Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

blavabla
7. jún 2013

@gelinka75 urcite ano....a ty sa ako citis?

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla ja fajn, budem vklude asi tak 5 dni a potom zacnu mierne nervy 😝 ale asi to k tomu patri, ty ako?

stanka810
7. jún 2013

@gelinka75 no este stale tomu neverim...som tomu davala 1 percento 🙂 ked to najmenej cakas to vyjde...po IUI som pila pivo na koncerte, skakala, tancovala, stres zo stavby a zrazu dve ciarky 😀

gelinka75
7. jún 2013

@stanka810 😀 bola tu baba, co po vklade jazdila na tobogane a tusim uz aj porodila dvojicky 😀 nic nie je nemozne

blavabla
7. jún 2013

@gelinka75 ja?chces vediet dnesny plan? Ale trochu sa hambim...o 10 z postielky..potom bezkofeinove latte na teraske...slniecko mne osobne dodava strasnu energiu....potom vyprala som jednu pracku...aby sa nepovedalo...a internet.. Tesim sa ked pride drahy z prace...a vytiahne ma na prechadzku na zmrzlinku...a ty mas na mysli nervy z prace?

stanka810
7. jún 2013

@gelinka75 prvemu IUI som viac verila a toto druhe ze OK ideme skusit, uz som sa videla na IVF v brne a zrazu prijemny sok 🙂 robila som test na 13DPO, ze naco vsak tam nic nebude a zrazu priatel pozera a usmev, slaba druha ciarocka a ja hotovaaaa 🙂 akurat sa ideme stahovat do noveho domu v juli, treba prenasat milion veci a ja budem sediet s vylozenymi nohami a mama a sestra vsetko umyvat 🙂 ja len tak jemne 🙂

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla 😀 pekny program, ja teraz lezim ale tiez pojdem von na slnko sa prejst, dnes sa budem snazit len oddychovat, zajtra len take klasika nieco navarit a uplne lahucke nieco...mam na mysli nervy ci to vyslo alebo nevyslo 😀 ty nato nemyslis? ale ja si pripadam tak, ze asi by som mala rozoznat ked som minule otehu, asi by som mala mat tie iste priznaky..tak uvidime ale ze kazde tehotenstvo je ine tak neviem 😅

gelinka75
7. jún 2013

@stanka810 neboj, my sa tiez stahujeme na jesen tak ked to vyjde tak budem s bruskom stahovat, verim, ze si mala prijemny sok 🙂 prekvapko, nech to takto ide aj nadalej

stanka810
7. jún 2013

@gelinka75 stasne krasne prekvapko, az som z toho zaseknuta doteraz 😀 aj vy sa drzte, nech to vyjde!!!!!!!

blavabla
7. jún 2013

@gelinka75 najvacsie nervy budem mat okolo 14.00 hod 17.6.2013,pri telefonate do GF,to mi srdiecko pojde urcite vyskocit....jasne, ze na to myslim....ale snazim sa mysliet pozitivne..aj ked nie vzdy je to jednoduche,ale chcem urobit maximum pre moju pohodu...aby som si nic nemohla vycitat...a ked to nahodou teraz nevyde...tak mame tam este 5 mrazacikou...ved im ich tam nenecham...a raz sa to urcite podari...a anomyslim, ze kazde tehu je ine....a ake si mala priznaky ty?

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla no to ano, o tej druhej to su nervy 🙂 a keby to nevyslo, co dufam, ze vyjde, tak idete hned na dalsie? my mame tiez este 7 mrazacikov a ANO raz sa to urcite podari a do konca, lebo nie je to len ze sa to ma podarit, ale dotiahnut 9 mesiacov-skusenosti 😖 ale ideme dalej a na tom zalezi, priznaky som ignorovala, ale mala som strasne tocaky hlavy, az zatmenie pred ocami a bolesti na ms co sa stupnovali, prsia skoro vobec, tie zacali az neskor, jaaj a este strasne chute ma chytali na korenene veci, ale take ze som to este nikdy nezazila, sliny mi tiekli 😀

mauerka
7. jún 2013

@stanka810 ja som bola š tyzdne po pozitivnej krvi, takze presne 7+0tt

mauerka
7. jún 2013

@stanka810 3 tyzdne po pozitivnej krvi

nellyel
7. jún 2013

@erdeitunder @gelinka75 @2lil dakujem baby . My sme zatial vo faze zvazovania, tak uvidime, ale ak sa rozhodneme pre tak to asi nebudeme radsej odkladat i ked my kriteria nesplname, tak jedine keby bol volny

blavabla
7. jún 2013

@gelinka75 ahojky boli sme na tej zmrzlinke,,dufam,ze nam vsetkym chutila...
Ked sa to nahodou,nepodari...nechcem sa pohravat s tou myslienkou,ale musim byt pripravena aj na taku spravu...budeme pauzovat jul,aug.,nechcem tlacit na pilu...v marci sme mali ET,terazKET..nech si moje telo oddychne od vsetkych liekov a hormonov...mozno dovca..vyvetrat hlavu...a ty ides hned dalej?

vodnari
7. jún 2013

@gelinka75
@blavabla
@mauerka Takže dnes som bola v Blave, a doktorka mi povedala že som zdedila po jednom z rodičov zlú zrážanlivosť krvi. Že aj keď som mala prvé tehotenstvo bez problémov,tak teraz tomu nebude. Že sa to preukáže až vo vyšom veku čo ževraj už ssom... ☹ A možno preto som teraz potratila. Musím ísť na hematologiu a tam mi spravia ďalšie vyšetrenia a povedia čo so mnou. Už som sa aj objednala a idem tam 19-teho. Škoda ja by išla už aj v pondelok. Ale prosím vás je to isté keď mi v BA povedali že mám zlú zrážanlivosť a na hematologii že to je určitý druh mutácie? Keď sa povie mutácia až ma zamrazí..... Mne vyšlo toto a vôbec tomu nerozumiem: PB,FV Leiden G1691A, heterozygot.....

vodnari
7. jún 2013

@mauerka ja keď som bola tehotná tak mne bývalo od začiatku zle a vraciavala som vždy na večer....držkaj sa a dávaj na seba pozor.

mauerka
7. jún 2013

@vodnari Mojka, klidek 🙂 si heterozygot - to je dobre a Leidena ma velmi vela zien - napr. aj ja 🙂 a ano, su to trombofilne mutacie - a napr. ja mam okrem Leidena este v jednom faktore heterozyg. mutaciu.
Cakala som nejake vazne stavy, nebol, toto je fakt najmensie "zlo" ake si z hematky mohla cakat. Budes pichat Fraxipatin, listovku a B6, pripadne 50mg Anopyrin, nic hrozne sa nedeje.
Budes chodievat asi k vam na hematku, ak chces ale v BA, moja dr. je fajn a prave k nej chodieva velmi vela tehotnych resp. snaziacich sa zien.

vodnari
7. jún 2013

@mauerka jááááááááááj si zlatúšik,takto mi to nikto nevysvetlil. Konečne sa vyspím. 😉 Tak len dúfam že už mi nič nezistia na hematologii. Ževraj mi nemohli v BA robiť všetky vyšetrenia že to mi už spravia na hematologii.

blavabla
7. jún 2013

@vodnari ahojky babulka...ta hemat.,je pre teba urcite smerodatna...GF moc tym vysledkom podla mna nerozumie...uvidis,ze to bude v poriadku...aj mna strasili z nejakou mutaciou a hema,ze ten druh mutacie vobec netreba riesit...neviem mozno nemame to iste...,ale budem drzat prsteky nech to nie je nic vazne.....

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla ak teraz nic, tak ano ideme dalej, nemozem riskovat, ze sa mi za 2 mesiace zas spravi cysta a zas budem musiet 2 mesiace brat antiku, mam jej uz po krk, clovek chce mat dieta a musi brat antiku..a okrem toho mi je z toho celkovo zle aj od zaludka atd. takze musime dalej..ale moc dufam, ze to nebude potrebne a vyjde to 😵 😵

vodnari
7. jún 2013

@blavabla Ďakujem dúfam že sa to dá do poriadku do augusta aby som mohla byť tehotná... 😉

gelinka75
7. jún 2013

@vodnari ja ked som bola u hematologicky tak povedala, leidensku nemate tak to je dobre...ta je jedna z tych horsich co sposobuje problemy, ale ty mas heterozygotnu formu a to je ta lepsia z dvoch moznosti, podla mna na toto urcite dostanes fraxiparin ako ti napisala mauerka, zla zrazanlivost je sposobena krvnymi mutaciami..je to dosledok tej mutacie

vodnari
7. jún 2013

@gelinka75 babenky veď vy mi to viete lepšie vysvetliť ako doktori....ste moc zlaté....ďakujem.

blavabla
7. jún 2013

@gelinka75 tak to hej,to niet o com diskutovat...ja nastastie ziadna
cysta...a to z liekov?

blavabla
7. jún 2013

@vodnari ja mam anopirin 100,listovku...nie je to na inekcie..ale keby pomohli tak si ich pichame pravidelne,ze?

vodnari
7. jún 2013

@blavabla veru pichám len nech je všetko v poriadku,dám sa do kopy a mám dieťatko....

gelinka75
7. jún 2013

@blavabla ja som mavala aj predtym, ale z tych hormonov je to este horsie..asi sa tym zivi proste tie hormony mi nerobia dobre...tak treba co najrychlejsie otehu a hotovo 😀 😝

blavabla
8. jún 2013

@vodnari urcite ano,raz sa nam to vsetkym podari....a budeme krasne tehulky2014...

blavabla
8. jún 2013

@gelinka75 presne tak...rychlo,rychlo.....hlavne nech je v setko v poriadku 9 mesiacikov a aj potom....drzim ti moc palceky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre