Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirkaaak
13. aug 2013

@erin365 veru riadny 🙂 ale pergoveris namiesavam spolu s luverisom, tak aspon usetrim 1stipanec 🙂

sarin
13. aug 2013

baby a beriete niektora lieky na tlak? myslite, ze kvoli tomu by nas nemuseli prijat a pomahat nam? 😖

matka177
13. aug 2013

@mauerka ahoj ako sa mas? mala si pravdu tych desat dni je nekonecnych.uz som si aj test kupila,ale este som si ho neurobila,nemam odvahu,bojim sa co mi ukaze,ale aj tak je asi este skoro.od vcera citim take pichanie pri lavom boku,co to je.dufam,ze to neni nic zle.

mauerka
13. aug 2013

@matka177 Pichania a podobne "boliestky" si nevsimaj, to len zbytocne zavadza...my ked sme chodili na IUI tak tiez pri prvom, druhom som si hovorila, ze tu ma pobolieva, tam ma picha... a nic z toho nebolo. nie je to ani nic "zle", ani nic "dobre" - proste je to pobolievanie v lavom boku 🙂 nic viac, nic menej. Bud uz si tehotna, alebo nie... a vydrz, netestuj ak sa ti da aspon do toho 9 dna po ET.

slavomirarebecca
13. aug 2013

@sarin ahoj nasla som tvoj prispevok a chcem ti napisat ze aj ja jedno dieta mam 7 rocnu dcerku a chceme druhe uz 2 roky ...bola som na laparoskopii v ba sanatorium koch a zistili mi uplnu nepriechodnost vajcovodov, takze nieje to tak ako si pisala a ako som si aj ja myslela ..boli sme na spermiograme a so vsetkymy vysledkami sme skoncili v gyn fiv nakolko bez umeleho sa nam to nepodari..som z toho smutna ale verim ze nejako sa to vyriesi a podari..tak drzim palceky aj tebe

melinda1989
13. aug 2013

ahojte!vedeli by ste my povedať aké vyšetrenia budú ešte po výsledkoch krvi?

erin365
14. aug 2013

@mirkaaak včera som našla ihly 0,4ky ale nie v lekárni ale v zdravotníckych potrebách 😵 Ale nekúpila som, kúpila som ihlu s takou tenučkou striekačkou vraj na inzulín a tam je ihla presne ako v pere Gonal. Len som akosi zabudla na fakt, že sa ihla nedá vymeniť a striekačka s ihlou stojí 30centov. To si radšej kúpim ihly 0,4ky...10ks za 30 centov. 🙄

sarin
14. aug 2013

@slavomirarebecca jasne ja som potom aj nasla ze ma toho syna starsieho.. ja som to skor tak myslela, ze ked mas tak rocne babulo tak je predpoklad, ze tam je to ok,...

mirkaaak
14. aug 2013

@erin365 🙂 tak mi potom napis, ci si citila rozdiel.

erin365
14. aug 2013

@mirkaaak cítila veru. Je to síce jednorázová striekačka s ihlou ale kamoška sestrička písala, že ju môžem použiť viackrát...dezinfikujem a hotovo 🙂

erin365
14. aug 2013

@mirkaaak takto vyzerá tá striekačka s ihlou... som kúpila 0,1ml a vojde sa tam celá ampulka Diphereline roztoku.

lucinka4185
14. aug 2013

No koniec dievcata. Ten utrogestan je strasny....normalne mikrospanky, neviem sa na nic sustredit .... aj vy ste take mali? 😨

erin365
14. aug 2013

@lucinka4185 z utrogestanu? ee...

lucinka4185
14. aug 2013

tak ja mam potom asi spavu nemoc 😔

matka177
14. aug 2013

@mauerka ahoj tk som sa dnes testla,vysledok negativny.som z toho uplne hotova,nic ma nebavi.uz asi sa nic nezmeni na tom

kklaudia
14. aug 2013

Ahojte, len toľko chcem povedať ze keby nemám v GF tie embryjká , tak určite volím iné centrum, lebo mi vôbec nezodpovedali pri konzultacii na moje otázky ... Som sklamana, bola som tam tri minuty... Zle...

gelinka75
14. aug 2013

@kklaudia ku komu chodis? je to cudne..

dadenka111
14. aug 2013

@lucinka4185 no ak utrogestan zapijas, tak to ano. ja ked som spinila musela som zapijat a to boli strasne motanice hlavy na odpadnutie, alebo akokeby som bola opyta. ak nemusis zapijat, tak si ho radsej zavadzaj tam dole. ma aj vacsi ucinok a do pol hodiny sa vstrebe, utries a ficis bez problemov. cez pecen to ide pomalsie a mensie davky das do tela. 😉

dadenka111
14. aug 2013

@kklaudia inak fakt to je divne. ja ked som mala otazky, tak sme tam s MUDr. Harbulakom predebatovali aj pol hodinu. u koho si bola? 😕

mirkaaak
14. aug 2013

@erin365 tak tieto vyzeraju fakt lepsie 🙂 skoda, ze som si ich nezohnala od zaciatku. No dufam, ze ich uz dlho nebudes musiet pouzivat 😉

erin365
14. aug 2013

@kklaudia nezodpovedali otázky??? Mne sa to zatiaľ nestalo, ja som dostala na každú moju (aj hlúpu) otázku odpoveď. Mám dr. Drábeka a nemenila by som.

bimbo37
14. aug 2013

@kklaudia hm to je divne. a komu chodis? podla mna je ginfiv jedno profesionalne centrum a ja som vzdy na vsetky moje otazky dostala aj odpoved. a to bez ohladu ci islo o lekara, sestricku, recepcnu alebo iny personal.

matka177
14. aug 2013

@bimbo37
@kklaudia no aj mne sa to zda cudne,ja som dostala na vsetko tiez odpoved

matka177
14. aug 2013

@bimbo37 ahoj citala som co si pisala,ze si robila test na 10den a nic.ja som si robila dnes na 7den a tiez mi neukazal nic.na desiati den si isla aj na krv?ja neviem co si mam o tom mysliet.stale ma pobolieva na lavej strane.prsia ma boleli,ale prestli.mam ich iba take napucane.

mauerka
14. aug 2013

@matka177 Joooj, ☹ dnes je 7 den po ET? alebo aj 8. - tak ci tak skoro, presne viem, co citis - aj ja som bola taka "sprosta" /pardon/, ze som testovala o 106... a az na 9.-10. den boli duchovia... vyckaj

mauerka
14. aug 2013

@erin365 Skoda, ze som o nich nevedela v aprili ☹ vyzeraju ovela viac v pohode ako tie klasicke...

matka177
14. aug 2013

@mauerka Teraz aj banujem,ze som si ho aj kupila.dnes je 7 den po.ale aj na krv idem na 9 den,lebo desiaty den pada na sobotu,tak mam prist v piatok.o vysledky sa vola tiez po 14 hod

matka177
14. aug 2013

@mauerka tak so sa vystresovala,ze mi ani nechuti nic dat do ust.dobre si hovorila,netestuj sa .som blba,ze som si ho robila.prsia ta boleli stale od zacitku?

mirkaaak
14. aug 2013

@matka177 viem o jednej babe, ktora testovala 7.den a nic. No a z toho 'nic' ma dvojicky. Tak vydrz a hlavne klidek 😉

mauerka
14. aug 2013

@matka177 Prsia bolia od Utrogestanu, boleli ma od zaciatku a boleli ma aj po neuspesnych IUI, lebo aj vtedy sa berie utros.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre