Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
8. apr 2013

@lesik neviem,ale si myslím že predpríprava a samotný zákrok asi nieje dôvod na vypísanie PN.....asi ti ju kvôly tomuto nedajú,ale možno sa mýlim.....

annamary27
8. apr 2013

@silvuska47 ahoj,nám robili genetiku v centre ešte pred ivf,to tam chodia lekári externe zo železničnej nemocnici,čo je za tržnicou.

marverka
8. apr 2013

@lesik ked sa dohodnes s dr.tak ano, ja som bola na pn od zacatia brania liekov, /zalezi aj od typu prace/ od 16dna cyklu a odber vajicok bol az o 37 dni potom + 5 dni predl. kultiv a + 14 dni na cakanie po ET, ale zial neuspesne ☹
takze 37+5+14, mala som dlhy protokol a inj som zacala pichat od 23DC decapep. a dr.mi povedal ze akonahle sa beru inj. tak pn nie j eproblem, predtym mi zrejme napisal do karty nieco ine, to neviem. ale dal mi ju bez problemov.

danulienka78
8. apr 2013

Zajtra idem na 12. deň cyklu na krv a ult. pred IUI, musím prísť na krv nalačno?

stanka810
8. apr 2013

@danulienka78 ja som bola vzdy nalacno

bimbo37
8. apr 2013

@danulienka78 ja som tiez vzdy chodila nalacno (nestihala som ranajky). Drzim moc moc moc palce, mna to caka presne o tyzden😊

danulienka78
8. apr 2013

@bimbo37 vdaka

kvetinka32
8. apr 2013

@sarah00 Ďakujem začiatočníkovi 🙂 za cenné rady 🙂

danulienka78
9. apr 2013

dnes som bola na krv a ult pred IUI. Ult mi robila nejaká žena - čierne dlhé vlasy v cope. Viete mi poradiť, kto to bol? bola to sestra alebo nejaká lekárka?

gelinka75
9. apr 2013

@danulienka78 utz robi len lekar a pravedpodobne to bola dr. behunova

jomini
9. apr 2013

Baby, viete mi prosim poradit, sme objednani na konzultaciu, no nakoniec chce so stimulkou pockat, ..ci sa mi oplati ist na konzultaciu s tym, ze ,,ma nastacia do cyklu az od napr. augusta??? alebo sa treba preobjednat?

mauerka
9. apr 2013

Dievcata, tak od dnes picham /po 2 neuspesnych IUI/ - malo to super rychly priebeh - este len presne pred 2 tyzdnami sme podpisovali ziadost a dnes mam pred sebou kopu inj... 🙂 Inak Stenova bola dnes uplne super, klobuk dolu.

gelinka75
9. apr 2013

@jomini mne dala protokol na KET a to zacinam az cca o 2 mesiace, tak mozno aj stimulku tak robia

gelinka75
9. apr 2013

@mauerka tak to si vynimocny pripad a je dobre, ze mas inu poistovnu, lebo vszp je cakanie do nemoty 🤐 nech sa to podari

jomini
9. apr 2013

@gelinka75 tak asi pojdeme na tu konzultaciu, kedy mas planovane KET?

gelinka75
9. apr 2013

@jomini ja riesim cystu a momentalne mam antiku a hned potom zacinam, asi zaciatkom juna to vyjde 😖 a preco to odkladate?

jomini
9. apr 2013

@gelinka75 ..lebo som leniva 🙂 ..a neviem ako vysvetlit v praci tie caste kontrolu, kedze uz robim mimo Ba.. ty si to ako vysvetlovala? ..a mozno sa trocha bojim vysledku.. Drzim palce, nech cystra rychlo zisla, mne sa minule vstrebala po mesiaci antiky..

gelinka75
9. apr 2013

@jomini idem na utz ked doberiem prve balenie a dojde ms, ze co sa s nou deje a potom uvidime..minule mi antika zabrala, tak velmi dufam, ze aj teraz, neni mi z nej dva krat dobre 😖
ja zacinam v praci tak pred 9 tou, vobec som nikomu nic nemusela hlasit, az ked bol odber a vklad atd, vybrala som dovolenku, pri druhom ET som isla na PN, teraz to asi urobim tak, ze dam par dni dovo a normalne pojdem do prace, stale mas problem dochadzat? nvm asi by som sa vyhovorila na nieco ine, alebo si daj PN, alebo dovolenku

jomini
9. apr 2013

@gelinka75 mam auto, no teraz robim mimo Ba, a od GF do roboty to mam aj 50 km ...hmm, na PN prilis nechcem, nedavno som menila zamestnanie, ..preto mam dilemu, ci je spravny cas na ivf ale zase mi coskoro prepradne ziadost..

gelinka75
9. apr 2013

@jomini dokedy ti plati?

jomini
9. apr 2013

@gelinka75 schvalena 12.9.2012 ..dufam, ze este plati na lieky, lebo stenova mi vravela ze na lieky plati pol roka a zakroky rok a ked mi volala sestricka z GF, tak vravela, ze rok

gelinka75
9. apr 2013

@jomini fuha tak to neviem dokedy plati ziadost na lieky, ja som vzdy vybrala hned..ale snad to plati jeden rok tak isto ako ziadost

jomini
9. apr 2013

@gelinka75 este vyzistim, pripadne zavolam do GF

katarina1279
9. apr 2013

@danulienka78 nemusiš byt na lačno nakolko sa robi len hormonalny profil 🙂

katarina1279
9. apr 2013

@lesik ahoj ja som bola od začiatku pichania inekcii na PN-ke aspom som nemusela nikomu vysvetlovat v praci kam stale chodime nakolko sme to mali do Bratislavy do 90km.U môjho gynekologa to nebol problem napisal do PN niečo v takom zmysle liečba neplodnosti.Podarilo sa to na druhy pokus v oktobri a nakolko som v šiestom tyždni skončila v nemocnici z krvacanim odvtedy moju PN nikto nerieši a už na nej zostanem až do konca.

vodnari
10. apr 2013

Prosím vás. minulú stredu som bola na tehotenskom teste a ten dopadol juchuchu a som tehotná. ale dnes mi je do plaču začala som dosť silno krvácať. volala som aj do bratislavy čo mám robiť či nemám ísť na pohotovosť a tam mi povedali že nie že mám prísť zajtra ráno k nim. má niektorá s tým skúsenosti? Nemala by som predsa ísť na tú potovosť? strašne sa bojím dúfam že všetko dobre dopadne. môže sa ešte dieťatko zachrániť, neviem prečo krvácam dúfam že nie že ho strácam....prosím poradte. ☹

gelinka75
10. apr 2013

@vodnari urcite chod na pohotovost a to hned, nech ti nasadia nieco na to krvacanie!!

vodnari
10. apr 2013

@gelinka75 tak teda utekám tam...držte mi prosím palce

gelinka75
10. apr 2013

@vodnari zober si papiere o vklade atd. to uz je aka nezodpovednost povedat nech s krvacanim cakas do zajtra, ved to nie je normalne 😖 drzim palce

stanka810
10. apr 2013

@vodnari moc drzim palce!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre