ja môžem kedykoľvek, len 14.1 idem na očné po 14.00, každý utorok o 17.00 chodím cvičiť, 18.1 ideme na relaxačný pobyt a 31.1 mám poradňu poobede. Inak môžem kedykoľvek 🙂

mortaliska
11. jan 2013

@eri6
drzim palce! O tyzden zacinam aj ja.

eri6
11. jan 2013

@mortaliska Ďakujem. Aj ja držím palce🙂

eri6
11. jan 2013

@luanna
@mortaliska , ja som dostala diphereline, luveris a gonal. (potom ešte pregnyl, augmentin, a utro.) - riadny nákup🙂

krakulka
11. jan 2013

@eri6 koľko si platila sa lieky? My ideme na konzult. 22.1. Tiež dostanem recepty.

luanna
11. jan 2013

@eri6 a budes pichat sama?

eri6
11. jan 2013

@luanna uvidíme, dnes mi to pichla sestrička, bolo to uplne v pohode, trošku to štípalo, mám tam malú modrinu ale nie je to nič. Veľmi sa zaúčal manžel, že on mi to bude pichať, ale ja sa toho bojím viac, ako keby som si to mala pichnúť sama, nieže by som sa mu nezverila, no každopádne zajtra ráno uvidíme, dám vedieť🙂

mortaliska
11. jan 2013

@pancuska
pancuska prosim ta ty si kedy pichala diphe a ostatne? vsetko asi musim v jeden cas vsak? nemozem diphe rano a stimulacne vecer

katty5
11. jan 2013

gelinka75 Ahoj, prosím, vieš mi poradiť .. ako dlho asi trvá proces od prvej injekcie až po vklad? Dakujem za info 🙂 🙂

gelinka75
11. jan 2013

@katty5 ahoj, mne to trvalo 20 dni, vsetko spolu 🙂 po odber a potom o 5 dni vklad

gelinka75
11. jan 2013

@mortaliska ja som pichala okolo pol 8 rano, vsetko za sebou, neviem ci sa da zvlast, ale tusim som tu uz citala, ze niekto daval diphereline zvlast v inu dobu

katty5
11. jan 2013

@gelinka75 Ďakujeeem 🙂

sarah00
11. jan 2013

ahojte. dnes sme sa s dr. dohodli, že najskôr vyskúšame IUI, takže vo februári ideme na to. chcem Vás poprosiť o info, koľko ste v GF platili za IUI? ďakujem 🙂

sheronka
12. jan 2013

@sarah00 Ahoj. Platila som 55€. Drzim palce 🙂

annamary27
12. jan 2013

Včera sa mi podarilo vrátiť injekcie v GF,aj 45eur poteší 😀 😀 😀 ,až som sa čudovala,ked som tam prišla,že na chodbe sedel len 1pár,to asi,že bolo piatok poobede.

pancuska
12. jan 2013

@mortaliska ono je to dobré pichať všetko v jeden čas,ja som pichala večer o 18h lebo to som už bola doma a ráno som bola v robote! Ale myslim že by ti to vedela ukázať aj sestrička na pohotovosti,lebo mne to ukázala zdr.sestra čo robí na pohotovosti! Ved porozmýšlaj ako ti to bude vyhovovat najlepšie 🙂

pancuska
12. jan 2013

@dadenka111 no ale ty máš nepravidelný cyklus tak to neviem lebo baby ti písali ale ich cyklus sa berie ako pravidelný... Ak máš 1-2dni rozdiel je pravidelný ak viac tak nepravidelný! Ja som začala pichať na 24DC a mala som 27-28dní ms! Ten cyklus mi vysvetlovala pôrodná asis. 🙂

pancuska
12. jan 2013

@katty5 ja som mala proces pichania na 18dní ...

pancuska
12. jan 2013

@eri6 diphereline trochu štípe,prvú ukazala manželovi sestrička,potom už pichal on,tiež som sa bala ale radšej som sa nepozerala a on mi nerobil ani veľa modrín! Potom nech ti to vstsekne pomalšie 🙂

dadenka111
12. jan 2013

@maruskaaaa noo najskor musim byt uplne fit. nechcem vam tam kaslat. cca. vo stvrtok alebo potom az neskor? uvidime Marus 😉

dadenka111
12. jan 2013

@pancuska noo vsak to, ze mam nepravidelny. 1.IVF som mala kratky protokol a bolo jedno kedy prisla mrcha potom som zacala hned pichanim Gonalu od 2DC. Teraz pri 2.IVF chce vyskusat dlhy protokol, tak som zistovala ako by mi to mohol nastavit. hmm vsak sa dozviem 🙂

eri6
12. jan 2013

@pancuska Ďakujem za radu, dnes večer bude mať manžel premiéru. Chcela som, aby mi to pichal ráno, ale nakoľko chodím autom, tak sme to presunuli na večer, lebo v príbalovom letáku sa píše, že sa možu vyskytnúť vedľajšie účinky a tým pádom sa neodporúča šoférovať.

mortaliska
12. jan 2013

@eri6
Ahoj mas aj Puregon? Vraj je problem s nim teraz nie je v lekarnach ☹ je nejaka plnohodnotna nahrada ak by som ho do dvoch tyzdnov nezohnala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre