• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. januára 2017 
chrumi dakujem. Aj hormoniky a aj blbi ludia. :grinning: To je kombinacia co?
baby ja som si vcera na posedenie zjedla kilo hrasku mladeho. To bola papanica. mnam
A dnes pojdem vecer na pivo s muzom. :grinning:
22. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka nezdulo ta?Lebo mna by zdulo ako divu svinu :angry:
22. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, no muza som nemala doma v noci tak mi to tak nevadilo. :grinning: ALe z bobu a kukurice varenej to byva horsie. :grinning:

Citim zelezo v ustach asi som tehotna. :grinning:
22. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to kilo hraskui bolo aj so supinami. Tak mozno stvrt kila guliciek. :grinning:
22. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ja som skor myslela ze by som bola uplne nafuknuta a mala by som krce
drahy prisiel domov tak ideme papat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, tak dobru chut k obedu. Peknu temu sme nacali pred papanim. :grinning:
22. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayuška,neboj bude to dobré.Ludia sú rôzny,musia byť aj menej inteligentný :grinning: :grinning:
Ja mám tiež také stavy,poplačem si a ulaví sa mi.Sú to aj hormony :slight_smile:
22. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukricek, :wink:
inak dnes musi byt hrozny tlak . lebo normalne sa mitoci cely den hlava ako das. Aj pijem dost ale nepomaha nic.
Ale tesim sa na vikendik.
Zajtra na nakupy a v nedelu prechadzka na pivo. :grinning:
22. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem na ceresne este . mnaaaam
22. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na veceru si dame leco .mnaaaaaam to lubim
uz sme davno nemali. :slight_smile:
22. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damy vy ste niake moc ukecane nie :grinning: si clovek nemoze ani s kamoskou vybehnut na obed lebo potom musi citat jak blazon :grinning: :grinning:
mayka aj leco aj hrasok :grinning: :grinning: dnes dojdem asi na veceru k vam :grinning: :grinning: :grinning:

baby strasne strasne moc mi chuti acidofilne mlieko :astonished: :astonished: a k tomu bryndzovu pomazanku :grinning: aaaaaa mnaaaam
22. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky :slight_smile:

uz som tu hodnu chvilu, ale kym som precitala vsetky vase starosti, no hlavne o jedle :grinning: , tak mi to trvalo.

nebola som tu dlhsie, lebo finisujem so skuskami a boli sme aj v tej Malage.

co mame nove? dalsie tehule pribudli?
22. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kathy konecne :grinning: :grinning:

no rozpravaj ako bolo :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj och :wink:

bolo super. teplo. more studene este, ale aspon sme sa presli po piesku a nadychali toho prefektneho vzduchu. kupali sme sa len v bazene.
ta moja kamoska je trsoku za vodou, takze sme byvali v honosnom apartmanovom dome. parada. jedla som len ryby a morske potvory. mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty hovor, ako sa mas, tehula?
stale bez priznakov? :grinning:
22. máj 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kathy ahoj srdeeenko. Ja som zabudla ze ty budes mimo SR. A ja ze si na nas zanevrela. :wink:

Ochina,
leco sa nekona. Ideme na ceresne a potom na kuracie kridelka. Tak asi to leco bude az v nedelu alebo zajtra. hehe
22. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Vam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
22. máj 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem vás pipinky a želám príjemný víkend :grinning: :grinning:
Kathy,dúfam,že ste si to tam užili :slight_smile:
23. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je tuším naozaj víkend. :slight_smile:
24. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky, vonku je dnes krasne. :slight_smile: Dnes som bola na KO v GF, ordinoval Dr. Harbulak. V utorok rano idem na OPU. Tak som rada, ze si nemusim uz pichat injekcie, lebo bruchu mam samu modrinu. :grinning: :grinning: :grinning:
Zelam krasnu nedelu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko pipinky :wink:
25. máj 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,aky ste mali vikendik?
Krakulka budeme na teba v utorok mysliet nech je dobra kvalitna urodicka :grinning:
25. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Pipinky, zase je pondelok a u nas v praci blazinec. :frowning2: Ale zajtra a v stredu mam dovolenku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem krasne ranko :grinning:
krakul vidis ako to ubehlo neboj bude vsetko ok :grinning: drzim palceky
25. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krakulka tak si pekne oddychni doma :slight_smile:
25. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krakulka tak zajtra ides zniest vajicka? Tak ti prajem bohatu urodu a hlavne kvalitna aby bola. :wink:
Potom vela oddychuj a naberaj sily do tehotenstva. hehe
krakuilka nedas sa radsej vypisat? ja som bola vtedy 10 dni PN. Akoze chripka. :wink: ja som bola po opu strasne unavena. :wink:
25. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvyka, ako sa ti dari? Pupcek rastie? kedy hodis nejake foto pupku alebo krpca? :wink:
25. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky,
ja som bola v piatok na krv, :frowning2: hcg kleslo a dnes som už dostala menštruáciu. Je mi na odpadnutie. Tak teraz verím, že v lete, keď pôjdem na druhý KET (aspoň si myslím), nebudú mať ozaj zaparené hlavičky a budú pracovať ešte plodnejšie. :unamused: :unamused: :unamused:
25. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babule, ste zlate. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uz sa tesim. Som si povedala, ze chcem tak 7-8 vajok, dufam, ze tam budu. :grinning: Vypisat sa nedam, nejde to. Zajtra a v stredu si oddychnem a po transfere budem doma tyzden. Na PN pojdem, az ked bude krvicka pozitivna. :slight_smile:
25. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka no asi rastie teda dufam 3.6 idem na kontrolu tak potom hodim foto mozno aj moje brusko ja len dufam ze bude vsetko ok :grinning: no bat sa budem asi stale :wink:
no ale aspon mam fotku v profile to je pokrok nie? chichi :grinning: a ty ako sa mas?
25. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok