• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. marca 2017 
@monosana aj jasom tam bola dens o 9,15 len som bola taka nadopovana pred KET ze som tam registrovala len par parikov :slight_smile:
21. jan 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana joooj taksa tesim!! a teraz budem drzat tiez palceky!! ja vas tu mam rada a tesi ma ked niekto napise ze sa to niekam pohlo a nieco zacnu tak ako v tvojom pripade!!! ja som IUI nemala lebo nemam vajcovody a tak u mna to bolo zbytocne hned mi urobil IVF ale je tu vela bab c mali IUI a oni ti poradia lebo aj ja som mala z prvej konzultacie uplne misung ale nedal ti nejake papiere kde mas napisane co a ako lebo pri IVF to tak je...... ale som rada ze ste takto dopadli a teraz budem drzat palce aby to dobre dopadlo!!!
21. jan 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 ahoj,,aj ja chodim k Harbulakovi len sa priprav na jeho naladovost a rýchlost..pockaj ked niecomu nebudes rozumiet ako zareaguje :slight_smile: bude ti to vysvetlovat ako 3-ročnej..ale je odbornik
21. jan 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kocky, uz treti den cakam, kedy mi pride menzes, aby som mohla ist na odber krvi na 3.den cyklu... Uz sa neviem dockat :slight_smile: A stale nic... Manzel ma za sebou uz spg, ja stery i odbery ... takze nam ostava len pockat na vysledky hormonalneho profilu a rozhodne sa co s nami dalej bude. Len dufam, ze to nebude dlho trvat :slight_smile:
21. jan 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska nevedeli si to vysvetlit, pri prvom ivf som mala 10 vajok, pri dalsom same prazdne folikuly..ja som mala laparoskopicky odstranovanu cystu, tak museli zobrat aj trocha z vajecnika..no pred rokom som mala AMH 0,98..co je menej vplyvom tej resekcie vajecnika a dnes mi volali vysledky AMH 0,67 ..za rok sa rapidne znizil, takze zlyhavanie vajecnikov
21. jan 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrustik1 ja som na horm. profil cakala dva týždne..a idete prvý krát?
21. jan 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Tak to je super, ze uz si hned dostala protokol na IUI - hmmmm, budem sa zajtra pytat - ale my vlastne az zajtra budeme mat spg robeny, pockame si na vysledok a dufam, ze sa to zase o krocik pohne dopredu.
21. jan 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda my sme uz boli na 1.konzultacii a teraz cakam na menzes, aby som mohla ist na odber krvi. Potom mi povedal, ze to cele zosumarizuju a dohodneme postup dalej. Manzel mal vsak velmi zly spg, takze hned na 1.konz. nam dr. Harbulak hovoril o IVF. Takze uvidime :slight_smile: Ale mne je to v podstate jedno - proste chceme druhe dietatko a na sposobe pocatia nam nezalezi :slight_smile:
21. jan 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hrustik1 U nas podobny priebeh ako u vas :slight_smile: Preto som sa cudovala, ze @monosana hned pri prvej navsteve odchadzala s navrhom na IUI, my sa o tom mame bavit az po vysledkoch z krvi, co mi dnes brali.
21. jan 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka mozno je to tym ze ona deti este nema a vvy ano...... mozno :wink:
21. jan 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ale to je fakt zahada ze aby takto odrazu zacali zlihat vajecniky .... a to som si myslela ze endometrioza je najhorsia na vajecniky..... ale ty to tiez nemas boh vie co..... ja sice problem s vajecnikmi nemam ani endometriozu ale toho som sa vzdy bala ....ale zasa aj adopcia je pekna vec,moja kolegyna ma chlapceka adoptovaneho mala ho od 1 mesiaca a nevie si vynachvalit!!! konecne je stastna!!! :slight_smile:
21. jan 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska je to zahada ale svedci o tom aj nase posledne ivf..neviem, ci sa oplati este to skusat.. popravde som uz z mojho pohladu beznadajny pripad..nizka silnica aj pri vysokych davkach estrofenu, chybajuce vajcovody a zlyhavajuce vajecniky.. :frowning2: no pozitivum: genetiku mame v poriadku
21. jan 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda ja som ta tam asi videla, moja. Mala si vlasy v cope? Lebo tá sa na teba velmi podobala a isla dozadu do centra IVF a aj som videla kedy vychadza a bola fakt trosku zamyslená :grinning: Tak si to bola asi ty :wink: Co si si dala, nejake tabletky na bolest? Ci? :slight_smile: Oooch, moja, dufam, ze ti to vyslo! Akurát na to som vtedy myslela, ze aky to moze byt pocit , ísť tam dozadu na tu chodbicku IVF :confounded: Ako sa citis teraz?
21. jan 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ale vies podla mna to nemas len tak..... ja som mala znicene vajcovody z chlamydii a z poskodenej chrbtice,mala som tak poskodeny stavec ze mi z neho vytekala ta tekutina co obsahuju medzistavcove platnicky a upchalo mi to vsetky pohlavne organy vratane mocoveho mechur a konecnika..... neurolog mi povedal bud nebudem mat deti alebo pojdem na operaciu..... po operacii som dostala 2 krat tak strasne silny zapal moc mechura ze som sa nemohla z toho dostat..... takze ja viem z coho a som rada ze si to neodskakali aj vajecniky..... ale neboj sa vsetko zle je na nieco dobre....
21. jan 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda moja a nemala si ty dneska nahodou vklad? teda KET? ci to uz som domotana....
21. jan 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ďakujem moja, aj ja sa tesííííím :grinning: Dali papiere, len tam nie je napisane , ze tam musim ist na 3. DC, len to, ze prvé dobery su na 10-12DC. Ale lekar mi vravel (ked sa dobre pamätam v tom zhone)ze mam dojst na 3 DC na krvicku. Kvoli HP. Ale pred ým tam aj tak zavolam, lebo chcem vediet, ci tam potrebuju mat aj manzela. Ale podla mna jeho uz len pri IUI.
Occh, ahaaa :frowning2: Ty nemas vajcovody :frowning2: To mi je luto! Ale dufajme , ze IVF ti splni tvoj najtajnejsi sen :wink: Doprajem to kazdej snazilke, ktorá je tu, lebo si to zasluzia! Tolko driny...ufff, ine zeny si to nevedia ani predstavit.
21. jan 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka no, ano, lebo ja mám priechodne vajcovody, a clostil som brala tak ci tak. U mna to nie je nic noveho. Clostil beriem uz rok a pol a ked sa doteraz nezadarilo, tak tam musi byt nejaky problem. Ine so mnou nevedia zatial urobit, len skusit IUI, co neni nic extra. Dostanem len nejake hormony, a to je vsetko. A ja som si doniesla od lekara aj nejake odporucanie, kde opisal nieco, co poukazuje na hormony (neviem presne ako sa to vola...nejaka insuficiencia), a podla mna kvoli tomu mi dal tie hormony. S tými vlastne nic nepokazi. A idem aj tak na 3DC na krv. Jaj a moj manzel mal dobry SPG, tak sme nemali co riesit (zatial).
21. jan 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska neviem preco sa to deje..ani oni nevedia, donedavna prehlasoval moj dr. je vajecniky mam zdrave ako nikto.. mne vajcovody vzlo mimomaternicove tehu
21. jan 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda ja som bola vcera, v nedelu o pol osmej, a teda wau kolko ludi, teraz idem zase v stredu rano :slight_smile:
21. jan 2013 o 19:42  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxag
joj a dlho si cakala? v GF robia aj v nedelu?
21. jan 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortaliska robia jedno doobedie cez vikend, je to rozne niekedy sobotu inokedy nedelu, ale to beru na zakroky a kontroly, ked si uz pichas, lebo to sa ide na 7-8 den cyklu na krv a sono a mne to samozrejme padlo na vikend...
21. jan 2013 o 20:05  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortaliska dost dlho bola som tam pred pol osmou, krvi mi vzali hned, ale na sono az okolo pol deviatej som sa dostala
21. jan 2013 o 20:06  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxag
aha dakujem za info. Ja tiez picham, zatial Diphereline. A kontrola mi akurat vychadza na piatok, vikend alebo pondelok. Tak kvoli tomu sa pytam.
21. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach dnes davali v TN ze sa rodia prilis skoro dvojciatka z IVF. Ze v Anglicku uz vraj zakazali davat :unamused: A ja stale rozmyslam nad tym, aj ked mam este cas ako sa rozhodneme.
21. jan 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortaliska a aky mas protokol? ja mam kratky, sme na tom nejak podobne ja picham aj gonal aj luveris
21. jan 2013 o 20:16  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortaliska ja by som sa znova rozhodla pre dve. jedno male babatko z dvoch sa uchytilo a teraz plava a pekne rastie v brusku.
21. jan 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxag
ja mam dlhy, potom ked zacnem stimulovat (4DC) tak pregnyl a neskor este menopur.
21. jan 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortaliska ked mas mrchu tak druhy alebo stvrty den ides prvy krat na kontrolu...
21. jan 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortaliska ja uz mam blizko odber tak do tyzdna cca, tak som myslela, ze tam budem mat spriaznenu dusu :slight_smile: ale u Teba je to asi dlhsie...
21. jan 2013 o 20:20  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa
dakujem :dizzy_face: presne nad tym som rozmyslala.
21. jan 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok