Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

melinda1989
27. aug 2013

@blcha76 aj ja ti držím palce...mala si na výber alebo si musela ísťna laparoskopiu?

petkaa28
27. aug 2013

@medyx ahoj ja som dnes bola. Aj ty?

silvik1
27. aug 2013

@petkaa28 ahoj. a ako si dopadla ? môžem gratulovať 🙂

petkaa28
27. aug 2013

@silvik1 ahoj 🙂 hcg mame 246 🙂 takze môžeš, ale zatiaľ potichucky 🙂))

matka177
27. aug 2013

@erin365 v kolkom tyzdni si vzdy potratila.co to znamena PGD

matka177
27. aug 2013

@petkaa28 krasna spravicka,gratulujem

nezabudka8
27. aug 2013

@erin365 ahoj.ja mam transfer o pol 11.hned to mame aj zaplatit 770. To je asi len embryoskop a isci.asi potom este zmrazenie az bude co.ani neviem kolko sa ich spravne vyvilo :-/ sa hnevam na seba ze som sa nespytala.dnes pijem ako cisterna.3 litre mam v plane cistej mineralky vypit.hadam to bude stacit.ty uz vies ako? Volali uz?

matka177
27. aug 2013

@vahy1 dakujem za info,urcite si ho dam,som nafuknuta ako balon.najviac to pocitujem ,ked si lahnem do postele

karin30
27. aug 2013

@erin365 v sobotu.Dúfam že všetko dobre dopadne

maru333
27. aug 2013

@karin30 ahoj, z 13 som mala 12 zrelych a oplodnilo sa len 6, ale bude to stacit, dufam

petkaa28
27. aug 2013

@matka177 ďakujem 🙂 tebe je ako? Dúfam, ze nevolnosti ťa netrápia 🙂)

maru333
27. aug 2013

@erin365 ahoj, aj ja v sobotu, dali sme si predlzenu kultivaciu, len dufat ze to zabere, ty si ako na tom?

karin30
27. aug 2013

@maru333 určite bude.Tak v sobotu sa vidíme 🙂

maru333
27. aug 2013

@karin30 okej, maj sa zatial 😉

matka177
27. aug 2013

@petkaa28 rano mi byva trosku zle.musim sa rychlo najest a potom je dobre.akurat som stale taka nafucana,ked sa najem.pisala som sem ci mozem brat espumisan,povedali ,ze mozem.dam si uvidim aka bude ulava,este som to nebrala vobec.terz ides kedy na krv.aj si citila neake priznaky 🙂

medyx
27. aug 2013

@petkaa28 bola som ale mam negatyvny ☹ vcera rano zacala som trosku krvacat...a este stale
kedy ides na druhy test? tesi ma ze aspon ty mas dobre spravy. 🙂 ty si ta baba z Trnavy?a 17.8 sme boli na embryotransfer.

petkaa28
27. aug 2013

@matka177 v piatok idem na dalsiu krv. Priznaky len 3 - velke prsia a bolestive, strasna unava a kysle uhorky jem na kila :DD
Idem si zo srandy kupit test, ze co ukaze :D

matka177
27. aug 2013

@erin365 robili vam aj genetiku obom.ja som mala taky isty problem,tiez som 3 krat potratila.vsetko mame v poriadku.mne v GF tiez hovorila o genetike embrii,ale potom povedala,ze ked mame genetiku v poriadku,tam nemusime na to ist.dufam,ze sa budu dobre vyvijat a bude vsetko v poriadku.

erin365
27. aug 2013

@matka177 PGD je preimplantačná genetická diagnostika - pomocou nej odoberú z 3-dňových embryí 1-2 bunky na vyšetrenie 8 chromozómov, či sú v poriadku. A druhú otázku čo si mala či máme genetiku...máme. Máme všetky vyšetrenia a ako u teba, všetky sú OK. Ale aj tak keď otehu tak si budem pichať Fraxiparine na zrážanlivosť. Možno práve zrážanlivosť bola príčinou potratov.

erin365
27. aug 2013

@nezabudka8 ja ešte neviem koľko budem platiť...nevedeli mi povedať, lebo keď mi volala embryologička tak išli akurát vyšetrovaj embryjká ale hovorila že tých 740€ za napichávanie a plus cca 550€ za genetiku. Dúfam, že ma nikto neprepadne cestou :D

erin365
27. aug 2013

@matka177 jaj a potratila som raz v 8tt, druhýkrát v 5tt a tretíkrát v 7tt.

erin365
27. aug 2013

@nezabudka8 sa stretneme na chodbe, ja už tam budem hodinu stepovať...len sa rozhodujem, či si dám čipok na wc na autobuske alebo stíham wécko v GF 😀 😀 😀

matka177
27. aug 2013

@erin365 budem vam moc drzat palceky ,aby to vsetko dobre dopadlo.kedy pojdes na transfer

matka177
27. aug 2013

@erin365 to v pohod stihas aj v GF,ked tam budes ohodku skor

petkaa28
27. aug 2013

@medyx tak to mi je luto :( nie, ja som ta zo senca 🙂

donatela
27. aug 2013

Chcela by som sa poradit, ako dlho je nevyhnutne byt v klude pri IVF? Myslim pred a po OPU, pripadne pred a po ET? Poradite mi, ako to bolo u vas? Ja pracujem a neviem si predstavit byt pocas celej stimulky doma. Je to nerealne. Aj mame uz 1 poklad, skolacku, takze v uplnom klude ani neviem byt. Len by som chcela vediet ako velmi sa setrit a pripadne kolko volna si predsa len vziat v praci? Na 100% si vezmem volno na den OPU, ale je potrebne aj viac dni? Dakujem za kazdy nazor🙂

medyx
27. aug 2013

@petkaa28 aha uz viem.ja som z NZ ja som mala 28vajicok.na odbere vajicok sme lezali vedla seba.
a nevies co je s ostatnymi babami?ja som sa nestretla s nikym.

bimbo37
27. aug 2013

@petkaa28 gratulujem. teraz pekne oddych a nic nerobenie😊

petkaa28
27. aug 2013

@donatela pred opu nemusíš byt nijak extrémne v kľude....po Et skôr kludovy režim. Skôr taký psychicky klud 🙂) po opu by som si deň voľna vzala - stačí. Ja som cely deň po prespala, bola som strašne unavena...pred et netreba klud, len uz nedvihnes nič ťažké a skôr v tomto smere sa setri. A po et co najviac kludu - netreba ležať, mne aj dr povedala, ze krátke prechádzky... Proste taký príjemný oddych, nabehat s vysavacom, nemalovat a iné hovadiny :D

petkaa28
27. aug 2013

@medyx viem ktorá 🙂 my sme sa dnes stretli na schodoch s tou babou z Trnavy, ale netuším ako dopadla... A ako teraz plánujete ďalej? Kedy chcete ket??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre