Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bimbo37
9. nov 2013

@blavabla
@vodnari ahojte babenky. uz sem zavitam len obcas. tiez vzdy ked sem nakuknem tak tiez sa mi nechce verit, ze to tak rychlo utieklo a uz som v 25tt. je to krasny pocit po tom celom cim sme si presli. a vodnari tebe moc drzim palce nech sa cim skor zadari😊

lesik
9. nov 2013

@sarah00 Dakujem za odpoved.Ja Som po troch IUI,tak teraz ma caka IVF.Pred tromi tyzdnami som vypisovala ziadost do poistovne,v pondelok ma caka konzultacia ohladom IVF.Verim,ze IVF sa podari na prvy krat,som rozhodnuta podstupit zakrok len raz.Co ma nech sa stane...Nasa diagnoza znie Idiopaticka forma neplodnosti,co znamena bez zjavnych pricin,obidvaja v poriadku...Ale otehotniet sa nam prirodzenou cestou este nepodarilo.

blavabla
9. nov 2013

@bimbo37 ahoj mojka, obcas ta citam vo februarovkach 2014, tiez mila skupinka...som velmi rada, ze aj ty si to dotiahla tak daleko...boli sme spolubojovnicky!!! A zvladli sme to...juuuppiiii 😀 ...tesim sa s tebou...a pohladkaj bambulku 🙂 🙂 🙂 drzkajte sa 😵

bimbo37
9. nov 2013

@blavabla tesim sa aj ja z teba. je to super pocit, ked sa to podari. drzkaj sa aj ty a obcas sa ohlas😊

tyli
9. nov 2013

@bobulab dostala si menštruáciu? ☹

bobulab
9. nov 2013

@tyli nie,ale citim tak brucho

tyli
9. nov 2013

@bobulab som sa zľakla. možno je to práve znak, že si tehotná. ale ak máš veľké bolesti, skoč na pohotovosť, prípadne skús volať do GF. držím palčeky.

bobulab
9. nov 2013

@tyli neni to už nic strasne....len noc a rano je to intenyivnejsie, len sa bojim, že zas nic 😒 a ty ako ?

tyli
9. nov 2013

@bobulab ja bez príznakov. ani pich. tak ja musím už len počkať do 20-teho a uvidíme.

bobulab
9. nov 2013

kedy pojdes na test? mi dojdeme cca 7.30
@tyli

tyli
9. nov 2013

@bobulab ja chodievam na krv tak cca. o 8,00 - 8.15 hod.

bobulab
9. nov 2013

@tyli ty si z blavy?

marttina333
9. nov 2013

@lesik ahoj prosim ta to ti uz po 3tydnoch odsúhlasili v poisťovni? Ja som podpisovala žiadosť 25.10 a teraz cakam na zavolanie Ja mam po 4iui

lesik
9. nov 2013

@marttina333 Ja som bola 21.10.MUDr.Harbulak mi povedal,ze ak nebudu mat vyjadrenie z poistovne,aj tak mi predpise stimulaciu.Jasne sa vyjadril,ze poistovna urcite schvali zakrok.Do poistovne som nevolala,nevidim dovod aby mi neschvalili zakrok.A ty chces vklad do konca roka?Lebo mna sa lekar pytal ci chcem do konca roka,alebo az v januari.Ja to chcem mat za sebou uz teraz.

macka23
9. nov 2013

Baby, od augusta som mala prestavku, za sebou mame dve neuspesne IUI, vcera som mala konzultaciu s tym, ze obchadzame 3 IUI a chceme hned IVF /ziadost sme vypisovali este v auguste takze uz bola v septembri schvalena/. No a vcerajsia konzultacia liecba sokom - dr vypisal hned injekcie - myslim, ze dlhy protokol to nazval - a od vcera picham Diphereline.
Ako ste to zvladli?
Vdaka 🙂

marttina333
9. nov 2013

@lesik ja mam dr.Stenovu, povedala ze to moze trvat aj 2mesiace kym mi to poistovna schvali, najradsej by som mala vklad este tento rok, idealne pocas vianoc to budem mat aj volno v praci Tak cakam kedy mi zavolaju ze uz to je schvalene 🙂

vodnari
10. nov 2013

@bimbo37 Ďakujem ti zlatíčko....a ty sa držkaj a dávaj na vás pozor.

bobulab
10. nov 2013

Baby, myslíte, že hormonalne navaly a tým padom plac možu byt u mna prícinou, že sa mi to zas nepodarí?...som 4 den po KET a vcera som mala taký celý den aj ked som sa strasne snažila byt kludna ☹ ...Pri ET ma to tiež chytilo, ale neskor....prosim, viem, že je to hlupost, ale poradte mi:(...Mala som byt predsa v klude a ja to takto nicim? ☹

tyli
10. nov 2013

@bobulab skôr je to v psychike. cítiš asi podvedome veľké napätie , stres či sa to podarí. ale možno je to aj liekmi, neviem. skús vypnúť. choďte s manželom niekam na prechádzku, na návštevu, do kina, alebo robte to, čo máte radi, nech prídeš na iné myšlienky.. prípadne sa vyberte do obchodov, kúp si niečo, čo ti urobí radosť. u mňa toto zaberá 🙂 teraz nakupujem vianočné ozdôbky a zariaďujeme byt, tak sa mám na čo orientovať.

tyli
10. nov 2013

@vodnari ja som po KET, 20-teho idem na krv. ale nemáme dobré vyhliadky, pretože embryá mali zlú fragmentáciu. najprv z dvoch jedno neprežilo, rozmrazili ďaľšie ale na druhý deň mali všetky tri už zlú kvalitu. tak to beriem s rezervou a ak by to vyšlo , to bude radosti.

bobulab
10. nov 2013

ae mohlo to ubližit?:(

bobulab
10. nov 2013

@tyli a necitis zatial nic?....

tyli
10. nov 2013

@bobulab tak hádam nie, ale aj tak skús byť v klude.
ja necítim nič, akurát z liekov mám narušenú mikroflóru, mám mierny výtok (okrem utrogestanu). možno to mám práve z toho utrogestanu. tak si teraz dávam Linex - probiotiká.

bobulab
10. nov 2013

@tyli inak ten utrogestan je hnusný, neznasam ho 🙂

tyli
10. nov 2013

@bobulab ani ja ho nemám rada. ešte že mi sestrička po punkcii poradila taký aplikátor. je pribalený k tabletke canesten.

bobulab
10. nov 2013

viem, mam to, aj mne to poradila, ale ja neviem...par krat som ho použila....
@tyli

myself12
10. nov 2013

Ahojte babulky. Prosim vas mate niektora zajtra v Gynfive naplanovany ET? Totiz v piatok som tam dvakrat volala a vraveli mi,ze sa mi este v piatok ozvu.ohladom hodiny atd.ale do teraz nic. Papam poctivo tabletky ale neviem ci vobec zajtra pojdem na ET. Popripade mali ste niektora ET v pondelok? Kedy sa vam ozyvali? Dakujem krasne vopred za odpoved 😉

alzbetapipi
10. nov 2013

@myself12 mne volali v nedelu, ak nie zavolaj tam... Držím silno prsty!

myself12
10. nov 2013

@alzbetapipi dakujem ti, ani nevies ako sa mi ulavilo. Tak budem trpezlivo hypnotizovat mobil dalej 😉

alzbetapipi
10. nov 2013

@myself12 moja len neviem ci to okolo obedu nebolo... Radšej tam skus volať, za to nič nedáš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre