Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sizo
6. júl 2013

@gelinka75 Mne to iste robili......

sizo
6. júl 2013

@jomini Ozaj mala som aj fostimon a cize som uz minula, tak mi zdvihli tusim o diphereline......

sizo
6. júl 2013

@vodnari Ja som nemusela odovzdat, este mam zopar injekcii.....Som ani nevedela, ze sa moze odovzdat☹

jomini
6. júl 2013

@gelinka75 nexohnsla..mne vo stvrtok znixul puregon a dvihil menopur a teraz dvihol aj puregon

vahy1
6. júl 2013

@jomini mam len diphereline a luveris,ostatne som aj ja odovzdala

vodnari
7. júl 2013

@sizo mne povedali že keď mi nejaké ostali že ich odo mňa odkúpia a mne zostalo dosť...som dostala späť vyše 80 eur... tak som ich tam nechala. 😉

sizo
7. júl 2013

@vodnari No to ano.Mne nezostalo vela iba zopar kuskov🙂Tie si necham🙂🙂Alebo sa spytam ked tam pojdem ci mi aj po ks zoberu .uvidime.Dnes som 7 den ked ratam aj den ketu no a priznaky ziadne.Asi si zajtra pojdem kupit test a testnem sa v utorok.Okrem toho ze uz 2 noc presne o 2.30 musim ist sa vycikat a aj napit nic extra.Ty ako moja?

bimbo37
7. júl 2013

@sizo ahoj, to je v pohode. ani ja som nemala ziadne priznaky a som😊. len bud stala dobre naladena a v pohode.

sizo
7. júl 2013

@bimbo37 Ahoj, no som dobre naladena🙂)))))Uzivam si relax, akoze som v pohode, ziadny stres🙂))))Ved som ratala, ze okolo 12-ho by som mala mat menzes, ak.........tak mi to vychadza.Takze uz to neni vela........Sa bojim, lebo aj minule som tak potratila, ze mi mrcha prisla, vlasten 2 dni spinenie a potom uz to slo dole vodou☹((((

bimbo37
7. júl 2013

@sizo ziaden mat nebudes! 😊 a kedy ides na krv? ja idem 11teho na ultrazvuk tak som tiez zvedava co bude.

sizo
7. júl 2013

@bimbo37 Jaaaaj moja, bodaj by si mala pravdu.No ja mam ist len 15-ho, preto si chcem urobit test.Sice......ani predtym som tam nemala // a krv mi potvrdila🙂))Takze neviem............Jaj moja, a co by si chcela???

bimbo37
7. júl 2013

@sizo inak ja som si tiez robila test tusim 10 den a tiez som tam nic nemala a krv potvrdila a potom som este testovala po krvi asi dva dni a to uz tam boli dve ciarky😊, mne je to uplne jedno. hlavne aby sme to tento krat dotiahli do uspesneho konca.

sizo
7. júl 2013

@bimbo37 Tak moja, len aby ste to dotiahli a vsetko bolo ok🙂)))))Prajem ti to moja🙂)))Ja som tiez vravela, ze mne o je tiez uplne jedno, len to male nech je zdrave🙂)))

majkulik
7. júl 2013

Ahojky. Chcem sa opytat, ´kd ste boli na vklade, pytali sa vas, ci chcete jedno alebo dvevsetkym vam drzim palceky, aby svetko dobre dopadlo. My mame zatial (okrem spérmiogramu) dobre sravy, takze cakamé na schvalenie a jupi za vami . . . tehulky

gelinka75
7. júl 2013

@majkulik nepytali sa, chceli vlozit dve, ak chcete jedno treba to povedat..v podstate pred vkladom je pohovor s embryologom tam si to mozete ujasnit kolko chcete vlozit, urobia to co si zelate

gelinka75
7. júl 2013

@bimbo37 gratulujem, kolky ket ti vysiel? ja idem teraz na 2 ket

bimbo37
7. júl 2013

@gelinka75 jeden ET a toto bol druhy KET. ostali nam po vklade len 4 mrazacikovia, takze toto bol druhy a aj posleny pokus. ak by to navyslo tak cele od zaciatku. prvy KET mi vkladali jedno 6 a jedno 8 bunkove a teraz dve blastocysty po PK. drzim ti moc palce nech to aj tebe klapne😊.

gelinka75
7. júl 2013

@bimbo37 dakujem, mne budu vkladat dvojdnove, tak neviem aka je sanca s takymi malymi..a este po zmrazeni..este sa musia rozmrazit 😝

bimbo37
7. júl 2013

@gelinka75 treba verit, ze to klapne. a este ti zostanu nejake zamrazene?

gelinka75
7. júl 2013

@bimbo37 hej ostanu, mame 7 ks zatial..uvidime ako sa rozmrazia

bimbo37
7. júl 2013

@gelinka75 super, tak to mas perfekne. a mala si aj PK, ci?

gelinka75
7. júl 2013

@bimbo37 hej mala som 5 ks po PK, z toho dve vlozili po ET a este mame 3 po PK zamrazene..ale oni rozmrazuju prve tie mensie..nakoniec blasty, lebo sa zle rozmrazuju

bimbo37
7. júl 2013

@gelinka75 jj, presne. blastocysty davaju posledne a rozmrazuju ich az v den vkladu. som tak trpla, lebo mi aj hovorili, ze sa zle rozmrazuju a moze sa stat, ze ani jedna sa nerozmrazi a ked mi rano volali tak embriolog sa tesil, ze sa rozmrazili obe a ze to sa malo kedy stava. ze je to super. a vklad mi robil Harbulak. tak som vedela, ze to klapne a klaplo😊

gelinka75
7. júl 2013

@bimbo37 tak to je super, ze to vyslo, mne robil harbulak uz 2 vklady a nic, vysiel jeden vklad co mi robila dr. behunova 😉

bimbo37
7. júl 2013

@gelinka75 mne robil prvy vklad on a vyslo to, akurat som potratila v 11tt, potom mi robil ten doktor, neviem ako sa vola a to nic a taraz zase on a vyslo to😀. tak dufam, ze ked ti budu vkladat bude mat sluzbu behunova😊

luanna
7. júl 2013

@gelinka75 Ahoj, ja cakam po kete 2 dnovych embryi dvojicky 🙂 takze sanca tam urcite je!!! Drzim velmi velmi palce!!! 🙂

gelinka75
7. júl 2013

@bimbo37 😀 zeby sme kazda boli vhodna na urcitu jemnost vkladania? 😀 ved oni sa daco uz navkladali..asi je chyba vo mne sakra..nechapem, ked sliznica je vzdy idealna. tak uvidime ako to dopadne teraz

gelinka75
7. júl 2013

@luanna super:!! to si mala kolky vklad? takze je nadej..aj si mala nejake pocity, testovala si?

luanna
7. júl 2013

@gelinka75 to bol prvy ket po neuspesnom et. A brala som to ako povinnu jazdu pred pospisanim novej ziadosti, vobec ale vobec som tomu nedavala sancu, lezala som asi 4 dni aby som nemala vycitky svedomia a potom som isla do prace... Este dva dni pred krvou - v stredu vecer som si bola nakupit tampony a vlozky, vo stvrtok som si urobila jediny test ktory mi ostal z et a skoro mi vypadli oci 🙂 a v piatok bolo hcg 1322 🙂 mala som bolesti ako pred mrchou a ako tak rozmyslam tak som vsade citila cigaretovy smrad 🙂

gelinka75
7. júl 2013

@luanna no na to lezanie sa moc netesim..minule som bola skoro stale v pohybe, teraz chcem lezat aspon 2-3 dni..aj ked neviem co je lepsie lezat, alebo nelezat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre