Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
10. júl 2013

@blavabla držím palčeky... 😉

stanka810
10. júl 2013

@blavabla ahoj ja som vysadila utros tiez v 8.tt a tiez na prikaz Drabeka...patrim k Harbulakovi ale prve tehotenske sono mi robil Drabek a hrozny bol...ledva povedal vetu...neviem ci aj pozdravil...sono si studoval sam pre seba...Harbulak mi aj monitor vzdy natocil...moja posledna navsteva v GF a uplne zly dojem...mne povedal ze mam vysadit postupne...brala som 2x2 a vysadila som vzdy po jednej a o 4 dni som bola bez utrosa...ale ja som zatial nemala ani predtym ani teraz ziadne spinenie...klop klop 🙂

blavabla
10. júl 2013

@vodnari aj ja tebe zlatko...

blavabla
10. júl 2013

@stanka810 presne ako pises ,hotova katastrofa ten drabek!!! Dakujem za info,ukludnila si ma ,ze nie som jedina..,ale je divne ,ze v jednom centre to maju rozdielne jeden 8 tt jeden v 10tt,12tt ??!?!
Este,ze si to tu vsetko prediskutujeme 😀 gratulujem k tehu....takze tiez februar 🙂

stanka810
10. júl 2013

@blavabla tiez pozeram ze uz to vysadil ale vravim si je lekar tak asi vie co robi...zmohol sa na dve vety...babo je zive a bije mu srdiecko a vysadte lieky a potom vypisoval spravu pre mojho gyndosa...a ziadne ze vela stastia a dakujeme ze ste chodili do GF nic...clovek asi moc caka...oni to tam beru ako na pase...akoze mala som v GF vsetkych lekarov a tento mi sedel najmenej...a aj tebe gratulujem...nam vyslo druhe IUI

vodnari
10. júl 2013

@blavabla ďakujem 😉

blavabla
10. júl 2013

@stanka810 mne povedal....no ste tehotna...............jeden plod...........8tt....................a pockajte vonku zakricte cislo 657......a potom vas zavolam ,ze tam ma este jednu,ze ju vybabi a potom mi vypise papiere.....no vies,uz sme pre nich nezaujimave....ALE TEHOTNE!!!!!!! 😵 o 😀 ..nam vysiel 1 KET.....

sizo
10. júl 2013

@blavabla Moja ja si myslim, ze len vtedy sme zaujimave, ked platime.Akoze nemam dobry pocit z celeho Gynfivu☹((
Ked teraz mi ket nevijde, tak nabuduce asi pojdem do ineho centra...........

blavabla
10. júl 2013

@sizo ahoj moja.....no jasne....kvantita ide na ukor kvality!!!bohuzial na to doplacame mi....lebo psychika je velmi dolezita...a este v tej,pre nas najdolezitejsej a najcitlivejsej teme...zlatko ved dnes si este len 9 den...tusim...podari sa to neboj mojka.... 😉

sizo
10. júl 2013

@blavabla Presne moja.....No ja idem zajtra na tu krv, tak som zvedava...a mrcha ma tiez dorazit do piatku☹(((
Rano mam ist na 7.30 no a neviem ci do hodiny urobia HCG.Ale chvala Bohu, ze uz hnacku nemam, uz ani krce 😎 .
Ved potom napisem hcg.Inac som aj nad zym rozmyslala, ze ked zajtra bude 0 hodnota, tak radsej si necham zaplatit tu krv nech mi vysetria a zavolam do centra, ze nepojdem na odber.Zbytocne sa hnat 150 km len tam koli krvi......

sizo
10. júl 2013

@blavabla Jaj moja si zlata 😀
Dakujem🙂

blavabla
10. júl 2013

@sizo tak na teba budeme 😉 mysliet,na 7.hod mam budik..na ultros....ja som tiez isla svojmu gynekologovi medzi GF,aby som bola kludna,ze to stupa...a neplatila som nic...kludne to tak urob....,ale ty to nebudes potrebovat!!!!!!!! 😅

sizo
10. júl 2013

@blavabla Ja to mam trosku zlozite.......ja mam gynekologa v suranoch pri Novych Zakmoch a momentalne leto prezivame na nasej chate vo Velkzch Uherciach, ale byt mame v To🙂))Ja som isla do Partizanskeho na pohotovost, ked som mala tie krce a mala som stastie, lebo som si vymakla primara gynekologie.On sam mi navrhol, aby som isla zajtra na krv.-)))))Zlaty:-)))Na moju smolu mam mojho gyndosa na dovolenke, ale mam jeho mobil, tak si piseme co a ako.-)))
Ty sa mas ako moja????

blavabla
10. júl 2013

@sizo tak ti pobehas pomaly cele slovensko...a s tou dovolenkou to je jak na potvoru...ja sa mam celkom fajn ,dnes som cely den riesila ten ultros...a tehu super..ani neviem,ze mam cervicka...to bude poslusne vymodlene miminko... 🙂 😵 a ty mojka okrem tych krcov co si mala??

stanka810
10. júl 2013

@blavabla jeziiis este aj cislo aby si kricala 🙂 no sme len tovar...zaplatit a dovidenia...dalsi prosim...ja som myslela ze poslednu navstevu ma daju k harbulakovi ked mi sestricka po uspesnej krvi oznamila pridite na sono vtedy a vtedy...ze sa mu podakujem a tam drabek a absolutny nezaujem 😀

sizo
11. júl 2013

@blavabla Som rada ze sa mate fajn.Ja uz som u gyndosa uz cakam na vysledky.No ja som chytila crevnu chripku ci nejaku crevnu virozu.Ked som bola v lekarni pre uhlie tak som bola 4 ktora si ho brala.Tak je asi nieco vo vzduchu☹
Uz je to ok .uz mi nic neni chvala Bohu🙂🙂🙂
Dnes mam den mrchy wrrrrrrrr.Ved za hodinu aj tak budem vediet vysledky.....A potom asi zavolam do gynfivu a poviem im co je vo veci-ked bude negativne.

sizo
11. júl 2013

@stanka810 ved sme len vtedy zaujimave ked platime.Ja som si tiez myslela ze ked je to klinika a zaoberaju sa s takym vaznymi vecami....tak aspon ten pristup bude iny.Ale 105€ si milo vedia vypytat na «starostlivost o pacienta»!!!!!! A inak sme pre nich len cisla....

vodnari
11. júl 2013

@sizo tak za hodinku???? držím palčeky....

sizo
11. júl 2013

@vodnari Jaaaj dakujem moja🙂🙂🙂🙂🙂

blavabla
11. júl 2013

@sizo uz len 30 minutiek...moja....

vodnari
11. júl 2013

@blavabla
@sizo odratávame.....už len pár minút.... ani nejdem ešte von....som netrpezlivá.....pôjdeme až potom s drobčekom.... 😉

bimbo37
11. júl 2013

@blavabla myslim na teba a drzim palce😊

blavabla
11. júl 2013

@sizo zlatinko sme tu s tebou a myslime silnooooo..... 🙂

bimbo37
11. júl 2013

babenky akurat som sa vratila z ginfivu a taka som vytesena. som v 7tt a prckovi krasne tlklo srdiecko a velkost je zodpovedajuca. co viac si mozem priat😊 inak bola som u Behunovej a super, perfektna bola a predpisala mi dokonca aj estrofem a utrogestan, ze do konca 8tt a potom postupne zacat uberat a vysadzovat. zazelala mi vsetko dobre. takze uplne super pristup.

bimbo37
11. júl 2013

@sizo drz sa a cakame pozitivne vysledky😊

blavabla
11. júl 2013

@bimbo37 parada mojka....aka krasna fotecka....gratulujeme...tesime sa s tebou...mala si stastie na behunovu,ona je fajn....

bimbo37
11. júl 2013

@blavabla ale trpla som, vedla ordinoval Drabek😃

vodnari
11. júl 2013

@bimbo37 júúúúúúúúúúúúúj moc...moc...blahoželám...nádherné...ja patrím Behúňovej a som s ňou veľmi spokojná...a hlavne veľmi trpezlivá na všetky moje otázky...keď mi prvý krát potvrdila že bije srdiečko a všetko je v poriadku som sa neudržala a žzačala som strašne plakať a musela som ju vystískať...a aj jej vyhrkli slzy.... 😉 hlavne sa drž a dávajte na seba pozor....

bimbo37
11. júl 2013

@vodnari ona je zlata, ja patrim Harbulakovi a videl ma v cakarni tak potom prisiel aj on za mnou do anbulancie a tesil sa, zlaty bol aj on, ze sa zastavil.

majkulik
11. júl 2013

@bimbo37 juj tesim sa s tebou, velmi ti to prajem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre