Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lentilka1353
13. mar 2013

@krakulka ja mam k tomu diphereline fostimon a menopur a pregnyl. skusim si zavolat na to cislo co sa vola v den kontroli.

krakulka
13. mar 2013

@lentilka1353 a co mas napisane na protokole od dr.? - myslim papier, co ti dala?
mne sa podarilo min. cyklus pokazit. 😢

belalinda
14. mar 2013

@martinkahc Ahoj, priebeh lsk v GF je strasne rychly 😉 ani sa nezbadas a budes doma 😀 Robia je tam jednodnovu, rano prides, doobeda (podla toho kolko Vas bude a kolka budes v poradi) Ti urobia lsk, ked sa zobudis prevezu Ta na izbu, tam skoro cely den prespis, vecer Ti daju hypnotika takze celu noc prespis no a rano vizita a o cca deviatej ides domov. Maju to vsetko dobre zmenezovane, o vsetko Ta budu informovat. Co sa tyka PN, tu Ti vystavi Tvoj lekar na ich odporucanie. Odporucaju tyzden, tak si ju tyzden aj uzi! Robota Ti neutecie 😉 No a po tyzdni pojdes potom do GF na kontrolu, vyberu stichy a hotovka. Ak sa chces spytat este na nieco podrobnejsie, kludne sa ozvi 🙂

martinkahc
14. mar 2013

@belalinda dakujem za odpoved 🙂 tak verim, ze aj u mna to bude taky lahky priebeh 🙂 ja sa bojim len preto, ze som diabeticka, takze asi pojdem hned prva 🙂

belalinda
14. mar 2013

@martinkahc urcite ano, sestricky boli uplne super, vysvetlili pomohli, zasrandovali, urcite to zvladnes bez problemov 🙂

lagunasa
14. mar 2013

ahojte. neviete ako to majú s ordinovanim v Gyn-five počas sibaciek? povedali mi, že mám prist na 8-9dc dalsieho cyklu. bojím sa, že ked pride ms moc skoro, tak mi vysetrenie na 8-9dc vyjde akurat cez sviatky. cy by ste mi na to poradili.

martinkahc
14. mar 2013

@belalinda OK beriem ta za slovo 🙂

luanna
14. mar 2013

9 oplodnenych vajicok 🙂 z toho 5 ide do ES s PK, 4 zamrazili 🙂

katty5
14. mar 2013

@luanna gratulujem, pekná úroda 🙂 mna to čaká cez vikend, ako to tam v den OPU prebieha? ako dlho si tam bola?

luanna
14. mar 2013

@katty5 dakujem 🙂 ja som bola vcera sama, takze to bolo fajn. Zobudila som sa asi po 20 minutach, potom som len lezala. Prvy pokus na odvhod nevysiel, bolo mi zle, museli mi dat infuzku ale potom uz bolo ok. Mala som po odbere take akoby mrchovske bolesti a krce, dnes mam uz iba tie krce... Dufam ze zajtra uz ani tie nebudu.... Drzim palce 🙂

katty5
14. mar 2013

@luanna no tohoto sa praveže bojim, lebo ja mavam strasne bolesti aj pri ms, aj teraz pri pichani inj .... a kedy ta pustili domov? aj zostavaš doma na PN?

luanna
14. mar 2013

@katty5 pustili ma okolo pol druhej... som PN, lebo som aj nejaka chora tak sa musim dat dokopy pred vkladom....

katty5
14. mar 2013

@luanna tak sa drž, nech sa vyzdravieš,kedy ti vychádza vklad?

luanna
14. mar 2013

@katty5 v pondelok... este mi budu volat o kolkej presne... a ty ako reagujes na injekcie? uz vies pocet folikulov?

katty5
14. mar 2013

@luanna injekcie ako kedy, niekedy len tak troška štipkaju, niekedy viacej zabolia, ale da sa to vydržať 🙂 Len mam dosť silné bolesti v podbrušku ☹ Folikuly neviem, snad v piatok mi už povedia na kontrole. Ty si mala aký počet?

luanna
14. mar 2013

@katty5 mne vraveli pri kontrolach 23, ale vcera sa mi zda ze povedali ze ich bolo 21, a vajicok bolo 14 a 9 sa oplodnilo

krakulka
14. mar 2013

@luanna gratulujem. Ja som bola vcera na ko a asi som ta videla. Som bola prekvapena, že si sama na opu. Ja idem zajtra. Mam prist na 6:30, 7h., vraj nas bude vela. Mali ste Icsi?

pancuska
14. mar 2013

@luanna ahoj.... aj mna po opu bolelo podbrusko ... aj nadalej pi a oddychuj.... ak si chora snaz sa to vylezat ...drzim palce!!! nech to dobre dopadne... a kolko si das vlozit?

luanna
14. mar 2013

@pancuska dakujem 🙂 lezim, oddychujem, cajikujem..... davam dve urcite a dufam, ze tam aj obe ostanu 🙂

luanna
14. mar 2013

@krakulka ja som bola velmi prekvapena ze som bola sama.... celkovo bolo vcera v centre strasne malo ludi.... tak to vas bude asi fakt vela... vraj den predo mnou bolo 5 bab... ano, davali sme aj icsi - zo 14 vajicok sme davali 8 icsi...

luanna
14. mar 2013

@krakulka a drzim palce !!!

krakulka
14. mar 2013

@luanna ďakujem.
Ty si mala urodu ako ja pri 2.ivf. 21 vajek, 8 sme dali na icsi. Naše bolo uspesne, mame doma zdraveho 3r.syna.

luanna
14. mar 2013

@krakulka dufam, ze aj to moje bude uspesne 🙂

macinkapapulka
14. mar 2013

@katty5 Ahojky, čítam tu tvoje príspevky a myslím, že sme na tom rovnako, tiež idem zajtra na kontrolu, budem už 15 DC, takže prepokladám, že mi tiež už dajú termín OPU a tie bolesti v podbrušku mám tiež, hlavne cítim ľavý vaječník a z injekcií ma štípe LUVERIS, ty máš aké?

katty5
14. mar 2013

@macinkapapulka ahoj, super aspon viem ze na ten termin niesom sama 🙂 Zajtra idem na kontrolu, kde by mi mali povedať že či to bude urcite nedela, zatial mi hovorili že to vyzera na tu nedelu. Ja som dnes 14DC, a tiež ma najviac bolí ľavy vaječník, niekedy sa mi neda ani chodiť ani sedieť ☹ Injekcie mám dipherline,gonal a luveris. Najhorší je pre mna ten luveris. Takže sme na to uplne rovnako 🙂 Toto je tvoje prvé IVF-ICSI?

macinkapapulka
14. mar 2013

@katty5 Tak ja mám tiež presne tie isté injekcie 🙂 a áno, je to moje prvé IVF a Ty ideš tiež prvýkrát?

katty5
14. mar 2013

@macinkapapulka ano prvý krát, dufam že budeme mať štastie 🙂

argenti
14. mar 2013

@katty5 macinkapapulka Ahojte, tak ja sa k Vám tiež pripájam. Je to moje prvé IVF. Lieky mám tiež rovnaké. Ja som dnes 11DC a zajtra idem tiež na kontrolu. Dúfam, že cez víkend by mohlo byt OPU, nakoľko mám už len 5 ampuliek dipherline, gonal som dnes užila posledný a z luverisu mám len 4 balenia. Tak Vám držím palce nech to rýchlo ubehne a dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

katty5
15. mar 2013

@argenti tak vitaj v klube 🙂

alibabaa
15. mar 2013

@lagunasa urcite by som si zavolala a spytala sa na takyto scenar. povedia ti co mas robit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre