Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
18. máj 2009

ano bola som v GF ,patrila som Dr.Stenovej

krakulka
18. máj 2009

Ahoj Chruminka, urcite chod na PN. Uvidis, ako ti bude doma dobre, budes oddychovat a nech sa stresuju iny v praci. 😝 😝 😝 😝

jangyn
18. máj 2009

ahojte pipinky, pozeráte TV, že nič nepíšete?
Dnes som bola na odbere krvi po 14. dňoch od KET a výsledok ☹ 9,7. Do 10 je vraj negatívny. Musím ísť opäť v piatok na krv. Ale vyššie to asi nebude.

katarinka77
autor
18. máj 2009

No vidím, že ste ozaj všetky niekde zalezené pri telke 😉 , alebo že by už v postieľkach 🙂 ? Ja som si pustila našu svadbu a obdivujem tú štíhlu nevestu 😀 😀 😀 (bejvávalo 😀 ).. Ach, to sú krásne spomienky 😵 .

mayka
19. máj 2009

Dobre ranecko pipinky,

nikita880, drzim palce. To bolo fakt skoroé na testovanie. ja som si robila 1 den pred krvickou a mala som slabunku ciarku. Este vydrz. ja viem to sa mi hovori. hehe

mayka
19. máj 2009

jangyn, ved este uvidis. nadej zomiera posledna.

katarinka tusim si tu svadbu nasu pozriem aj ja tiez som mala o par kg menej. Sakra si aj poplacem ked sa teraz mrknem do zrkadla, ale co teraz idem priberat a basta. 🙂

Jupiiiiiiiiiiiiiiiii 14 tt mi nabehol

jangyn
19. máj 2009

ahoj mayka, ďakujem. Veď hej, nádej umiera posledná. Tak sa ešte chvíľu nádejám. Ďakujem. 🙂

slniecko01
19. máj 2009

jangyn ja si myslím, že budeš mať HCG vyššie. Uvidíš len sa nenamáhaj a oddychuj 🙂 🙂 🙂. Ja som už mesiac vyvalená na gauči 😎 😎 😎 a je mi dobre. Ja som mala prvý raz cca 38 HCGa druhý 400 HCG. MUSÍŠ MYSLIEŤ POZITÍVNE

slniecko01
19. máj 2009

inak zdravím všetky PIPINKY, vidím, že sa tu chystáte aj na dovolenky. My asi budeme doma, alebo pôjdeme až v septembri, keď sa mi podarí prekonať 3 mesiac 😉 😉 😉

jangyn
19. máj 2009

slniecko01 si zlaté. a bola si na KET-e?

jangyn
19. máj 2009

Inak slniecko01, až budem musieť ísť na 2. KET, tak už určite pôjdem na PN. A budem doma vylihovať aj ja, lebo takto to ďaleko nedotiahnem, však?

jangyn
19. máj 2009

Aj teraz veľmi ľutujem, že som šla do práce. Psychický stres je asi najhorší 😒

slniecko01
19. máj 2009

ja som mala predlženie, davali mi malinké až na 5 deň od odberu vajíčok. Veď uvidíš na ďalšej krvičke, ako ti to dopadne. Davali mi tie , ktore napichovali som napichované. 3 máme ešte zamrazené pre prípad.

slniecko01
19. máj 2009

píšem ako maďar teraz pozerám, čo som to napísala 😒 😒 😉

jangyn
19. máj 2009

slniecko01, ja som mala tiež predĺženú kultiváciu, asi 5 dní. A vôbec neviem, koľko mám ešte zamrazených. Jednoducho si to nepamätám.

slniecko01
19. máj 2009

a nepodpisovala si papiere ? Ja som to zmrazenie platila minulý týždeň. Len ja som chcela zamraziť do 1 roka a dali mi to na rok, je tam rozdiel 2500 ešte skk a pani na recepcii mi to ani nezisťovala, prečo mi to dali na rok´, ale to už je jedno

jangyn
19. máj 2009

Niečo som podpisovala, ale už dávno. Ale napamätám si, že by tam bolo napísané, koľko ich zamrazili. A KET som neplatila, pretože vraj to bolo ich vinou, že som nemohla ísť na ET.

zukrik
19. máj 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Už som si dala foto,ale mám ich dole hlavou a ešte aj nekvalitné.
Pupek som ešte nefotila,neviem či sa zmestí na obrazovku 😀 😀
Jangyn,držím palce 🙂

jangyn
19. máj 2009

Ďakujem. Len ma už pobolieva bruško. Ani neviem, či to je bolesť ako pred MS alebo iná. Som z toho už mimo. Musím sa usmievať. 😉

katarinka77
autor
19. máj 2009

Ahojte! Pekný deň všetkým 🙂 ! Vraj bola v noci riadna búrka, a ja som bola sama doma, ešte že som sa nezobudila 😉 .
Mayka, Ty len pekne priberaj, a keď budeš pozerať svadbu, môžeš plakať akurát tak od šťastia 😉 .
Slniečko, mala by si si zmeniť pas 😉 . Dovolenku neľutuj, veď onedlho Ťa čaká tá najkrajšia v živote - materská 🙂 .
Jangyn, ešte nezúfaj, zázraky sa ešte stále dejú 😉 .

slniecko01
19. máj 2009

zukrik sú zlatučké, len nech pekne rastú. Ty si v koľkom týždni ?

och
19. máj 2009

dobre ranecko kocky zlate 😀 😀 😀

ani vas nebudem menovat bo je vas tu ako maku 😀 😀 😀

rozmyslam ci mam zozrat aj tu tretiu kyslu rybicku alebo ne 😲 😀 😀 😀

katarinka77
autor
19. máj 2009

Ahoj Zukrík 🙂 ! No vidíš, ešte bude z Teba počítačová macherka 😀 . Krásne fotečky 🙂 ! Nabudúce ich bude vidno lepšie 😉 .

zukrik
19. máj 2009

Slniečko dakujem,nechceš zmeniť pas? 😉
Jangyn,bruško ta bude bolieť ešte dlho 🙂 Je to normálne.
Katarínka ahojček 😀 😀

katarinka77
autor
19. máj 2009

Ahoj Och 🙂 ! A že nemáš tehu príznaky 😀 .. A tie kyslé rybičky 😀 ? Tak dúfam, že toto sa v tehotenstve nenaučím jesť, to ja nemôžem ani vidieť. A môj muž sa už najviac teší na to, ako mi začne chutiť pivo 😀 😀 😀 . Ble 😝

och
19. máj 2009

zukrik ja revem 😀 😀 😀 su nadherne bubliny 😀 😀 😀 uz aby bol utorok buduci tyzden nech sa mozem chvalit aj ja 😀 😀

jangyn
19. máj 2009

Ja verím v to, že sa to podarí a hotovo. 😀

jangyn
19. máj 2009

Och, dnes si sa neskoro prebudila? 😉

och
19. máj 2009

katarinka tie rybicky len preto bo obsahuju kyselinu omega 3 a mali by sme jest ryby 3x do tyzdna a toto je jedina forma ryby aku do seba dostanem 😀 😀 😀 😀

och
19. máj 2009

jangyn to ja uz od minuleho tyzdna takto, bo vecer mi nieje dobre, tak divne a nemozem spat, tak rano dobieham 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre