• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
@majkulik na prvy termin sme cakali 5 dni takze to bolo super,... ale dalsi uz zalezi od cyklu a potom vysledky z HP, lebo ten moj neni dostacujuci,..
20. sep 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik najhorise je ze ja mam od 18 rokov problem s bakteriami v posve takymi crevnymi,... ja uz sa aj smejem ked s muzom stale tak "sterilne" sexujeme davame si pozor aby sme ich nepreniesli a stale tam su... nejdu nicim vyliecit,... a dokyna povedala, ze najprv sa toho musim zbavit aby som mohla na vysetrenie priechodnosti,... Takze v tomto ja vidim dost velky problem... 12 rokov sa s tym trapim,...
20. sep 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin je fajn, mala si dobry dojem:slight_smile:tiez k nej chodim. Zvladnete to, neboj...
20. sep 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela
@sarin
Aj ja k nej chodím, je veľmi racionálna, pokojná, ale veľká odborníčka. Povie vám veci narovinu, čo je občas bolestivé, ale aspoň sa netvári, že je všetko OK a všetko šmahom ruky sa všetko vyrieši :slight_smile:
20. sep 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarin Iha, a aj navrhla daku liecbu? to si kde chytila? o takom niecom som ani nepocula :-/ . musi to byt velmi neprijemne.
20. sep 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin Inak najhorsie zatial pre mna je naozaj to cakanie na terminy - naprv konzultacia, potom vystrenia, potom schvalovanie ziadosti, potom opat konzultacia a teraz opat cakanie na mrchu a potom zacne odpocitavanie dni do prvej injekcie :slight_smile:
20. sep 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik no nechytila su to moje vlastne potvory normalne zijuce, ale u mna bohuzial non stop premnozene,...
20. sep 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik sak ja sa stale liecim uz mi z toho hrkoce... ale nic nezabera teraz som mala 4 roky pokoj a sup na kultivaciach bolo zle,,.a pritom som nic necitila,... zato teraz po liecbe citim vselico :rolling_eyes:
20. sep 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate navyše Pregnyl??
20. sep 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@senselinka no mne to prave prislo, podla toho co mi povedala, ze to neni az tak zle jak to ja vidim... no uvidime...
20. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas neviete od kolkej rana robia odbery na hormony? a prosim vas ja som vsetko nejak zabudla ako mi to hovorila, oni za vysledky volaju, alebo tam treba volat?
20. sep 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin odbery su od 7:30. do 8:30 a vysledky volaju vacsinou ony okolo 14:00 . ja som bola dnes n odber a povedali mi, ze mi budu okolo 13:30 volat
20. sep 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy aha no mne povedala doktorka, ze vysledky budu za 3 tyzdne :confused:
20. sep 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy ty si ale asi bola na HCG ze? ja idem na AMH...
20. sep 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin nie , ja som bola na kontrolu hladiny hormonov pred punkciou. ale aj v mojich papueroch sa pise, ze odberysu rano
20. sep 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy nie nepochpili sme sa :slight_smile: tie casy budu asi rovnake za to Ti dakujem,... len tie doby cakania na vysledky budu asi rozne... :sweat_smile:
20. sep 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin aha, tak prepac.Ale odberje urcite rano
20. sep 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin vstupny HP trva naozaj tak dlho. Ja som si o vysledky volala. Padli mi do tojo Vianoce, tak u mna to trvalo viac ako mesiac. Ale termin na konzultaciu si zarezervuj uz teraz, leho niekedy cakas aj 3 tyzdne na termin... Daj si o 4 tyzdne od HP, to uz sa bude mat s tebou dr. o com rozpravat. Drzim palce:slight_smile:
20. sep 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ano ano aj ona mi hovorila, ze sa mam hned objednat v ten den na konzultaciu ako pojdem na odbery.. inak ja som teraz cakala na konzultaciu len 4 dni... :sweat_smile: v piatok som volala a vo stvrtok som uz isla
20. sep 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela a ta konzultacia bola taka zoznamovacia,... dala som jej vsetky papiere, vsetko poprezerala, potom mi urobila ultrazvuk a poslala ma domov ze mi tam praska folikul... a este mi vzala kultivaciu..
20. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som mala 2. kontrolu pred punkciou. zvysili mi davky gonalu na 187,5 a diphereline znizili na polovicku. nemateniekto skusenosti, kedy bude punkcia? viem, ze je to individualne, ale aspon tak orientcne.... dakujem A vsetky rady
20. sep 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá... neviete náhodou, prečo sa neviem dovolať do GF? Nikto to nedvíha.... :frowning2: majú dnes voľno? Alebo dokedy sú vlastne tam? Potrebovala by som pokecať s Dr.Drábekom... nemá niektorá na neho číslo? Lebo ja mám len priamo na recepciu.... Vďaka.
20. sep 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@majkulik
@tyli
Tak som dnes bola u ortopéda.... bolelo to už šialene, bez pomoci som nedokázala spraviť krok... takže dopadlo to tak, že som dostala obstrek, plynové injekcie a 3 druhy liekov.... z toho dva vitamíny (MagneB6 a Milgamma) a proti bolesti nejaký Zaldiar, no a liečba potrvá tak dva týždne.... takže asi stimulku bude lepšie posunúť o mesiac, však? Dnes vyvolávam do GF, ale nedarí sa mi, nikto mi to neberie... :frowning2: chcela som konzultovať s Dr.Drábekom, že čo na to povie, alebo teda mu aspoň oznámiť, že stimulku posúvame.... Strašne je mi to ľúto, ale nemám na výber, neviem si predstaviť žiť celé tehu s takýmito bolestami, keby som to teraz neriešila... V pondelok idem so snímkami ešte naspäť k ortopédovi, že čo tam mám.... a k tomu plynové injekcie každý deň... takže tak... :frowning2:
20. sep 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka1979 ahoj, dnes tam boli len do 8:45, na dverach mali napisane, ze idu na nejku medzinarodnu konferenciu. vybavili len odbery. mne terz volala sestricka, tak niekto tam byt asi musi
20. sep 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy Tak asi sestrička mi nepomôže, no čo , zavolám v pondelok ráno, chcela by som hovoriť s lekárom. Ale vďaka za info. :slight_smile:
20. sep 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka1979 nemas za co :wink:
20. sep 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyli Ahoj moja ,ako sa citis?Bola si uz na krvicku?
20. sep 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkaaak no zatial držím :grinning:
20. sep 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela ďakujem ti za informáciu!dúfam,ze nebudem mať nijaké problémy!ja chcem ísť do gyn-fivu na jednodňovú chirurgiu!tak my hovorila doktorka,ze jeden den prídem urobia vyš.a na druhý den možem ísť domov,ak pravdaze nenastanu komplikácie!
20. sep 2013 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok