Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
23. mar 2013

@elise 3.4. už sa neviem dočkať...som z toho všetkého nervozna

elise
23. mar 2013

@vodnari hcg bude vysoke a potvrdia ti tehulkovanie 🙂 nebud nervozna všetko bude dobre 🙂 a o 9 mesiacov bude na svete váš drobček🙂

vodnari
23. mar 2013

@elise júúúúúúúúj si zlatá,tak sa už teším....už máme jedného drobčeka doma,ale aby nebol sám, tak sme mu sľúbili súrodenca 😉 😉 dnes som sa ho pýtala čo by chcel či sestričku alebo bračeka a on že koníka 🙂

elise
23. mar 2013

@vodnari nám sa dlho nedarilo syn sa nám podaril až po 6 rokoch manželstva prirodzene a dcerka po 6 rokoch z toho 1IFV a 3 KET medzitým 1 potrat ale sme šťastný že ju máme je to naše vymodlene vytužene🙂 a mysli pozitivne mne to pomohlo som si vyzualizovala ako sa tam v maternici pekne zahniezdzuje a drži 🙂 ine ako tehotenstvo som si nepripušťala 🙂

elise
23. mar 2013

@vodnari a náš syn vravel na otázku že či chce bračeka alebo sestričku povedal že bračeka sestričku a havina ale najradčej transformera 😀

vodnari
23. mar 2013

@elise tak mi prvé sme mali až po 10 rokoch a to tiež až umelým oplodnením....toľko som sa naplakala až sa to podarilo a teraz sme išli na vklad mali sme tam zmrazené embria,tak aby im nebolo zima išli sme si po ne.... 🙂

elise
23. mar 2013

@vodnari môj syn sa narodil týžden pred vianocami aj vy budete mať nádherne vianoce 🙂

vodnari
23. mar 2013

@elise to budú,už si to všetko predstavujem ako budeme mať nádherný uzlík pod stromčekom...júúúúúúúúúj ako veľmi sa teším

elise
23. mar 2013

@vodnari bude to uvidiš a nie je to náhoda že aj môj je pred vianocami narodený 🙂 je to dobre znamenie 🙂 u koho si bola na vklade?

vodnari
23. mar 2013

@elise chodievam mudr. Behúňovej ale teraz mi robil vklad mudr Harbulák....

elise
23. mar 2013

@vodnari ja som chodila harbulákovi a vklad výťazný mi robila behunová 🙂 aj punkciu mi ona robila 🙂

vodnari
23. mar 2013

@elise 🙂 presne naopak.... 🙂

elise
23. mar 2013

@vodnari pozerám že bývaš okres trnava ja pochádzam z trnavy ale bývame pri piešťanoch odkial z okolia trnavy si?

vodnari
23. mar 2013

@elise ja bývam priamo v Trnave.

elise
23. mar 2013

@vodnari jej a kde ja som bývala na vozovke (koniarekova) 24 rokov 🙂

vodnari
23. mar 2013

@elise ja zas na Družbe...kúsok od teba cez cestu...na Clementisovej a teraz som na prednádraží... 😀 aký je ten svet malý...

elise
23. mar 2013

@vodnari veru je malý 🙂 ešte mi povedz že si chodila na vančurku do školy 🙂

vodnari
24. mar 2013

@elise ja som chodila na hospodársku.... 😉

elise
24. mar 2013

@vodnari a kde tam bola škola to je bývalá SNP ? nebola to spartakovská?

vodnari
24. mar 2013

@elise jééééééééééj prepáč asi som ráno ešte spala...chodila som na spartakovskú..... 🙂 🙂

elise
24. mar 2013

@vodnari 🙂

luanna
24. mar 2013

Ahojte. Baby, ked ste spinili, tak ste utrogestan zapijali, ze? Ja som 6. den po et, spinim ale zatial iba trosicku, tak neviem ako si ho mam teraz dat.....

amstelko
24. mar 2013

@luanna Ak máš len slabé špinenie,tak si ho normálne zavádzaj zospodu.Iba v prípade silnejšieho krvácania sa ho odporúča zapíjať.

luanna
24. mar 2013

@amstelko dakujem 🙂

macinkapapulka
24. mar 2013

@luanna Ahojky, mne povedali, že keď začnem špiniť alebo krvácať, tak ho mám papať.

luanna
24. mar 2013

@macinkapapulka to povedali aj mne, ale ja spinim uplne malinko

tyli
24. mar 2013

Ahojte, čítala som zopár príspevkov a mnohé odporúčate MUDr. Harbuláka. Rada by som sa opýtala, keď zavolám do GIN - FIVU, že sa chcem objednať, môžem si vybrať ku komu chcem ísť? Na stránke majú veľmi veľa lekárov. Ak by sa mi nepodarilo dostať k MUDr. Harbulákovi, koho by ste mi odporučili prosím?

sarah00
24. mar 2013

@tyli ja keď som sa objednávala, som povedala, že chcem sa objednať na konzultáciu k p. dr. Harbulákovi, tak mi povedala kedy majú voľné termíny a v pohode

sizo
24. mar 2013

Ahojte.......kto ide zajtra na krv????

danky24
24. mar 2013

@tyli mna sa tam nedarilo dovolať tak som poslala maila a na druhý deň mi volali. Do mailu som napísala že chcem Dr. Harbulak a keď mi volali tak sa len opýtala či nechcem radšej niekoho iného že má dosť veľa pacientiek ale keď som povedala že nie tak povedala že OK a dali nám termín cca o 3 týždne. Počula som že niektoré sestričky sú "menej" príjemne ale mne sa nestalo aby boli nevľúdne. takže ak chceš Dr. H. stoj si za svojim a dajú ti termín 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre