Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nezabudka8
7. sep 2013

@gelinka75 dakujem za info. Volala som do centra a tak mi povedali presne co ty. Mesiac si oddychnem a potom pojdem na ket. Mam hrozne bolesti, hadam dnes uz prestanu ☹

karin30
7. sep 2013

@maru333 ahoj,cítim sa dobre a zajtra ráno si robím test nech viem na čom som.Zatiaľ nepociťujem žiadne zmeny akurát som schudla 2kg to asi tie nervy.Ty sa ako máš?

maru333
7. sep 2013

@karin30 predstav si aj ja som schudla 2 kg 🙂 vobec mi to nevadi, stale pretrvava to pichanie, niekedy sa citim velmi slaba a musim si hned pospat ale nic ine nepocitujem, som uz velmi zvedava ako to dopadne

bobulab
7. sep 2013

@maru333 ahoj, ty si bola na transfere sobotu?...vies co mam dnes 1 den a stale viac ma brucho pobolieva, hlavne noci, musim hladat polohy...dnes sa k tomu citim ako pred chrípkou, tak dufam, že daco chorobou nepokazím

maru333
7. sep 2013

@bobulab ahoj, a dala si si aj embryoscope?

bobulab
7. sep 2013

ano, ale vyvinuli sa vsetky a najkrajsie sme davali

maru333
7. sep 2013

@bobulab ano bola som tam v sobotu ked si ty mala punkciu, mna cely cas boli brucho, aj ty citis take pichanie tam uplne dole?

bobulab
7. sep 2013

presne a v noci sa mi da spat len s nohami na dvoch vankusoch

depa
7. sep 2013

ahojte moje boli ste niekto 23.augusta na transfere ja mam trocha strach babenky vysledky mi vysli dobre ale som druhy den mala spinenie sem tam aj slabu krv velmi sa bojim krv som mala pozitivnu poradte mi

bobulab
7. sep 2013

@maru333 zas som to napisala inam:Dpresne a v noci sa mi da spat len s nohami na dvoch vankusoch

gelinka75
7. sep 2013

@nezabudka8 ved si daj tabletku nejaku, lepsie akoby si mala trpiet od bolesti 😕

zuzanka05
7. sep 2013

@tyli Ahoj,no dneska som uz koncila inekciami,len vecer pychnem pregnyl a pondelok idem na zakrok 😉 trosku bojim,neviem preco,ale musim byt silna-dufat ze uz bude vsetko dobre,lebo negativne spravi uz asi nezvladnem,ked aj hovoria ze som mlada a mam nato este cas a moze sa to podarit 😉 Tebe drzim palce nech sa dari....Po vklade budes pracovat,alebo ides na pn-alebo uz si pn?

tyli
7. sep 2013

@zuzanka05 ahoj Zuzanka, to je super. veľmi ti držím palce 😵 daj potom vedieť ako sa cítiš a ako to dopadlo. ja ostávam po vklade doma, tak sa budem šetriť. keďže beriem lieky na potlačenie imunity, syna som tento mesiac ešte nedala do škôlky. býva často chorý (nádchy, angíny, priedušky) a ja to tiež od neho často krát chytím. možno by to väčšina takto neriešila, ale nerada by som ochorela a brala lieky 🙂

zuzanka05
7. sep 2013

@tyli Ano to mas pravdu,radsej pekne oddychuj doma 😉 pravda ze dam vediet,ze ak som nato- mozno ze uz len cez forum budeme komunikovat ,boh vie ci este stretneme 😵 Ake lieky beres na imunitu,gynfive ti predpisali?Odkyal si,ked mozem opytat?

maru333
7. sep 2013

@bobulab aj ja mam to iste, dufam ze je to dobré znamenie 😉 kedy ides na krv?

bobulab
7. sep 2013

bože, vyslo to na nedelu dalsiu, takže az pondelok, a mas este daco?
@maru333

maru333
7. sep 2013

@bobulab este co som predtym nemavala je ze vobec som si nevsimala hlad, ale teraz ked som hladna musim okamzite jest lebo mi pride zle, hocijaku malickost ale nieco si musim dat do ust. a prsia bolia ale to mavam aj pred MC

bobulab
7. sep 2013

@maru333 aj toto mame spolocne, ae možno si to vsugerovavame...hadam nie...a tie prsia, to ae može byt z tých liekov, ae nechcem nam kazit radost

maru333
7. sep 2013

@bobulab nekazis, tiez pocitam aj s tym ze to je od liekov, nenechavam sa unasat, len fakt je ze ja nemam ziadne mrazene a cely proces odznova, tie injekcie a vsetko s tym, no nechcela by som este raz. kupila som si test ale neodvazim sa ho urobit, babenky tu pisali ze im 9 den este ukazoval negativ a 10 den krv uz pozitiv. v utorok sa dozviem

bobulab
7. sep 2013

ja si nebudem robit, ja som ich už tolko porobila, že teraz to necham na odbornikov
@maru333

maru333
7. sep 2013

@bobulab vsak pockaj, posledne dni uz budes taka zvedava, podla mna maloktora vydrzi, ja som si povedala to iste ale uz ho mam v sufriku 😕 je to take smiesne nikdy som si nemyslela ze to bude takto komplikovane

zuzanka05
7. sep 2013

Ahojte baby,kto pride pondelok na punkciu do Gynfi 😉

bobulab
7. sep 2013

@maru333 tak to ti poviem, že je to komplikovane. a tažke hlavne. ja som už bola ako prepnuta, samý test, meranie teploty,...a nakoniec aj tak nic....nechcem si robit test asi ani keby bolo najhorsie, lebo prave z toho mam strach, že mi povedia, že krv mam nbegatívnu,...budem asi velmi plakat...a na druhej strane si hovorim, preco by to nemalo vísť, ked problem bol jasne specifikovaný a to horsí spermiogram a nakoniec pri poslednom odbere bol aj ten už v norme:D...tak neviem, ked mi sa s nim už aj rozprávame:D.....mam zmiesane pocity

katty5
7. sep 2013

@zuzanka05 Ahoj, ja idem tiež v pondelok 🙂 dnes som bola na kontrole, myslím že som ťa tam tiež videla 🙂

zuzanka05
7. sep 2013

@katty5 Ahoj,aj ja som bola na kontrole,a urcite sme videli len sa este nepozname osobne 😉 Tak pondelok sa stretneme...Ti kedy pychnes pregnyl?

katty5
7. sep 2013

@zuzanka05 Dnes o 22h. pichám pregnyl a zajtra už len augm. Toto je tvoje prvé IVF?

nancsy
7. sep 2013

@erin365 ahoj,je mi to ľúto, ale niekedy sa stávajú zázraky a možno ten krvný test bude pozitívny ale neskor.viem že sa to ťažko hovorí, ale skus sa od toho odosobnit a mysli len na to, že sa to musí podariť.držím ti palce

zuzanka05
7. sep 2013

@katty5 Nie teraz uz 2 krat som na ivf,bohuzial 1 nepodarilo,aj 2krat som bola naKet a ani to nepodarilo...Ale lekar hovori,ze na vsetko reagujem dobre a nevidi nejaki dovod,aby som nebola tehotna....Tebe je to 1ivf?Ku komu chodis?Ja mam lekara Harbulaka.....

katty5
8. sep 2013

@zuzanka05 Ja idem teraz na druhé IVF, pri prvom som presla len punkciou a koniec. K vladu sme sa ani nedostali. Ja chodím k dr.Behúňovej, je super, som s nou spokojná. Tiež mi hovorila, že nevidí žiadny dôvod prečo by to nemalo vyjsť, ale aj tak to nevyšlo. Vraj mi nezabrali lieky tak ako mali. Teraz mám o dosť zvýšené dávky, tak snad bude už lepšie 🙂 Musí 🙂

bobulab
8. sep 2013

ahojte, možno si pomyslite, že som nezodpovedna, ale chcem sa vas opýtat, ako ste na tom s pohl. stykom po IVF, lebo ja som to dnes nevydržala a to mam 3 den po. bolo to sice len chvilku a v jednej polohe a som bez bolesti, ale som zvedava na vás nazor, aj ked v centre mi povedala lekarka že možem podla toho, ako sa ja budem citit. dakujem za odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre