Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
28. máj 2009

och aj ja som odpadla doma jak zdochnuta. Asi nas tie babske reci znicili. 😀
Muz sa ma ytal ze o com sme sa mohli toooooooooolko rozpravat. A ja ze no o com asi.
😀 o milencoch, vlastnych muzoch a stihli sme aj plenky prebrat.
😀
no ta ryba mi este stoji v krku. 😀 Asi si mi ju nepriala.

och ty fajnsmekerka.

mayka
28. máj 2009

fuj baby dala by som si pivo aka som najedena. Akosi mi netravi,. a to som nezjedla ani celu porciu. Som polku nechala na tanieri.

sylvyka
28. máj 2009

aj ja chcem mat stretko ☹

och
28. máj 2009

mayka ti doprajem cica kolko len chces 😀 😀 😀 😀 len taaaaaa vooooona 😵

boli ma oko 😕

mayka
28. máj 2009

sylvyka planujeme stretko v juni na slnecnych jazerach. ale este nevieme kedy a kto pride. hehe 😀

mayka
28. máj 2009

och z coho ta boli oko? Co si robila? si do neho napluj. to sa hovori. 😀

och
28. máj 2009

sylvy v juni budeme mat mega stretko 😉 toto s maykou bolo pracovne 😀 😀 😀
sa tesim ako sa stretne plno bruchatych krasnych slecien a budu robit nervy casnikom 😀 😀 😀 😀 fuj hanba nam uz teraz 😀 😀

uz som si do neho aj prstom pichla a nic 😵 snad to prejde

mayka
28. máj 2009

och do oci sa prsty nepichaju.

Hlasim ze som prave dostala krc do bradavky. Ty kokso ina supa. Skoro som asi prso odtrhla. Inak mam nabeh na krcove zily. kazdy den chytim krc do lytka. Dalsiu dobru vec som zdedila. ☹

chruminka
28. máj 2009

ahojte tak uz som doma s poradne ,mam pocit ze vsetci lekari to teraz beru ako na pase sup sup sup,mam s toho zmiesane pocity,nic som sa nestihla popytat a uz som bola za dverami

25.6. mam ist na morfologicky UTZ,baby viete mi poradit co to je?Lebo to budem akurat zacinat 22tt a to som chcela ist akurat aj na 3D UTZ.Ten morfologicky mi budu robit na kramaroch na 8 poschodi neviete daktora to je asi len obycajny ten klasicky cierno biely UTZ ze?
Boze som s toho jelen ,teraz neviem ci sa mozem este objednat aj na 3D,mozu mi robit dva UTZ po sebe?

babulka123
28. máj 2009

chruminka.. ano je to len ten cierno bieli. ale nevadi.. je to super, lebo kuknu ci babatka nemaju nejake vyvojove vady, cize kuknu zaludok, srdce organy.. a nohy ruky, hlavu a tak.. no proste vsetko ..
a na 3d sa kludne objednaj..len neviem ci to nieje lepsie posunut na nejaky 24tt neviem presne kedy sa robi .. aj som nebola.. bola som len na tom morfol..

zuul
28. máj 2009

ahojky babulka,
ako sa máš?
pahu sem už nechodí?

wau 30tt 😀 😀

luciamk
28. máj 2009

Ahoj babulky, dnes mi volali z GF že mám schválenú žiadosť 😀 😀 , až sa mi to nechce veriť, veď sme tam boli len minulú stredu. No lenže MuDr. D ide na dovolenku, takže ho uvidím až 22.06. 😒

chruminka
28. máj 2009

luciamk gratulujeme 🙂

zukrik
28. máj 2009

Čaute pipinky 😀 😀
Pridala som foto s 3D,kuknite 😀 😀

chruminka
28. máj 2009

zukrik to je take uzasne!!!

luciamk
28. máj 2009

ďakujem Chruminka
Zukrik to je nádhera !!

sylvyka
28. máj 2009

chruminka na ten morfologicky utz mam ist aj ja je to podrobny utz kde ti pozru organiky babenka a tak..., ako prudi krv. dakde som citala ze na 80 % to nahradi amniocentezu tak dufam ze sa jej vyhnem 😉 ja idem do poradne o tyzden tak potom budem vediet kedy idem na morf.utz dam vedet ale mal by sa vykonavat v 20 tt aspon tak mi vravel moj doktor. 😉

chruminka
28. máj 2009

sylvyka aj mne povedali ze v 20tt ale neviem preco idem az v 22tt.Ja som mala ist tiez na amniocentezu ,ale podpisala som ze odmietam.
zajtra zavolam do GF a spytam sa na ten 3D utz ,lebo ja by som to chcela absolvovat a zevraj to nevadi ked to bude tyzden po tom morfologickom utz.

harmanceky
28. máj 2009

Ahojte, som tu par dni nebola a kym si precitam co nove...

Chruminka, ja mam tiez stale zmiesane pocity z toho GF, je to tam ako na pase. Som bola tento utorok na IUI, tam som sla so super naladou a odtial s hroznou, az do placu mi bolo.

Luciamk chodis k Drabekovi? Kedy bude na dovolenke?

slniecko01
28. máj 2009

Zukriček, pekné fotečky sa podarili 😀 😀 😀 , ja som bola dnes a doktor tam videl jedno malinké 🙂 🙂 🙂a hneď ma objednal aj na 3D

luciamk
28. máj 2009

Harmanceky .. neviem kedy presne ide MuDr. D na dovolenku, ale keď som dnes volala, na recepcii mi povedali, že začiatkom júna na dva týždne a prvý volný termín bol 22.06. 😒

luciamk
28. máj 2009

babulky už ste dopozerali ordináciu ? 😀
Chcem sa spýtať, oplatí sa byť v GF klube?

sylvyka
29. máj 2009

pomooooooc neviem spinkat ☹ 😠 😀

slniecko01
29. máj 2009

dobré ránko pipinečky 😀 😀 😀

chruminka ty dokedy plánuješ byť doma ?

babulka123
29. máj 2009

sylvyka.. heheh ja som to tiez mala okolo 20tt.. zobudila som sa o 4 a dovidenia..
vzdy to istila este TV a pri nej som zaspala..

mayka
29. máj 2009

dobre ranko ranostajky,

luciamk,
no neviem ci sa to oplati. Ale ak sa ti podari otehotnioet hned po prvom ivf tak asi ani nie. 😀

krakulka
29. máj 2009

Dobre rano pipinky, dnes mi bude volat embriologicka, kedy mame transfer a ako sa maju nase embrijka. To zas budem do 16-17h. ako na trni. ☹

chruminka
29. máj 2009

dobre ranko 🙂
ja zatial spavam celkom dobre 😉

slniecko no planujem byt teraz doma uz 3,5 roka 😀 a kedze sa nemam kam vratit do prace tak potom budem riesit co dalej......teraz budem oddychovat a relaxovat uzivat si tehulkovanie a potom deticky 🙂

mayka
29. máj 2009

krakulka, vidim ze sa nevies dockat. Parada.
Za chvilku budes tiez tehulka. Normalne nechapem ako nam to vsetkym po rade vychadza. Asi je fakt nejake plodne obdobie. 😀

chruminka
29. máj 2009

kde ste dnes vsetky? 😨

Mayka tak som akurat volala do GF oni naozaj ten velky 3D UTZ (tak to volaju) robia az medzi 25-26tt,ale bola sa pani spytat ako je to u dvojiciek a povedala ze dvojicky robia uz 24tt tak som sa hned objednala na 10.7.09 to budem akurat tesne 24tt a stoji to 63,07 €,ziadna zlava nie je aj ked som u nich otehotnela 😒
Ja viem ze zlavu maju baby co su v tom GF clube a platia si clenske a ak bol dakto na malom 3D utz ako zukrik tak tym tu cenu maleho utz odrataju z ceny velkeho utz.
takze takto.
Sa uz neviem dockat vsak ja dovtedy ani nevydrzim!!! 4 tt budem teraz cakat kym uvidim zasa babetka aspon pri tom morfologickom utz na kramaroch a potom este 2tt a ideme na 3D ,pripada mi to ako nekonecne cakanie!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre