• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
dobre ranko
corine gratulujem :wink:
Baby ale z mojho pohladu zhora je to brusko ovela krajsie a väcsie :grinning: smejem sa na tych fotkach ze ake je smiesne :dizzy_face:
Mayka jasne ze ste ok :slight_smile:
21. máj 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chrumi,
tebe nabehol uz 17 tt. To je parada. Aj ja verim ze krpcek je v poriadku ale to vies ten strach tam bude vzdy. :grinning:
21. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si spravit rannu kavicku lebo inak dnes nepohnem ani prstom. :grinning:
21. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka to poznam aj ja sa stale bojim,ale to je udel nas matiek teraz sa uz budes o deticky bat cely zivot! :grinning:
Aj ja uz mozem pit kavicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi z nej nie je zle!Sa tak tesim (klop,klop,klop!!!!!!!)
21. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, aj ja si robim asi dva tyzden uz taku slabunku s veeela sojovym mlieckom.

Kokso akurat mi moj mnazelik prinesol do prace dve haluzky ceresni. Mnaaaaaaam .No neni zlaty. Vie co matka lubi. :grinning:
21. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko baby,
Nikita nesmúť, ja tiež pôjdem na 99,99% na 2. KET a ten nám určite vyjde. Hádam nám lepšie nastimulujú hniezdočko pre tých malých. :wink: Viem, že mi je to ľahké napísať, ale verím v to. Tiež som smutná, že to nevyšlo na 1.krát, ale utešujem sa tým, že sú na tom ľudia oveľa horšie ako my.
Chruminka, pekné bruško aj ten váš nácvik so Sárinkou vám pristane. :grinning:
Mayka, ty hlavne mysli vždy na niečo pekné, určite budete v poriadku.
Corine :grinning: :grinning: :grinning: blahoželám :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preboha,
kde ste všetky :unamused:
21. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
milujem ruske vajca :grinning: :grinning: :grinning:
mayka urcite bude vsetko ok :grinning: ved som ti spominala ze zla budina nevyhynie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja si prosim niaky tehu priznak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte pipinky :slight_smile: !
Zase o jedle :grinning: ?
Ja práve vyklopkávam susedom, lebo nás vytápajú :astonished: a my máme komplet nanovo prerobený byt :angry: ...
21. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka boze ja by som neklopkala ale trieskala ako zmyslov zbavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky :grinning:
Jangyn, teba ešte nepoznám, tak vitaj :wink:
21. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee pahu :grinning: ahoj ako sa mi mas?
katus dobre im natrieskaj na dvere :angry:
21. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto neotvára, nie sú doma :angry: , iba pes funí za dverami....
21. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatvorte dolu stupacku odstavte barak od vody
21. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati bojuj ja ti verim ty to zvladnes aj hasicov by som volala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozno sa tam najde jeden sexi :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zase až také strašné to nie je, ale maľovku nám to už pokazilo :angry: .. Už som volala aj havarijnú službu, povedali, že to vyzerá, že im tečie odpad, no ďakujem pekne... Musím sa teda s nimi dohodnúť, že im to prídu spraviť.
21. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus mate smolu strasne to je nieco v baraku byvat :angry:
21. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sylvy :grinning: , nevieš si zvyknúť, čo?
21. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ako dlho od prvej konzultácie s vami začali v GF niečo robiť ? my ideme bud. týždeň a už sa nevieme dočkať kedy sa nám podarí byť tehu ... dakujem
21. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru neviem ... ale co uz nejako to zvladnem vsak stale chodim k nasim :wink:
smejko neboj prejde to raz dva ani sa nenazdas a budes stimulovat :wink:
21. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Smejko, v podstate hneď, ja som už o dva týždne ležala na stole - laparoskopia, a hneď ďalší cyklus IUI.
21. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si drzme palce, vsetky :wink:
21. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko no chvilu to potrva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ubehne to ako voda :grinning: :grinning:
a v dome sa byva dobre?
21. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia GF mafia :grinning:
21. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sylvyka, veď aspoň tam si môžeš vychutnať to susedmi nerušené ticho :wink: , a detičky sa budú radi šantiť u babičky na dvore :grinning: .
21. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipiny :slight_smile: Dakujem za gratulacie ale mam strach v stredu opät na krv ci hcg stupa :unamused: Dobru chut vsetkym pipinam .Co je s Katherinesand,som ju tu nevidela?
21. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne to som mala na mysli to ticho od susedov ... vsak aj viem kedy splodili dieta prosim ta take mame hrube steny ... :grinning:
och v dome je najlepsie :grinning:
21. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne ten stra ch ti uz ostane do smrti tak sa s tym zmier. hehe
Pokial nespinis a nekrvacas tak nemaj boja. :wink: Ale chapem ta, aj ja sa furt klepem . Ale dnes som tesiva lebo dvaja chlapi si vsimli ze mi rasdtie pupek. parada
21. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka na mne si to vsimli este aj manzelovy kolegovia a to ma videli z dialky :frowning2: tak si predstav aky kotol uz mam ze katus
21. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru v dome je najnajnaj
ten klud, travicka, sukromie, teraska a len tak vybehnutie v gatkach a podprde. By som nemenila. :grinning: My mame najblizsich susedov od seba asi 50- 70 m a z druhej strany mame parcik s preliezkami. A cestu mame od domu 70 m. Sme museli tahat siete daleko
21. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok