Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
14. jún 2013

@vodnari ahoj,sem-tam vás tu čítam aj ked možno nereagujem,ale tiež som bola a možno ešte budem pipina z GF...táto tvoja odpoved sa mi páčila a potom som si uvedomila,že vlastne aj mne minulý rok 8.7. v nedelu vkladali blastocysty a 17.3. tohto roku sa tiež v nedelu naša malá narodila. 😀

vodnari
14. jún 2013

@annamary27 zaujímavé že... 🙂 som zvedavá či aj teraz pri druhom sa to tak podarí.... 🙂 ja len verím že v auguste zostanem znovu tehotná ale so šťastným koncom....

annamary27
14. jún 2013

@vodnari držím palce 😉

vodnari
14. jún 2013

@annamary27 Ďakujem.... 🙂

annamary27
14. jún 2013

@vodnari vidím,že okres Trnava,aj si tam rodila?

vodnari
14. jún 2013

@annamary27 Áno,len som zmenila sídlisko..... 🙂

sizo
14. jún 2013

@vodnari Dakujem moja a potom daj vediet🙂))))

vodnari
14. jún 2013

@sizo no veď som aj ja zvedavá...dúfam že výsledky budú čoskoro... 😉

gelinka75
15. jún 2013

@blavabla cauko ako sa mas? 😉 nieco nove?

blavabla
15. jún 2013

@gelinka75 ahojky...dakujem za opytanie...myslim,ze uz je rozhodnute,dnes 12 den po ket...ale drzim sa a netestujem....a mozno to aj do pondelka vydrzim...ked nie dam ti vediet...chcem sa ta spytat,ze ake priznaky pocitujes a pripisujes to ultrosu ? A ty ,ako sa drzis?????

gelinka75
15. jún 2013

@blavabla myslela som take vseobecne priznaky, ze ma kde co pichne a tak...noo na 12 den by to malo uz byt, ja som 8 den..uz sa to blizi 🙂 ty mas nejake priznaky?

blavabla
15. jún 2013

@gelinka75 no blizi...ale je to tak neskutocne dlhe.....zacinam byt psycho,z toho...mam zvysenu teplotu okolo37,to ma tak ukludnuje...a trosku ma sem tam omiiiina v podbrusku...ale moozno si to len nahovaram...a ty ratas aj den vkladu? A ty testnes?

gelinka75
15. jún 2013

@blavabla zatial nie som psycho, normalne fungujem, chodim do prace a tak..asi je to lepsie, pridem na ine myslienky..ja neratam den vkladu, ja mam niekedy bolesti na mrchu...chcela by som kuk do bruska co sa tam deje 😀 testovat tiez nechcem, uvidim, mozno na 10 den, ale skor nie..inac aj mna vcera striasalo a citila som sa az choro..

blavabla
15. jún 2013

@gelinka75 mozno je lepsie chodit do prace..ale v mojej by to neslo...smazim sa robit si pekny program,aby som co najmenej dedukovala...vcera sme boli v tatrach,na lanovke...a tak bolo tam nadherne..zvysenu teplotku mam uz dlhsie...a dufam,ze nebudes chora...vonku 30 stupnou oddychujeme v postielke... 😉 a tie koreniste jedla ako? Hm'priznaj sa,cosi dnes varila?

gelinka75
15. jún 2013

@blavabla zatial nemam ziadne chute 😝 dnes som nevarila mali sme polievku, bola som nieco vybavovat a dosla som na obed domov a teraz upratujem..vsetko mam pozadu..lebo vsak vyhovoriek, ze nemozem je dost 😀 a potom to tak vyzera..tie tatry museli byt nadherne..urcite ste si to uzili

blavabla
15. jún 2013

@gelinka75 este ,ze sa mame naco vyhovorit......uz len,aby sa nam potvrdilo aj miminko...vsetkym!!!!!!!!!!!!!!,pjosim,pjosim....raz to musi vyjst..tak preco nie teraz...

gelinka75
15. jún 2013

@blavabla vyjde to, raz urcite uvidis 🙂

blavabla
16. jún 2013

@gelinka75 zajtra rano GF,krvicka....netestovals som...a ty?

gelinka75
16. jún 2013

@blavabla ahoj, drzim palceky, potom daj vediet, ja som tiez netestovala, krv mam v piatok 😉

blavabla
16. jún 2013

@gelinka75 dakujeeem...dam vediet....drzkaj sa aj ty!!!!!

majkulik
17. jún 2013

@blcha76 neviewm, praveze. je to velmi vela casu, zo zakona mas narok na 7 prac. dni, ako je to s ciastocnym casom, neviem. Pravedpodobne sa pokusim dohodnut na nadcasoch a prekonpmenzovat to. Centrum mam tak necelu pol hodinu od prace, takze pol tam - pol spat + cas straveny tam. neviem.

majkulik
17. jún 2013

@maru333 dvojicky? nikdy ma to nenapadlo. neviem, ci by to moja chrbtica ustala a navyse nemame vytah az k bytu, no bolo by to vesele, namahave, ale keby sa podarilo, tak by boli dvojicky. kamarat si zo mna robi stale srandu, ze budem mat dvojicky, aj ked nikto z rodiny nemal. ty si nad tym uvazovala? viem, ze su tu kocky, ktore si daju vlozit dvoch mrazacikov 🙂

pancuska
17. jún 2013

@majkulik ahoj... ja cakam dvojicky a som po operacii chrbtice a nemam s nou vobec problem takze to sa nemusis bat da sa to uniest 😉

vodnari
17. jún 2013

@pancuska ahojček môžem sa ťa spýtať tiež si bola na umelom? a ako sa cítiš? už sa ti to kráti a vieš čo to bude?

majkulik
17. jún 2013

@pancuska ahojky, to vazne, to si ma uklidnila. ja som mala 2 x L5 S1, pri prvej mi davali 20% ze budem chodit. 🙂 a teraz by to nikto do mna nepovedal. v ktorom si mesiaci? dali ti rizikove?

majkulik
17. jún 2013

@pancuska uaaau to uz si dost daleko. ktoru cast chrbice si mala operovanu?

petkaa28
17. jún 2013

Ahojte, mozem sa k vam pridat?? 🙂 s manzelom sa snazime vyse roka a pol.. Podarilo sa nam minuly rok, ale v 6tt som potratila. Odvtedy nic, nasledovalo hsg a laparka - totalne zbabrana a uuuplne na 2 veci... Potvrdena minimalna endometrioza a saktosalpinx vpravo..23.4. Sme boli 1x u dr.stenovej, cakali sme na mrchu, potom odbery a sprrmiogram, 3 tyzdne sme cakali na vysledky... Ja mam hormony aj vsetky vysledky co robili v poriadku, spermiogram dost zly.. Tak hned sme si dali ziadost na ivf, nakolko splname hned 3 podmienky. A teraz cakame na odpoved z poistovne..
Takze sa pridavam k vam - cakatelkam na dobre spravy 🙂)
Viete mi povedat, kolko cca trva schvalenie vo vseobecnej zp?? Dakujem a drzim nam vsetkym palce 🙂

irmingard
17. jún 2013

Ahojte, mozno tu najdem odpoved na svoju otazku...dg mi vo februari Ashermannov syndrom...lenze... dg mi ho po opakovanych kyretazach - 2x, potratila som dvojciky v 21. tt, nespecifikovane prasknutie plodovych blan..pred mesiacom som bola na hysteroskopii..a teraz som sla konzultovat do ineho mesta a tam mi primar povedal, ze vobec nemam Ashermanov syndrom, len nejaku intrauterinnu synechiu..co je len nejaky maly zrast asi o dlzke 6mm...o dva tyzdne ma ale caka operacia, dalsia hysteroskopia na zaklade toho, ze vraj ten Ashermanov syndrom mam...viete mi niekto poradit? ako je mozne, ze stanovia tak odlisne diagnozy? rada by som este niekedy otehotnela...vopred vdaka 🙂

blavabla
17. jún 2013

@gelinka75 gelinka,mame to tam!!!!!!!!!!!!pane boze ja sa zblaznim od stastia....HCG 234!!!!!!!!!STRASNE SA TESIM!!!!A verim,ze ma v tom nenechas samu !!!!!!!!!!!!baby,prajem VAM VSETKYM TENTO POCIT!!!a dufam,ze si vas vsetky postupne nakazim....gelinka si na rade...pfuuuuj,pfuuuj,pfuuuj...

gelinka75
17. jún 2013

@blavabla ahoj, tak si ma velmi potesila, moc gratulujem 🙂 no vidis, ze to vyslo..no a teraz povedz vsetky priznaky, ktore mas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre