Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

adulka1979
5. nov 2013

Baby chcem sa spýtať, od včera sa cítim divne, ako sa prejavuje OHSS? Už sa vopred bojím. Je mi tak čudne, nevoľno a bolí ma podbruško, vaječníky. Snažím sa veľa piť, vodu , minerálky, čaje na litre...aj mliečne výrobky... máte to každá takéto pocity? Vopred díky.

zuzkagal
5. nov 2013

@adulka1979 adi, my tiez nemozeme nejak dvakrat vyskakovat, a tiez ideme platit len to najpodstatnejsie. s OHSS ti neporadim, neviem ako sa prejavuje, ale citala som niekde, ze vo vacsine pripadov sa prejavi az po OPU... ja necitim ziadne zmeny, trosku ma pobolievaju vajecniky, ale len ked potrebujem ist na wc (ked mam plny mechur 🙂 ) ked pojdes vo stvrtok na kontrolu tak to urcite povedz dr, ale dufam, ze to bude v poriadku, vela oddychuj a verim, ze bude dobre 🙂

blavabla
5. nov 2013

@tyli
@motiv babulky trosku na povzbudenie...nam sa podaril prvy KET made in GF...budeme drzat vsetky palceky a posielame tehu energiu..pfuuj, pfuuj.. 🙂 😉

tyli
5. nov 2013

@blavabla dakujeme 🙂 dúfam, že sa už čoskoro k vám tehotným pripojíme 😎

blavabla
5. nov 2013

@tyli
Dohodnute..🙂

sarah00
5. nov 2013

@bobulab @tyli dievčatá, veľmi držím palce 🙂 🙂 🙂
@leonie777 @majkulik @dreamy24 @zuzkagal ďakujem dievčatá za odpovede. tak mám nad čím rozmýšľať. tiež som nejak neni naklonená embryoskopu. hlavne ak nemáme vraj "žiadny" problém 😒

motiv
5. nov 2013

@adulka1979 su tam velke bolesti vajecnikov ze sa ani vycikat nemozes a aj vracanie a prezenie ta. Ak mas oodozrenid zavolaj a chod sa rano ukazat.Pozru to cez sono

zuzanka05
5. nov 2013

@tyli Ahoj moja,no ako ,uz chystas pre zmrzlinky 😉 kedy ides na transfer?co hovori doktor,aspon trosku povzbudzuje,mas dobre spravy?....Ja som pohode,chodim do roboty a snazim na to tolko nemysliet 😔,vraj aj s tocho nepodari,lebo tak silno chcem,to babo,musime sa ukludnit 😒..pondelok ideme do brna na konzultacia,uvidime co povie doktor,este cakam na termin,lebo moj gynekolog chce mi spravit prefuk vajcovodov..uvidime...Tebe drzim palce,aby ti embrya uz uhniezdili 🙂 myslim na teba 🙂

majkulik
6. nov 2013

@zuzkagal velmi rada upratujem, je to uzasny relax. Nie som pedantka!!! mame doma psika, takze ten sa o to, co upratovat vzdy postara 🙂

majkulik
6. nov 2013

@sarah00
@leonie777
@zuzkagal
@adulka1979
takze mam to za sebou. Sestra ma stvrt hodinu nahanala po kuchyni a ked jej chlpac z toho dostal stikutku, tak som sa odhodlala. AU, tak toto vam nezavidim, som rada ze to mam za sebou 😀
My embrioskop nedame (pokial to nebude nevyhnutne) a co sa tyka PK, tak asi nie, ale uvidime, co povedia.
Normalne som sa citila vecer cudne bez injekcii.
tu som nasla daky clanok o OHSS - su tam aj priznaky od 13 strany,.
http://www.csarim.cz/Public/csarim/doc/prednask...

leonie777
6. nov 2013

@majkulik uz ti to odsypa zlato, zajtra je tvoj den a skoda, ze som sa nepridala na opu k tebe ale na zajtrajsej kontrole verim, ze uz aj mna posunu kam treba 🙂
@sarah00
@zuzkagal tak uvazujme uplne rovnako, ani my nejdeme asi ani do predlzenej kultivacie, ale vsetko uvidime podla vysledkov a stavu vajicok ... icsi dame v priaznivom pripade na polovicu a ostatne vajicka skusime prirodzene ... taka je predstava ale toto neovplyvnime a nechame si poradit podla situacie co bude najvhodnejsie ...
@adulka1979 moja zlata, musis verit, ze ti to vyjde a inu moznost teraz neries ... vsetky tomu davame velke nadeje, tak snad aspon polovica sklamana nebude, idealne keby sme boli tehule vsetky, ale to by GF nestihal oplodnovat, keby mali take skvele vysledky 🙂 prosim ta a s tym OHSS nestras, lebo aj ja sa niekedy az moc pozorujem ... ono som citala na nete, ze ohss sa objavuje a prejavuje az po opu, takze teraz by nam to v ziadnom pripade este asi hrozit nemalo ... urcite sa na kontrole na to informuj a aj ked ti beru krv a robia kontrolu, tak by to mali zisiti, ak hrozi ... dufam sa dnes uz citis lepsie a bol to len nejaky poplach ... drzme sa babule 🙂

leonie777
6. nov 2013

@blavabla to je strasne mile a povzbudive aj pre nas, tie co sme teraz pred opu 🙂 drzime palce a ty nas skus nakazit 🙂

majkulik
6. nov 2013

@leonie777 no tak to sa zajtra teoreticky vidime. Mna dnes boli priserne brucho - kazdy pohyb. Uz viem o com pisala erin365.

leonie777
6. nov 2013

@majkulik moc moc ti drzim palce a ver ze na teba budem silno mysliet a ocakavat potom spravy ako to prebiehalo, nech si vymenime info co ma caka 🙂 brucho boli inak aj mna a sestricka mi dnes pri pichani injekcii povedala, ze sa nemam sledovat ... inak mila 🙂 zajtra to chceme s doktorom dohodnut na urychleni opu, aby to muz stihal ... stale neviem kolky DC mas zajtra ked ti robia opu .... ja som dnes zacala s poslednou krabickou diphereline a to si uz od pondelka picham diph len polovicu ...

erin365
6. nov 2013

@majkulik no počkaj, už si bola na odbere?

majkulik
6. nov 2013

@erin365 zajtra ma caka 🙂 teraz som pred - myslela som to bolenie brucha pred odberom - ze si citila kazdy vymol 🙂

erin365
6. nov 2013

@majkulik veď preto ma to zarazilo, lebo ja som nič pre odberom necítila a to som mala 56folíkov! Mňa ani nepichali, nič... Ja som každý výmoľ cítila PO odbere... 😉

blavabla
6. nov 2013

@leonie777
@majkulik
@motiv
@sarah00
@tyli babulky keby to fungovalo a mohla by som vas vsetky nakazit, tak vas" opluvam" od rana do vecera...prave, ze presne viem ake mate obavy, pocity, kolko nadeje vkladate a tak...strasne vam to prajem ...vsetkym...moocc mooc drzime palceky aj babatkovske.. 🙂 drzte sa... Vela sil... A posielam pozitivnu tehu energiu... aspon takto na dialku 😵

majkulik
6. nov 2013

@erin365 jaaaj, tak mam ine bolesti 🙂 citim kazdy jamu, ☹ som zvedava , co bude teda zajtra po OPU 🙂

erin365
6. nov 2013

@blavabla ja nechcem pozitívnu energiu, poprosím o opľutie takto na diaľku 😀 😀 😀

blavabla
6. nov 2013

@erin365 pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj, pfuujjj 🙂 🙂 🙂

erin365
6. nov 2013

@blavabla ďakujem 😀 😀 😀

blavabla
6. nov 2013

@erin365 za malo...kolky den si po KET moja?

erin365
6. nov 2013

@blavabla 9.deň

blavabla
6. nov 2013

@erin365 wau, tak to uz je rozhodnute.. 🙂 pevne verim, ze je to tam 🙂 🙂

erin365
6. nov 2013

@blavabla uvidíme...na teste sa niečo mihlo, potom po čase zmizlo a po uschnutí tam zostal slabulilinký dušík... ale nezdá sa mi to, bo je väčšia medzera medzi kontrolnou čiarkou a testovacou... uvidíme zajtra-pozajtra.

majkulik
6. nov 2013

@erin365 Kedy si prisla v den OPU do GF?

erin365
6. nov 2013

@majkulik uf, už si nepamätám...

erin365
6. nov 2013

@majkulik ale tuším ráno na siedmu sme tam mali byť obaja... mm odovzdal matroš a odišiel do práce...ja som šla na OPU a potom pre mňa prišla sestra so švagrom

majkulik
6. nov 2013

@erin365 dakujem. a oni mu volali alebo stanovili cas, ze kedy ma prist? chyta ma stres, prepac za otravne otazky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre