• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. januára 2017 
@erin365 transfer sa mi preložil na sobotu - vraj v nedeľu z technických príčin nerobia.
8. aug 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 :wink: A prosím ťa na koľký DC si mala punkciu?
8. aug 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365 na 16 DC bola punkcia.
8. aug 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 a ako si mávala ovuláciu pred stimulkou? ja na cca 11-12DC
8. aug 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365 ja tak všetijako, veľa krát aj bez ovulácie.
8. aug 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari ja som si pichala asi od 6teho týždna tehu túto dávku až do pôrodu a ešte 2dni po nom.Injekciu pod kožu som si ja pichla v pohode,už z IVF som bola vycvičená a bolesti sa nebojím :slight_smile:,zvládneš to aj Ty.my ženy znesieme všetko.
8. aug 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby potrebovala by som info, keď vaši partneri išli na zákrok Mesa/Tese, mali ste už výsledky genetických testov? Ide o to, že my by sme chceli vedieť výsledky ešte pred operáciou.... lebo ak by bola genetika zlá, načo potom podstupovať operáciu? Alebo ako to je?
8. aug 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečneeee....všetky vyšetrenia okolo IVF porobené, dnes sme s mm ešte skočili notárke overiť si súhlas... V takomto teple behať po doktoroch veru nie je žiadna sranda a plus potom v dusnej čakárni to čakanie...UF.
9. aug 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adulka1979 ahojky...my sme museli mat genetiku v poriadku este pred zakrokom....cakali sme na nu 2 mesiace...,ale my sme mali OPU a M /T..v jeden den...neviem ako je to vo vasom pripade...mm ma geneticku chybu,takze musel mat v poriadku aj chromozomy...a u vas?
9. aug 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po tretí krát a zas nič...mám zmeniť lekára? :frowning2:
9. aug 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maninko5 po tretí krát čo? IUI? či IVF? a akého lekára chceš zmeniť? v NR? či CAR?
9. aug 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 pribrala si? resp. ako śi reagovala na hormony? drzim ti palceky aby sa vsetko vydarilo tak ako ma a aby si sa dockala pozitivneho vysledku. ozaj kolko si ich das vlozit?
9. aug 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365 preco ste boli u notara? na ideme tiez na IVF, ale tam nas neposlali. a ziadost uz mame schvalenu.
9. aug 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik k notárovi musíš ísť kvôli podpisu takého súhlasu. To ti dajú v CAR aj s protokolom atď.
9. aug 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik práve sme s manželom kukali aké mám veľké brucho ako keby naliate, ale príznaky na OHSS nemám. na váhe mi to tentokrát urobilo + 2 kg - je to des. po prvej punkcii také nebolo,neviem či je to tým, že veľa pijem a že som mala toľko vajíčok. chcem sa opýtať v centre či je to normálne.
9. aug 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365v BA...bola som na IUI.....a všetko natom je že sme obaja v poriadku
9. aug 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka lebo toho behania,cakania,tabletiek,cajikov a injekcii je uz privela/ale co clovek nepravi pre svoje dieta/Ale zajtra ideme konecne na prvu IUI! DRZTE PALCEKY :slight_smile:
9. aug 2013 o 18:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ,tak a dnes som mala KET,vkladali mi 4 a 5- bunkove embrijka,dufam,ze vsetko dobre dopadne, radila som sa radami-hlavne vela pit vody a neviem ci som to az neprehnala,lebo po ket som musela ist po 1hod na zachod-uz som to nemohla vydrzat-hrozne pichanie v brusku.Tak dufam,ze embrijka su v poriadku a nijako ich to neovplyvnilo... Mate niektora s tym skusenost?Dakujem.
9. aug 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 Ja som mala po punkciu +3kg, OHSS som nemala, ani nabeh a potom to s vahou len pokracovalo smerom hore...
9. aug 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@erin365 aha, tak to sa dozviem 20. dakujem. ako to prebieha po schvaleni poistovnou?
9. aug 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vahy1 tak hlavne klud a drzim palceky, aby to dobre dopadlo.
9. aug 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blavabla ahoj, však to , že ešte nevieme výsledky z genetiky a priateľ ide budúci týždeň na zákrok. Ale asi v pondelok volám do GF a spýtam sa na to, lebo chceme vedieť predtým, ako sme na tom, či má zmysel ísť na M/T....
9. aug 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ktoré ste si pichali Diphereline pred IVF, má sa pichať v presný čas, v tú istú hodinu, alebo nevadí ak tam bude časový posun?
10. aug 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyli mne len povedala doktorka že keď sa rozhodnem pichať ráno tak už len ráno a keď večer tak večer. nehovorila že presnú hodinu. ja som to ale aj tak približne dodržiavala. Ale určite sa nič nestane keď si pichneš plus ...mínus hodinku .
10. aug 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari ďakujem :slight_smile: v pondelok začínam. prvú si idem dať pichnúť sestričke a chcem sa to naučiť. pichala si si sama? ja sa bojím či to zvládnem.
10. aug 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyli ja som chodlila ku kamrátke...tá mi pichala....ale teraz budem pichať iné...a to už budem musieť sama..tie sa musia pichať každých 24 hodín a budem ich pichať dlhšie a to už nemôžem otravovať okolie tak sa musím naučiť sama ale tiež mám z toho strach. :wink:
10. aug 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari týmito iba začínam. 2 DC mám prísť a vysvetlia mi kedy a ako pichať ďaľšie injekcie - Puregon a Menopur... mám z toho hrôzu, ale musím vydržať. možno aj dobre, že sa to naučím pichať kým mám len jednu injekciu denne.

okrem toho beriem Prednison na utlmenie imun. systému . Vraj moje telo tvorí protilátky proti trofoblastu. nevieš prosím či sa niekomu s týmto problémom vôbec podarilo otehotnieť?
10. aug 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tyli určite áno...uvidíš že nevidieť budeš šťastná maminka...držím palčeky. :wink:
10. aug 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim o radu,vcera som si zvysila davku gonalu 3dni som mala 112,5 a od vcera 125 dnes cely den hnackujem a priserne ma boli brucho take krce divne.v pondelok idem na kontrolu ale co zajtra ? Mam vydrzat ? :'(
10. aug 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nezabudka8 ahoj aj ja som si pichala do včerajška Gonal ja som mala vyššiu davku ale nemala som take problemy,radšej tam zajtra zavolaj
10. aug 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok