Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mistisa
20. jan 2013

@jomini jaaaj no pekne moja ☹ ale tak uvidis ze sa dockate 😉 budem drzat palceky aby sa podarila adopcia a potom cas vsetko ukaze a mozno sa rozhodnete poriesit dalsie IVF a to bude urcite uspesne 😉

gelinka75
20. jan 2013

@mistisa ahoj, prisli sme o dvojky v 10tt ☹ pojdem na dalsi vklad ale az v maji, dovtedy to nechame na prirodu, ty ako? videla som ta v teme ferticent

mistisa
20. jan 2013

@gelinka75 jooooj moja to ma hrozne mrzi ☹ nebojkaj urcite to vide 😉 joj to je strasne ☹ ano ano mam tri kamaratky ktore chodia tam a doporucuju mi ferti.neviem co mam urobit ale uz len cena je o dost nizsia ako v GF.a bohuzial v dnesnej dobe musime dost aj na cenu hladiet ☹ vo ferti su lieky za 200 eur a ine sa nic neplati zevraj.akurat mrazenie 200.zevraj.kamosku to tam stalo do 300 eur oni nemali vraj vajka navyse na mrazenie.tak neviem co urobim 😉 😉 budem ti moc drzat palceky aby bol ten vklad v maji uspesny daj vediet potom oki?

mayka
20. jan 2013

Ahojte pipiny. Neviete kolko stoji momentalne ket v gf? Teda ci sa zmenili ceny oproti minulemu roku.

annamary27
20. jan 2013

@gelinka75 ahoj,Bože,čo tu čítam,čo sa stalo,tak to pekne vychádzalo a teraz čítam o anjelíčkoch???????? ☹

lubkaeck
20. jan 2013

@gelinka75 neblazni, jezisi to je mi luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

siinda
20. jan 2013

@mayka ahoj 220eur

siinda
20. jan 2013

@gelinka75 toto som sa až teraz docitala...10 týzden tt? a nevies preco?

gelinka75
20. jan 2013

@annamary27 @lubkaeck @siinda ano baby co sa da robit, MA na zaciatku 10tt srdiecka uz nebili, neviem co sa stalo a to asi nevie nikto, musime ist dalej aj ked to moc boli ☹ jedine co mi dr. povedala, ze ako sa podelili, lebo mohli byt jednovajecne a tam je vyssie riziko, ze sa daco pokasle..a ze mam smolu..to som pocula uz 2x

lubkaeck
20. jan 2013

@gelinka75 joj nao skoda velika, prajem ti aby si to sikovno rozdychala a Ket aby dobre vysiel 😉

belalinda
20. jan 2013

@gelinka75 ☹ Drz sa! Prajem Ti aby si to uz nikdy viac nepocula! Odteraz uz len same dobre, lepsie a najlepsie spravy!

maxag
20. jan 2013

@gelinka75 je mi to luto a drzim palce aby si sa rychlo pozbierala, tazke, ale musime ist dalej...

maxag
20. jan 2013

inak ja som bola v GF dnes na kontrolu a necakala som taky masaker, neskutocne vela bab...

monosana
20. jan 2013

Nervicky, nervicky...zajtra nás caká pán Dr Harbulák o 9:15. Tesíííííím 🙂 Ale zároven som aj nervozna.... 😖
Ide tam zajtra niekto? 🙂

moniq
20. jan 2013

@mayka ja som platila 130 €

pancuska
20. jan 2013

@gelinka75 aaaach až ma pichlo pri srdci keď som si to prečítala!! strašne mi je to lúto a rada by som ťa objala,no máš u mňa aspoň podporu .... no je to príroda a asi by to nepokračovalo dobre ,niekedy keď telo citi že to nie je ok tak sa všetko pokazí!!! A aj sa ti to nejak prejavovalo? A ešte máš nejaké embryjká? Vôbec si to nezaslúžiš ale všetko zlé je na niečo dobré a neboj sa v máji to vyjde a už poriadne!!! Viem že to bolí ale čas je najlepší liek..... len sa nevzdávaj lebo ty BUDEŠ MAMINA!!!!

pancuska
20. jan 2013

@monosana Držím palce nech všetko dobre dopadne a môžete ísť do toho!!! 🙂

pancuska
20. jan 2013

@jomini ahoj....inak ani ja nemam vajcovody ale vajecniky pracuju na plne obratky .... a ani ti nepovedali preco sa ti nic nevytvorilo?

monosana
20. jan 2013

@pancuska ďakujem, si zlatá! 🙂 Potom sem aj oficialne budem patrit, hihi 😀 Zajtra sem nakuknem a pochvalim sa so svojimi zazitkami 😉 ďakujem za podporu! Krásny vecer baby! 🙂

pancuska
20. jan 2013

@monosana ja som na prvu konzultaciu zobrala aj manzela a hned mu urobili aj spermiogram ani sa nemusel objednavat..... inak dr je taky sympos....ved uvidis.....len si vsetko zober,myslim vsetky vysledky co mas alebo mu vsetko povedz.....a zajtra urcite napis ,som zvedava co vam povie a aky budes mat dojem 🙂 budem na teba mysliet......aj tebe pekny vecer 🙂

mauerka
20. jan 2013

@monosana Ja som bola v piatok a mala som dobry dojem z 1.konzultacie. Bola som aj s partnerom, v kutiku duse sme verili, ze mu spravia hned aj spg, ale nie, uz v utorok ho objednali.
Ja tam v pondelok idem rano na odbery. 🙂

monosana
20. jan 2013

@pancuska ano, ano, ide so mnou aj manzel. Musi, vsak ked sme sa uz rozhodli, ze sa do toho fakt extra pustime, tak musi 😀 Juj, to by bolo aj super, keby mu urobili spermiogram. Uz by sme to mali. Jasne, aj ja si beriem vecicky, ktore mam, a napisala som si veci, ktoré mu chcem povedat (aby som v tom strese na nic nezabudla 🙂 ). Ano, urcite sem skocim zajtra, ale asi az vecer a podelim sa s vami 🙂 ĎAKUJEEEEEM!:-*

monosana
20. jan 2013

@mauerka aaano, uz si bola? Super! 🙂 Bola si aj ty u Dr Harbulaka? Alebo u niekoho ineho? Ale hlavne je, ze si mala dobry dojem, to ma upokojuje 🙂 A na ktory DC musis ist na odbery? Len raz budes musiet ist, urcity DC, alebo aj viackrat (napr. cca ked mas ovulku, alebo po ovulke...atd)?

annamary27
21. jan 2013

@gelinka75 je mi to ľúto 😢 a ideš ešte do GF alebo chcete ísť inam?

gelinka75
21. jan 2013

@pancuska @annamary27 ziadne priznaky neboli, zistilo sa to na sono, mame este 9 mrazacikov tak dufam, ze to vyjde, len mam strach, ze zas sa to pokazi

pancuska
21. jan 2013

@gelinka75 ano verim ti ze mas strach a urcite aj budes mat strach lebo ja sa strachujem stale a to som ani nezazila to co ty..... ale este dobre ze sa to vcas zistilo.... aj si musela na cistenie?

pancuska
21. jan 2013

@monosana takze pocitam ze uz mozno konzultujete......... inak aj ja som vzdy chodila z BA az vecer alebo neskor poobede lebo som sa zastavila este tam a tam a tam a tak hned bol jeden den za nami...... 😉

gelinka75
21. jan 2013

@pancuska hej hned na druhy den mi urobili kyret, fakt otrasny zazitok, dufam, ze sa rychlo pozbieram

pancuska
21. jan 2013

@gelinka75 je to este velmi ale velmi cerstve,potrebujes cas..... len teraz by si nemala byt velmi dlho sama aby ti nebolo smutno .... ale neboj ty si velmi silna zena a mas moj obdiv!!! ja ti verim ze ty to zvladnes a v zivote vela veci este dokazes a ta mamina budes!!!!

azzura
21. jan 2013

@mistisa Cau, potom daj vediet ako bolo v Car 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre