Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

siinda
5. jún 2013

@sarin výsledky čoho?

luanna
5. jún 2013

@liveka ja som tiez na 1. Ket, et v marci nevysiel.... Teraz mi vkladali 2 stvorbunkove embrya a podarilo sa.... Uz len nech to zvladnu ......

azzura
5. jún 2013

@siinda spytam sa na to......tak sa držte a hlavne moc sa neprepinaj 🙂

sarin
5. jún 2013

@siinda vysledku spermiogramu... no tak ruzovo to nevidim na 5 minut... 😅

siinda
5. jún 2013

@sarin joj napamatam,lebo este sme cakali na genetiku,,tak neviem,,ale neni sa kam ponahlat 🙂

sarin
5. jún 2013

@siinda jooj sak stara som 😀 tikaju mi hodiny

siinda
5. jún 2013

@sarin a kolko mas rokov ty stará?? 🙂 ja som to myslela tak, že stale sa čaka na dalsi cyklus a furt dalsie vysetrenia a neviem co ze sa to tak natiahne že neni kam ponahlat..

sarin
5. jún 2013

@siinda jaaj to my sme zatial len cisto na spermiogram poslani,... o par dni mam 30..

siinda
5. jún 2013

@sarin co? tak to sa fakt nemas kam ponahlat a ked ste este len pri spermograme tak cca 2 mesiace trva pokial bude prvý výkon🙂)

sarin
5. jún 2013

@siinda no ja dufam ze po vykon sa nedopracujeme 🤐 moj mm musi ist na spermio, lebo mne inak doktorka nechce urobit laparku, ze nebude mi bolesti robit kym nevie co chlap...

siinda
5. jún 2013

@sarin a ma pravdu

sarin
5. jún 2013

@siinda ja viem ved.... No som zvedava ako to všetko s nami dopadne.... 😖

majkulik
5. jún 2013

@sarin nam dali spermiogram a pre mna este dake hormonalne testy - ze 3 - 5 den menzesu. a potom dalsi termin na konzilatciu o tri tyzdne - 18.6. strasne pomalicky sa to taha. drzim palce, aby mu to dobre dopadlo.

sarin
5. jún 2013

@majkulik dakujem... uvidime.. 😨 ja len nemam rada cakanie 😀 tak preto som sa pytala, lebo mna cakanie doslova zabija 😀

sarin
5. jún 2013

@majkulik vsetko okolo mna tehotnie na prvu supu, alebo "nahodou" ... len my furt nic,.. uz ani sex ma nebavi 😅

maru333
5. jún 2013

@gelinka75 to je mi fakt velmi luto, kedy ste zacali konat cez gynfiv? u teba kde je problem?

gelinka75
5. jún 2013

@maru333 v pohode, kazdy mame nieco 😉 ja mam len jeden vajcovod a na tej strane kde sa mi vecne tvoria cysty co odstavia cely vajecnik 😖 u teba je problem len u mm? tak to bud rada...uvidis podari sa..skor ci neskor, preto aj ja verim ze to tak bude..len musi prist nas cas 🙂

vodnari
5. jún 2013

Tak konečne už mám výsledky. Ale moc sa neradujem. Volala som a sestrička mi povedala že dopadli zle,že mi tam vyšli nejaké vyšie hodnoty ale viac som sa nedozvedela. Keď som sa pýtala že ona mi viac o tom nemôže povedať že si mám zajtra zavolať do obeda a doktorka mi to vysvetlí. Buď pôjdem na hematologiu,alebo možno bude stačiť tá kyselina listová. Tak som teraz z toho jeleň. Už len čakať na zajtra čo mi k tomu povie doktorka. Chcela som sa aj objednať na konzultáciu ale že si mám zajtra zavolať a doktorka sa so mnou dohodne čo ďalej. ☹

siinda
5. jún 2013

Tak dnes druha kontra hcg a ze vsetko v poriadku..cislo krasne stupa 27.6. nase prve sono.Dievcence robi sa zospodu alebo cez brucho? Ci mam zobrat aj partnera

vodnari
5. jún 2013

@siinda mne robili zo spodu...

zelenagw
5. jún 2013

@donatela mi pojdemepravdepodobne v auguste na ivf ak to stihneme uvidime a tebe držím palčoky. 🙂

maru333
5. jún 2013

@gelinka75 ano len partner, ale ked sa nam rok nedarilo prirodzene hned som si myslela ze ja lebo to mame v rodine. ale asi by to bolo tazsie keby boli so mnou problemy, partner ma lenive SP ale chvalabohu zive. neviem ako by som to zvladala na tvojom mieste ale zdas sa mi velmi silna, a pozitivna. to je dobre. urcite sa vam skor ci neskor podari.

maru333
5. jún 2013

@gelinka75 nevedela by si mi poradit ci su este nejake vysetrenia ktore su bolestive? co je to Laparka?

gelinka75
5. jún 2013

@maru333 laparka, je operacia, ale to snad nepojdes nie? ine vysetrenia co ja viem? ja som prezila 2x aj punkciu cysty, ale to ty nemas, okrem ineho odber vajicok je v narkoze a vklad je bolestivy kym ti chytia krcok, par sekund

maru333
5. jún 2013

@gelinka75 dakujem, a tie injekcie si ale budem musiet pichat, nie? neviem preco som bola pri SIS tak zdrvena, vies teraz ma to bude sprevadzat pri dalsich zakrokoch. ty si tam uz vytrpela nieco. je super si pisat, ja som sa z mojho okolia nezdoverila nikomu, a tu si clovek aspon anonymne povie svoje. neni hlupost tato stranka. no a co teraz s vami dalej?

gelinka75
5. jún 2013

@maru333 no ja som tam uz inventar 😅 uz si pripadam, ze ma vyhodia dverami a vojdem oknom, alebo tak nejak 😀 akoze je to na zaplakanie, ale co sa mam nad tym trapit? to sa neda donekonecna...v piatok mam mat vklad, zajtra sa dozviem, ozaj tie injekcie som zabudla, my sme mali uz 2x IVF, to pichanie nie je take hrozne, neviem ci si to vies predstavit, niekto si to dava pichat niekym inym, mne to bolo lepsie ked som sama

majkulik
6. jún 2013

@sarin no tak to sme dve co nemaju radi cakanie. . .

majkulik
6. jún 2013

@sarin tak to poznam. svagrovci tiez - raz a je z toho maly. treba sa na to pozerat opacne. ze nam sa podari otehotniet, a potom sa nemusime az tak velmi moc chranit. kdezto oni si to dako moc neuziju 🙂

majkulik
6. jún 2013

@maru333 ahojky, citam tu tvoje diskusie. my tiez zaciname a tiez som nikomu o tom nepovedala - okrem sestri, kt robi na gynde, takze vie a radi mi co a ako. a to ze sa nemam s kym o tom porozpravat je otrasne. kazdy ma svoje problemy 😖 a ani nasi o tom nevedia. len by sa zbytocne trapili.

sarin
6. jún 2013

@majkulik no my sme si s prerusovanym sexom vystacili 10 rokov... Uz to mi mohlo povedat, ze asi nieco nie je ok..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre