Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janan82
7. nov 2013

@erin365 A teraz si uz po vklade?

erin365
7. nov 2013

@leonie777 neviem. Ja som mala PGD - preimplantačnú genetiku embryí a tam sa to dáva automaticky na predĺženú kultiváciu. Ja som na výber nemala.

erin365
7. nov 2013

@janan82 po KET som 10.deň.

scare54
7. nov 2013

@leonie777 jasnačka, držíme palčeky 🙂 ani sa nenazdáš a budeš mať po OPU 🙂

motiv
7. nov 2013

@erin365 mozem sa spytat, tu genetiku ti robili na vyziadanie ci sami ti ju odporucili?

nancsy
7. nov 2013

@tyli nebuď sklamaná, viem,je to boby pocit, ked niečo veľmi chceš a nevieš to ovplyvniť. Nemas este tak veľa rokov, uzivaj vitamíny a skúšajte, ja to tiež tak robím s nádejou, že motyka vystrelí.Ja som sa tiež cítila v práci previnilo,celý september som tam chodila ako na klavír.Ale tera verím tomu, že sa nám to podarí.Ver aj ty 🙂

nancsy
7. nov 2013

@sarah00 drzim palce a pichanim..ja by som a tým tiež už rada začala. Obávam sa, že stimulácia bude až v novom roku.

tyli
7. nov 2013

@nancsy ďakujem za podporu 🙂 tiež ti prajem veľa šťastia a nech čo najskôr začnete. 😉

nancsy
7. nov 2013

@tyli nemáš dačo, tiež som mala zle myšlienky, ale verím tomu, že sa to podarí.ved je to nezištne prianie mať dieťa a vychovávať ho.takéto želanie sa musi splnit 🙂

janan82
7. nov 2013

@erin365 Tak to držím palčeky nech je to úspešné. Aj máš nejaké príznaky. Ja som mala len také, že som cítila troška kríže.

lesik
7. nov 2013

Babulky,v pondelok idem na konzultaciu k doktorovi Harbulakovi ohladom IVF.Na co konkretne ste sa vy zameriavali v otazkach pre neho?Zopar uz ich mam aj pripravenych,ale mozno mi aj vy pomozete s ostatnymi a mam istotu,ze na ziadnu podstatnu nezabudnem.Vdaka.

erin365
7. nov 2013

@motiv ja som ju chcela...oni mi len potom dali na výber, či ju chcem v prvom pokuse alebo až v ďalšom. A som si povedala, že keď už do IVF idem, tak naplno! A neľutujem, aj keď nás to dosť stálo po finančnej stránke...celé IVF cca 3000éčok, čo je dosť. Ale aspoň viem, že niečo nie je v poriadku už v zárodku, v chromozómoch...

erin365
7. nov 2013

@janan82 :D kríže cítim dosť teraz 😅 a podbruško ťahá už druhý deň nonstop ako keby mala každú sekundu prísť mrcha...a nič, ani špinenie...

janan82
7. nov 2013

@erin365 Tak to je super. Testík si nerobila? Ja som vtedy nevydržala a robila som 6.deň a druhá čiaročka bola slabučká a na 8.deň už viditeľnejšia. Podbruško som cítila aj ja a to mi povedali, že to sa uhniezďuje malinké.

erin365
7. nov 2013

@janan82 robila a nič :(

janan82
7. nov 2013

@erin365 ani úplne taká priesvitná? Ale to nevadí, test nemusí ukázať, hlavná je krv. Ja som sa nevedela dočkať, keď som mala volať po 14,00 hod. a bola som zmierená, že nič a tá pani sestrička do telefónu, že gratulujeme ste tehotná. A potom opakovaný odber a neskôr ultrazvuk. Ja som používala rôzne testy, nie 1 značku.

erin365
7. nov 2013

@janan82 šak aj ja som nakúpila rôzne značky...na jedných úplne slabulinký dušík, na druhých nič, len keď nahnem v určitom uhle... no šak uvidíme...

janan82
7. nov 2013

@erin365 Tak keď aj slabunká, ale je 🙂 Ja som mala akoby to len presvitalo ten papier, ako bol mokrý a mala som pocit, že si ju tam skôr domýšľam ako vidím, ale manželík, že on ju tam vidí. A kedy ideš na krv? 11.?

erin365
7. nov 2013

@janan82 áno v pondelok...

bobulab
7. nov 2013

@erin365 neviem, ci som spravne tu tabulku pochopila, ak nie , daj vedet....

erin365
7. nov 2013

@bobulab väčšinu si mala dobre 🙂 len som ti napísala snaženie od 1.4.2012 nech mi tam počíta dni vzorec... a dopíš aký si mala protokol, či dlhý alebo krátky a pár vecí som ti upravila 😉

bobulab
7. nov 2013

@erin365 okik....a podla coho viete, ci je dlhý

erin365
7. nov 2013

@bobulab ja podľa toho že som si vpichla 3 krabičky diphereline 😀 Krátky je keď stimulka začne po menzese a dlhý ešte pred ním...

bobulab
7. nov 2013

@erin365 Dakujem, to som fakt nevedela....a furt ste tu spominali....

janan82
7. nov 2013

@erin365 Tak potom mi hneď píš, budem na Teba myslieť, nech si ďalšia ktorej to vyjde. Musíš len pozitívne myslieť a viem, že to je ťažké, ale nemyslieť na to. Dať tam krv a potom ísť domov a niečím sa zabaviť.

erin365
7. nov 2013

@janan82 domov ee...do práce makať 😉

janan82
7. nov 2013

@erin365 No ešte lepšie. Aj ja som tak šla, aspoň som na to nemyslela. Potom až po obede som začala sledovať, kedy môžem volať, tak som zavolala až 14,15 hod. lebo som vedela, že dovtedy sa tam nedovolám.

bobulab
7. nov 2013

@erin365 hotovo
🙂 😉

erin365
7. nov 2013

@bobulab videla som, bola som pri tom ak si si ma všimla 😀 😀 😀

bobulab
7. nov 2013

@erin365 cooooooooo? AKO? 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre