Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
7. nov 2013

ahoj, no tak tejto sprave vobec nerozumiem ... ked je zla fragmentacia, tak nechapem ... nechcem ta znepokojovat, lebo tu uz som citala rozne pripady co vysli, tak tomu prosim ver, ze vedia co robia ... pockaj a znamena to ze dnes si aj bola na vklad?

leonie777
7. nov 2013

@zuzkagal ahojte dievcata, zuzka, co sa tyka vajicok, tak sa neznepokojuj ... oni to dobehnu, tak im ver 🙂 u koho si bola na kontrole? aj ti presne povedali ako velke su vajicka a kolko? ono to uz tie posledne dni s rastom ide rychlo, tak tomu verme ...
@erin365 srdenko co nove v testovani? foto? 🙂
@majkulik na teba som doteraz silno myslela, aj ked som tu nebola a verim, ze uz to mas za sebou a napises nam len same vyborne spravy ... parada, ze to uz mas za sebou
@motiv
@sarah00 dnes tvoja prva injekcia 🙂 kedy budes pichat? rano ci vecer? sama?
@tyli ahoj, no tak tejto sprave vobec nerozumiem ... ked je zla fragmentacia, tak nechapem ... nechcem ta znepokojovat, lebo tu uz som citala rozne pripady co vysli, tak tomu prosim ver, ze vedia co robia ... pockaj a znamena to ze dnes si aj bola na vklad?
@adulka1979 tebe moja ako dopadla dnesna kontrola? co je nove? ako sa citis?

info o mne z dnesnej kontroly: foliky rastu napocitali dnes vlavo cca 15 + vpravo cca18, dalsia kontrola asi v nedelu, ale dnes si este volam vysledky po druhej, tak sa uvidi 🙂 drzte palce nech uz mam aj ja opu 🙂 mali ste to niektora pred opu, ze vas pobolieva podbrusko ako na ms a este k tomu ked chodim, tak sa musim obcas prikrcit, ako ma to taha ... asi som moc naznasala 🙂

nakoniec veeeelka pochvala pre ERIN, skvela a sikovna ... tabulka je super, ja som sa v nej doplnila 🙂

tyli
7. nov 2013

@leonie777 snažím sa veriť, ale logika nepustí, tak to beriem tak triezvo, nech nie som veľmi sklamaná.

adulka1979
7. nov 2013

@leonie777
Ahoj, dnešná kontrola bola ok, ja tiež volám o druhej pre výsledky, tak uvidíme. Doktorka povedala, že pravdepodobne ešte jedna kontrola ma čaká cez víkend a budúci týždeň by mohlo byť OPU. Ani som sa nepýtala, koľko tam toho mám, ale dr. ma dosť dlho vyšetrovala.
Taká blondína....bola veľmi milá... potom dám info, čo mi povedali. 🙂
Inak som v pohode už, ľavá strana ma viac bolí, aj som to hovorila dr., vraj je to ok a normálne....

leonie777
7. nov 2013

@adulka1979
ked sa tam dovolas, tak sa opytaj aj na moje 🙂 to je katastrofa tam po druhej volat 🙂 mne tiez robili tu kontrolu dlho, lebo sak meral aj pocital foliky 🙂 a ja samozrejme zvedava som do toho skakala a nakoniec sa pytala ... moja, to by bolo super, keby sme na opu naraz 🙂 ja mam predbezne kontrolu v nedelu, ale uvidim po druhej co bude nove 🙂

janan82
7. nov 2013

@erin365 Ahoj. Ja som este len v 18.tt. Termin porodu mam na 15.4.2014 a to kvoli tomu,ze sme boli na umelom a dali sme si aj predlzenu kultivaciu a tam sa to meni tusim o nejake 4 dni. A ked mozem, tak ju odporucam kazdej, lebo nam urcite pomohla. Vybrali tie najlepsie a vlastne ostatne sa aj potom prestali vyvijat, nemali sme ani co mrazit :| ked sa prestali vyvijat. Mne robili odber folikul 19.7.2013 a vklad az toho 24.7.2013 a bola tam super sestricka, ktora ma nechala po vklade lezat 1 hodinu, ze ma s tym lepsie skusenosti ako len 20 minut.

adulka1979
7. nov 2013

@leonie777 Mne nevedela povedať, kedy bude kontrola, len že cez víkend pravdepodobne. No minule som sa tam dovolávala 15 minút, treba skúšať.... 🙂
Bolo by to super, však hádam sa tam niektoré stretneme... 🙂
Už máš všetky papiere vybavené? Pregnyl si dáš pichnúť na pohotovosti?

erin365
7. nov 2013

@janan82 ja som mala tiež predĺženú a predsa sa neujali...a jedného mrazáčika ktorého mám v sebe.

janan82
7. nov 2013

A ty uz si teraz po vklade?

adulka1979
7. nov 2013

Baby ešte riešim, že či vložiť jedno alebo dve.... poraďte prosím....

nancsy
7. nov 2013

@adulka1979 ja by som neváhala a dala si dve. Ja som si tiež dala,ale žiaľ ani jedno sa neujalo.

janan82
7. nov 2013

@adulka1979 Ahojko, my sme dali vlozit 2 a ujalo sa 1. Dala by som znova 2. Drzim palceky.

stanka810
7. nov 2013

ahojte babulky gynfivacky 🙂 pozeram, ze mate aj tabulku 🙂 ja pevne verim, ze sa bude naplnat len pozitivnymi spravami, obcas si vas tu citam ako sa vam dari, niektore poznam este z temy IUI 🙂 moc vam drzim palceky, aj my sme made in GF a da sa to ako vidite....nam vyslo druhe IUI a nebyt GF tak tu nie sme...aj ked si musime este posledny trimester pockat a hadam vsetko dotiahneme do uspesneho konca a narodi sa nasa bambulka 🙂

leonie777
7. nov 2013

@adulka1979 uz som skusala volat teraz ale pre zmenu nezdvihaju pred 14 🙂 hej, vsetky papiere mam vybavene, len dufam nebudu mat kecy, ze predoperacne mam z 22.10. a uz to budu 3 tyzdne buduci tyzden. Este u notara sme neboli, zatial nekazali ... pregnyl urcite picham na pohotovosti ... ale to je uz len ceresnicka co nas caka oproti tym davkam 🙂 ty ako?

leonie777
7. nov 2013

@erin365
@majkulik
@motiv
@sarah00
@tyli
@zuzkagal
@nancsy
@scare54
@janan82
@adulka1979
@bobulab babyyyyy, jupiiii, dnes 13 dc som bola na kontrole a teraz som si volala vysledky a dalsia kontrola hned zajtra 14 dc, pekne sa to pohlo a opu sa uz blizi 🙂 drzte palce

blavabla
7. nov 2013

@leonie777 no to uz pojde rychlo..drzim palceky a prajem bohatu urodu... 🙂

adulka1979
7. nov 2013

@leonie777 Ahoj, tak som sa dovolala. Kontrolu mám v nedeľu a Gonal zvyšujem na 200j.
My už máme aj overené podpisy, nám kázali. Všetko máme nachystané, už len ísť... 🙂

tyli
7. nov 2013

@leonie777 tak už je to za pár... 🙂 daj zajtra vedieť.

erin365
7. nov 2013

@leonie777 držím palce a neprajem ti bohatú úrodu ale kvalitnú! 😉 😉 😉

tyli
7. nov 2013

@adulka1979 daj si vložiť dve. ja som pri ET dala jedno (bála som sa trochu dvojičiek, keďže už jedno dieťa máme) a teraz ľutujem. ak ešte nemáš dieťatko, nie je čo váhať. držím palce. 😵

leonie777
7. nov 2013

@blavabla
@adulka1979
@erin365
@tyli
dakujem vam babulky, hlavne nech je kvalita ako erin hovori 🙂 tusim teda aj ja uz si dam zajtra overit tie podpisy, keby OPU hrozilo cez vikend 🙂
baby a kedy po opu byva vklad?
neviem ci nam odporucia predlzenu kultivaciu ...

adulka1979
7. nov 2013

@leonie777 Ja mám v protokole napísané, že približne 36 hodín po aplikácii pregnylu.
Držím ti palce, daj vedieť zajtra ako si dopadla....🙂

blavabla
7. nov 2013

@leonie777 PK doporucuju, pri pocte 6 a viac opld.embriok...inak je vklad tusim na treti den, s PK na piaty, ked si dobre pamatam...

erin365
7. nov 2013

@leonie777 s PK na 5.deň

leonie777
7. nov 2013

@adulka1979
@blavabla
o pregnyle este nebolo povedane nic ... uvidim podla zajtrajsej kontroly a krvi po druhej budem asi zas volat, picham dalej to co doteraz ... jaaaaj, nedockava som uz 🙂

adulka1979
7. nov 2013

@leonie777 Ja mám kontrolu v nedeľu, ale že tam treba byť už o 7,30, no dobre skoro.... 😖

bobulab
7. nov 2013

@erin365 vyplním, ked mi bude lepsie 🙂

erin365
7. nov 2013

@bobulab jasné, nenaháňam...pekne oddychuj 😉

leonie777
7. nov 2013

@adulka1979 to neva ze tak skoro, prides domov a such este do postele, cela nedela pred tebou ... ja uz by som chcela mat to opu 🙂

@erin365 podla coho sa vlastne rozhoduje, ci idu embria na pk?

adulka1979
7. nov 2013

@leonie777 že šuch pod perinu.... 🙂 no nehrozí...😀
čaká ma príprava nedeľného obeda.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre