• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. decembra 2017 
@donatela
@tyli Dievčatá a ten pitný režim? 3 či 4 litre denne?
20. okt 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 bre ranko. no veru, nam to rovnako vychadza. vcera som mala dostat ms a ni. dnes v noci mi bolo velmi zle, az som si myslela, ze nevstanem do prace. ale nic viac, len zle mi bolo, tak predpokladam, ze v priebehu dna dorazi.
V piatok sme nakupili jogurtove drinky, tak som zacala aj mliecne do seba liat. Brucho mam len rochu viac nafucane - ako klasicky pred ms. mne sa zvykne hybat vaha 2- 3 kg v case menzesu :unamused: .ale som si vsimla, ze som otravena z tych injekcii. vcera sa mi do nej vyslovene nechcelo a nemam chut na miloskovanie. :cry:
a ty ako po vikende?
21. okt 2013 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka1979 Ahojky, ja si to picham v okoli pupku a striedam strany. striekacky a ihli odkladam, mne to zoberu na gynde. :slight_smile:
21. okt 2013 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka1979 cim viac vypijes, tym lepsie. Mozes pit aj mlieko ci mliecne napoje, aj to pomaha proti ohss. Ale aj cistu vodu, mineralku, caj. Cokolvek. Aj polievka sa pocita;) Mna pocas stimulacie neskutocne smadilo, vypila som aj 5l... A to som taky krpec. Stale som lietala na wecko:slight_smile::slight_smile:
21. okt 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surikatka200 mne to vyslo, ale je to velmi individualne. Tiez som nic extra necitila-ved sa ani nic citit neda-je to par buniek:slight_smile: Ako sa mi blizil ms, citila som trosku krce v podbrusku, ale vzdy to preslo. Ak nic necitis, nie je to zle znamenie. Mysli pozitivne:slight_smile: My sme mali PK a vkladali 1 blastocytu. Ale je tu kopec zien, ktore otehotneli s takymi, ako tebe vlozili. Takze je prilis skoro, aby si to vzdala. A dobra rada na zaver: nerob si doma tehu testy-nie su take spolahlive ako krv a zbytocne ti mozu ukazat negativny vysledok, aj ked si uz tehu. Drzim palce!:slight_smile:
21. okt 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik ahoj moja, no ja tiez nejako podobne :frowning2: cela som nejaka otravena z toho pichania, aj ma to stipe dost ... ms nedorazila ani mne a naj na tom je ze sa na nu ani necitim, ziadne bolesti nic, ja len v poslednej dobe dost zle spim ... snazim sa pit tiez maximum a uz si pripadam, ze nic ine nerobim, len pijem a potom chodim wc ... dufajme, ze nam ms cim skor dorazi, lebo ja som mala poslednu po iui po 36 dnoch a to normalne mavam 24-27 ... dnes je 29 :frowning2: inak na sebe ziadne zmeny nevnimam, len som nafuknuta a mam take citlivejsie prsia, co nebyva casto pred ms ...
21. okt 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka1979
@zuzkagal ahojte baby, vitajte v klube :slight_smile: ja picham od minulej stredy, tak o dva dni skorej ako vy ... drzime si palce, aby to hladko prebehlo, ako sa dari s pichanim? tiez mi to picha drahy a dost to stipe ... aky vam dali protokol, ja som na dlhom a nedockavo cakam kramy, kedze uz 2 dni mi meskaju :frowning2:
21. okt 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka1979 čím viac vody vypiješ, tým lepšie. ja sa snažím, ale 4 l sa mi ešte nepodarilo vypiť. max. 3 litre a aj to len niekedy. ale ako píšem čím viac, tým lepšie :slight_smile: ako píše @donatela rátajú sa do toho aj polievky, čaje...... s tým mliekom neviem ako to je, mne raz dávnejšie doktor hovoril, že mliečne nápoje sa nerátajú, tak toto veru neviem...
držím palce :slight_smile:
21. okt 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyli
@adulka1979 mlieko a mliecne kvoli bielkovinam...
21. okt 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zeny,.. ja som taka nahnevana na tu recepcnu ... ona ma objednala o dva tyzdne namiesto o tri,.. uz vidim, ze nebudu este vysledky a budem cakat dalsie dva tyzdne,... potom jej asi ublizim :sweat_smile:
21. okt 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarin skús tam zavolať a preobjednať sa. mne zatiaľ vždy vyšli v ústrety. dokonca raz keď som chcela skorší termín a nemali, mi po pol dni volala, že im niekto zrušil termín, či mám oň záujem. takže dá sa :slight_smile:
21. okt 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 no musime to dako vydrzat. ja tiez chodim stale na wc . . je to otravne - vcera sme boli na ture, a bola som ako prietokovy ohrievac. sa smiali na mne. a to nam este pridaju imjekcii . . .to este len bude, len nech uz ta ms dorazi. Rozmyslala si, kolko bubliniek si das vlozit?
21. okt 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy sa plati ta najvyssia suma? v den OPU alebo vkladu??
21. okt 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik sranda, lebo aj my sme boli na prechadzku v lese a tiez som bola spotena a horuca cela :slight_smile: ta ms ma serie, vobec nemam pocit, zeby som ju mala dostat :frowning2: robila som pre istotu test, je biely, takze o tomto to nebude :frowning2: ... fu ani nehovor, ze este viac injekcii, strasne chcem aby nam to vyslo narovnako :slight_smile: co navrhujes aby sme si dali, nech sa ms spusti? som zvedava kolko vajicok budem mat zrelych a kolko sa oplodni, podla toho by som si dala vlozit ... keby bol idealny stav, ze budem mat 4 oplodnene, tak 2 vkladam a 2 dam mrazit a tie dam vlozit potom :slight_smile: dohodli sme sa doma, ze chceme 2x2 :slight_smile: najskor chalanov a potom baby :slight_smile: ... ale nemyslim, ze tolkoto stastia by mal ten tam hore pre nas nachystane :slight_smile: ty mas ake smele predstavy?
21. okt 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik mne to tak povedali, ze ostatne poplatky platim bud postupne ako sa bude robit opu a potom vklad, alebo naraz vsetko pri vklade ...
21. okt 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 no prave moje telo sa tvari, ze by uz aj chcelo dostat, ale dako sa to tam mechli. :frowning2:
to by bolo super, keby nam to vyslo vsetko narovnako. my tiez dame vlozi 2. a uvidime ako to dopadne.
4 deti? si trúfate. prajem ti, aby vam to vyslo podla predstav.
Myslis, ze pohar cerveneho vina?
21. okt 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, prosím Vás od ktorého dňa sa pichajú injekcie pri dlhom protokole? 30.10. som objednaná na konzultáciu a to budem 15 DC. tak či stíham už tento cyklus :slight_smile: teda ak mi dajú dlhý protokol, lebo to ešte neviem. podľa čoho to zadeľujú či dlhý alebo krátky?
21. okt 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 Ahoj. Dava sa to podla tvojho HP. Kazda mame individualny den, kedy zaciname. Ja som zacinala 22. DC. cize ak ti daju dlhy, tak teoreticky stihas.
21. okt 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik u nás vraj všetko v poriadku aj SP aj moje hormóny. no som zvedavá :slight_smile:
21. okt 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 Ja som pichala pri dlhom na 25DC prve Diphereline.
21. okt 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarah00 tam ide o vysku hormonu v tvojej krvi.
21. okt 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, dnes idem po polroku kuknut osadenstvo v GF - mam 3D ultrazvuk u Drabeka :slight_smile: Taky zvlastny pocit ist tam bruškatá :slight_smile: Ked budu fotky, tak vam nejake motivacne hodim....
21. okt 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka meskal ti vtedy ms? davala si si nieco na vyvolanie?
21. okt 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik aha, to ma nenapadlo :slight_smile:

@mauerka jeeeej, tak si to uži na 3D a teším sa na fotečky :slight_smile: prosím ťa, tie chilli tobolky si odporúčala ešte s niečim, kedy je dobré to začať brať pred IVF?
21. okt 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik Meskal mi asi 4 dni. Vtedy som to nijak nesilila. Pred ET som brala chilli, potom neskor okrem inych bromelain, Q10, C,D, mater. kasicku...
21. okt 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 Dakujem :slight_smile: chilli som brala od OPU, az take 4 dni po ET, takze dohromady najakych 9 dni... Pred IVF sme absolvovali 3xIUI - uz v tom case som brala Q10, C,D, mater. kasicku, INOSITOL, melatonin
21. okt 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka ja som tiež pred IUI brala kadečo, femibion, Q10, C, Macu a teraz som to práve všetko vyradila, okrem Cečka, to beriem stále. a tie chilli tobolky by sa dali objednať u teba ešte?
21. okt 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik :slight_smile:)) som sa pobavila pri tom cisle, ale ano zvladli by sme ako povedal drahy aj 4 kusy :slight_smile:)) cervene skusam po pohariku kazdy vecer a nic :frowning2: som este viac nervozna a podrazdena, ked sa to nespusti do stredy volam do GF ze co dalej.
@sarah00 tak ako povedala majkulik, ja zalezi od tvojho hp tiez mam dlhy protokol, ja som zacinala 23 DC a teraz nedockavo cakam ms ... ak bude u teba vsetko ok, tak ta nastavia a stihas v pohode aj dlhy protokol
21. okt 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 @adulka1979 ahojte :slight_smile: ja chodim na injekcie kazde rano do GF. ja ihly neznasam a moj drahy tak isto. vobec to nestipe, ani to necitim. Ja mam dlhy protokol a tiez uz cakam na ms, ma prist v stredu, tak dufam, ze aj pride. Inak citam to o tej vode, to akoze mam vypit 3-4l vody denne? preco mne nieco take Dr. ani nikto iny nepovedal ? :(
21. okt 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka pozdravuj babatko v brusku a tesime sa na fotky :slight_smile: my sme teraz v GF ako na klaviri pred ivf ... ozaj nemas skusenost co by mohlo pomoct urychlit ms? mam dlhy protokol, picham diphereline od 23 dc a dnes som 29 dc, obycajne mi ms nikdy nemeska, mavat max do 27 dc a teraz sa jej akosi nechce a ja som taka hromada nervov, ze si vadim uz aj sama sebe :frowning2:
21. okt 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok