Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortaliska
25. feb 2013

@pancuska
13 DPT - HCG 1314

pancuska
25. feb 2013

@mortaliska hi hi hi ako sa tesim!!!! tak co kolko ich bude? davaj na seba pozor!!! 😉

pancuska
25. feb 2013

@lilith3 velmi ale velmi ti gratulujem a som velmi milo prekvapena ze sa nakoniec podarilo prirodzene!! vobec som o tebe nic dlho nepocula a tak som sa potesila!!! super,drz sa!!! 🙂

mortaliska
25. feb 2013

@pancuska
To su tie srdiecka co si mi poslala pred ET 🙂
No tesim sa potichucky zatial. Dneska som zaspinila trochu ☹

pancuska
25. feb 2013

@mortaliska normalne na tie srdiecka verim,lebo aj mne pomohli a tiez boli dve 🙂 a poslala mi ich tehulka 😉 to spinenie nic neboj ,to este moze prist hocikedy a mozno aj z utrogestanu,ten mi moj gyn povedal aby som brala az do 12tt a ked som ho vysadila tak to prestalo .... neboj to sa tam uhniezduju a tak nech sa len poriadne!!! tesim sa potichucku s tebou!!!

ivanya
25. feb 2013

@annamary27 a v ktorom tyzdni bolo uz vidiet srdiecko? zacinam 6 tyzden. ja som u svojej bola pre papier na pn, ale akurat tak mi povedala, aby som prisla teda potom, ked ma vyradi gyn-fiv. ak bude sono u nich OK, tak uz automaticky posielaju ku gynekologicke? dakujem za dzanie palcov 🙂

lilith3
25. feb 2013

@pancuska Ahoj, ďakujem ti veľmi pekne, si zlatá. Aj ja gratulujem tebe, ako tak pozerám, tak ste o necelé dva mesiace pred nami 🙂 A ešte budete mať dvojitú radosť 🙂 Ja som na modrom konikovi už dlho nebola a aj dnes len výnimočne. Dala som si v tomto smere pauzu.
Nám sa zadarilo v decembri, dva dni pred Vianocami. Na január sme plánovali KET,ale menzes nikde. Nasledoval test a prvé dve čiarky v našom živote 🙂 Boli sme neskutočne šťastní a prekvapení, že sme to zvládli aj sami. V to sme už vôbec nedúfali. Prajem ti všetko dobré a hlavne - držte sa pekne pohromade, kým je treba 🙂

katty5
25. feb 2013

Ahojte, prosím Vás o radu. Zajtra začínam s pichaním prvej inj., ale dnes som dostala nejaku chripku, možno to za par dni prejde, teda dufam. Nechcem to už odkladať, už sme sa načakali až dosť. Môže chripka ovplyvniť priebeh prípravy na IVF?

luanna
25. feb 2013

@katty5 Ahoj, ak mas chripku tak si kludne mozes dat teraflu alebo paralen. ja som sa pytala v centre ako je to s liekmi a pichanim injekcii (ja mam dlhy protokol, picham diphereline) a povedali mi ze kludne este mozem brat aj antibiotika aj lieky proti bolesti. drzim palce 🙂

katty5
25. feb 2013

@luanna dakujem tak to je dobre, teraflu si davam, to mi dosť pomaha, dufam ze az k antibiotikam to nepride ... a kedy si si robila vysetrenia pred IVF u obvodnej lekarky? Môžem aj teraz ked niesom celkom ok?

pancuska
25. feb 2013

@lilith3 ked si to tak clovek vezme tak ty si nazorna ukazka ze aj zazraky sa deju!!! museli to byt pre Vas krasne Vianoce 🙂 a tak som rada ze si prisla na konika a aspon som sa dozvedela a aj ine baby co sme si tu pisali ze si to dokazala 🙂 a tak dufam ze sa este niekedy ozves ..... ano cakame dvojnasobne a len jeden den a sme v polovici !tiez prajem prijemne tehulkovanie a nech vsetko dobre dopadne a ak sa tu ukazes kludne sa ozvy,budem rada 😉

pancuska
25. feb 2013

@katty5 ahojky.... no teraz este mozes brat tabletky a vyskusaj si robit aj zazvorovy cajik z cerstveho zazvoru je to dobre.... no predoperacne vysledky by som teraz nedavala robit lebo nemusis mat vsetko v poriadku.....najskor by som sa preliecila!! drzim palce nech si cim skor ok!!

luanna
25. feb 2013

@katty5 ja som som bola u obvodnej na krv pred tyzdnom, dnes som bola odniest moc. a cakam na mrchu, uz som 35 DC a ona nechodi a nechodi.... ja by som asi dva tri dni pockala a isla az potom. alebo jej zavolaj a opytaj sa

katty5
25. feb 2013

@luanna a @pancuska dakujem baby, ano radsej par dni pockam, dufam ze to prejde ... dakujem moc za rady 🙂

annamary27
26. feb 2013

@ivanya v 5tt sme videli vačok a v 6tt už aj blikať srdiečko.ano GF Ti po kontrole u nich dá záverečnú správu a budeš chodiť už iba k svojej.

pancuska
26. feb 2013

@luanna ak mozem aj ja prispiet tak ja som videla blikat srdiecka na 22den po ET,ale gyn hovoril ze to zalezi od vysky hcg,myslim ze povedal ze musi byt 2000 aby bolo uz aj srdiecko...

timotejkabrejkova
26. feb 2013

Žienky kde nakúpiť cez net tieto vitamíny E,C,zinok,L arginin, L karnitin, selen, Q10, kys. listova omega 3 mastne kyseliny, maca prosím môžte poradiť kde je to cenovo výhodné a kde to mám hľadať ďakujem.

oriesocek
26. feb 2013

Ahojte, chcela som sa opytat. Kontrolny ultrazvuk po 3 tyzdnoch v GF tusim robia len utorky a stvrtky?

alzbetapipi
26. feb 2013

@oriesocek ano aj mne to tak povedali

pancuska
26. feb 2013

@oriesocek pravdepodobne ano lebo ja som mala ist v pondelok a povedali mi ze mam prist az v utorok!

danka483
26. feb 2013

@pancuska zlatík tak ako kedy máš sono? už som zvedavá čo skrývaš v brušku či aj malú danku 😀 😀 😀 😀

alzbetapipi
26. feb 2013

Dievčatá dobrý večer, môžem sa spýtať? v GF mi dali termín na sono samozrejme o 3 týždne, čo je teda nekonečné... Ja som sa so svojim gynekológom dohodla na štvrtok...len to budem len 17 deň po transfere... myslíte že tam môže byť niečo vidno? ďakujem

danulienka78
26. feb 2013

Na bud. týždeň v utorok ideme 1x do gyn fivu. je možné, že manželovi urobia hneď spg? lebo som pozerala, že urolog mišenko je tam len v pondelok. Ako to bolo s partnermi na prvej návšteve. išli alebo neišli na spg? a mňa na prvom vyšetria?

gelinka75
26. feb 2013

@danulienka78 spg nerobi urolog, spg robia bezne kazdy den, teba vysetria a asi zoberu stery na rozbor, potom pojdes na krv na HP na zaciatku cyklu

pancuska
26. feb 2013

@danka483 ahoj moja... tak to som aj ja zvedava ale musime obidve pockat az do stvrtka....no cim vacsie brusko tym sa horsie citim ,uz aj mna boli chrbat a utekam zajtra kupovat ten tehotensky pas... takze vo stvrtok sa hlasim ci je aj mala Danka 🙂

pancuska
26. feb 2013

@alzbetapipi ahoj velmi zalezi na vyske hcg ak budes mat 2000 tak uz bude vidiet ale nie som si tym cislom ista ale ma to byt take vysoke.... ja cakam dvojicky a hcg som mala na 15den po ET 3000 ked som isla k svojmu gyn na sono v 22den po ET tak uz bili pekne srdiecka.....

fialka13
26. feb 2013

Ahojte baby 😀 tak od dnes opatrujem 2 babulky v brusku a dúfam,že o 14 dní nebudem už po 3-krát počúvať že je to negatívne,ale konečne budem počuť ,že gratulujem ste tehotná 😀 všetkým tehulkam gratulujem a snazilkam držím palce nech sa to už konečne podarí 😉

alzbetapipi
26. feb 2013

@pancuska Ďakujem 🙂
@fialka13 oddychuj, relaxuj, my budeme silno držať prsty 🙂

fialka13
26. feb 2013

@alzbetapipi dakujem 😉 budem sa snažiť nech sa im u mňa zapáči 😅

danka483
26. feb 2013

@pancuska ten pás som ti veru chcela napísať to je super vec a hlavne pri dvojkách veru kúp si ho 😉 a čakám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre