• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. mája 2017 
ano bola som v GF ,patrila som Dr.Stenovej
18. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Chruminka, urcite chod na PN. Uvidis, ako ti bude doma dobre, budes oddychovat a nech sa stresuju iny v praci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky, pozeráte TV, že nič nepíšete?
Dnes som bola na odbere krvi po 14. dňoch od KET a výsledok :frowning2: 9,7. Do 10 je vraj negatívny. Musím ísť opäť v piatok na krv. Ale vyššie to asi nebude.
18. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No vidím, že ste ozaj všetky niekde zalezené pri telke :wink: , alebo že by už v postieľkach :slight_smile: ? Ja som si pustila našu svadbu a obdivujem tú štíhlu nevestu :grinning: :grinning: :grinning: (bejvávalo :grinning: ).. Ach, to sú krásne spomienky :dizzy_face: .
18. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko pipinky,

nikita880, drzim palce. To bolo fakt skoroé na testovanie. ja som si robila 1 den pred krvickou a mala som slabunku ciarku. Este vydrz. ja viem to sa mi hovori. hehe
19. máj 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jangyn, ved este uvidis. nadej zomiera posledna.

katarinka tusim si tu svadbu nasu pozriem aj ja tiez som mala o par kg menej. Sakra si aj poplacem ked sa teraz mrknem do zrkadla, ale co teraz idem priberat a basta. :slight_smile:

Jupiiiiiiiiiiiiiiiii 14 tt mi nabehol
19. máj 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mayka, ďakujem. Veď hej, nádej umiera posledná. Tak sa ešte chvíľu nádejám. Ďakujem. :slight_smile:
19. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jangyn ja si myslím, že budeš mať HCG vyššie. Uvidíš len sa nenamáhaj a oddychuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Ja som už mesiac vyvalená na gauči :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a je mi dobre. Ja som mala prvý raz cca 38 HCGa druhý 400 HCG. MUSÍŠ MYSLIEŤ POZITÍVNE
19. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zdravím všetky PIPINKY, vidím, že sa tu chystáte aj na dovolenky. My asi budeme doma, alebo pôjdeme až v septembri, keď sa mi podarí prekonať 3 mesiac :wink: :wink: :wink:
19. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko01 si zlaté. a bola si na KET-e?
19. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak slniecko01, až budem musieť ísť na 2. KET, tak už určite pôjdem na PN. A budem doma vylihovať aj ja, lebo takto to ďaleko nedotiahnem, však?
19. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj teraz veľmi ľutujem, že som šla do práce. Psychický stres je asi najhorší :unamused:
19. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala predlženie, davali mi malinké až na 5 deň od odberu vajíčok. Veď uvidíš na ďalšej krvičke, ako ti to dopadne. Davali mi tie , ktore napichovali som napichované. 3 máme ešte zamrazené pre prípad.
19. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšem ako maďar teraz pozerám, čo som to napísala :unamused: :unamused: :wink:
19. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko01, ja som mala tiež predĺženú kultiváciu, asi 5 dní. A vôbec neviem, koľko mám ešte zamrazených. Jednoducho si to nepamätám.
19. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepodpisovala si papiere ? Ja som to zmrazenie platila minulý týždeň. Len ja som chcela zamraziť do 1 roka a dali mi to na rok, je tam rozdiel 2500 ešte skk a pani na recepcii mi to ani nezisťovala, prečo mi to dali na rok´, ale to už je jedno
19. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niečo som podpisovala, ale už dávno. Ale napamätám si, že by tam bolo napísané, koľko ich zamrazili. A KET som neplatila, pretože vraj to bolo ich vinou, že som nemohla ísť na ET.
19. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinečky :grinning: :grinning:
Už som si dala foto,ale mám ich dole hlavou a ešte aj nekvalitné.
Pupek som ešte nefotila,neviem či sa zmestí na obrazovku :grinning: :grinning:
Jangyn,držím palce :slight_smile:
19. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. Len ma už pobolieva bruško. Ani neviem, či to je bolesť ako pred MS alebo iná. Som z toho už mimo. Musím sa usmievať. :wink:
19. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte! Pekný deň všetkým :slight_smile: ! Vraj bola v noci riadna búrka, a ja som bola sama doma, ešte že som sa nezobudila :wink: .
Mayka, Ty len pekne priberaj, a keď budeš pozerať svadbu, môžeš plakať akurát tak od šťastia :wink: .
Slniečko, mala by si si zmeniť pas :wink: . Dovolenku neľutuj, veď onedlho Ťa čaká tá najkrajšia v živote - materská :slight_smile: .
Jangyn, ešte nezúfaj, zázraky sa ešte stále dejú :wink: .
19. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukrik sú zlatučké, len nech pekne rastú. Ty si v koľkom týždni ?
19. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko kocky zlate :grinning: :grinning: :grinning:

ani vas nebudem menovat bo je vas tu ako maku :grinning: :grinning: :grinning:

rozmyslam ci mam zozrat aj tu tretiu kyslu rybicku alebo ne :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Zukrík :slight_smile: ! No vidíš, ešte bude z Teba počítačová macherka :grinning: . Krásne fotečky :slight_smile: ! Nabudúce ich bude vidno lepšie :wink: .
19. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniečko dakujem,nechceš zmeniť pas? :wink:
Jangyn,bruško ta bude bolieť ešte dlho :slight_smile: Je to normálne.
Katarínka ahojček :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Och :slight_smile: ! A že nemáš tehu príznaky :grinning: .. A tie kyslé rybičky :grinning: ? Tak dúfam, že toto sa v tehotenstve nenaučím jesť, to ja nemôžem ani vidieť. A môj muž sa už najviac teší na to, ako mi začne chutiť pivo :grinning: :grinning: :grinning: . Ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukrik ja revem :grinning: :grinning: :grinning: su nadherne bubliny :grinning: :grinning: :grinning: uz aby bol utorok buduci tyzden nech sa mozem chvalit aj ja :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja verím v to, že sa to podarí a hotovo. :grinning:
19. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och, dnes si sa neskoro prebudila? :wink:
19. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka tie rybicky len preto bo obsahuju kyselinu omega 3 a mali by sme jest ryby 3x do tyzdna a toto je jedina forma ryby aku do seba dostanem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jangyn to ja uz od minuleho tyzdna takto, bo vecer mi nieje dobre, tak divne a nemozem spat, tak rano dobieham :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok