Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bobulab
13. nov 2013

@majkulik lebo ty ides po ET na 10 den a my až na 14.

bobulab
13. nov 2013

@erin365 po vysadeni

erin365
13. nov 2013

@bobulab hmmm. Mne po ET prišla vtedy keď som ešte ani nevysadila... a teraz som po KET 16.deň - tretí deň po vysadení

bobulab
13. nov 2013

@erin365 tak je to vpoho, neboj...vlastna skusenost, preto ti to aj pisem, aby si nestresovala, že je daco zle
😉

majkulik
13. nov 2013

do ktoreho tyzdna tehu sa chodi do caru? kedy ste vracali lieky co zostali?

bobulab
13. nov 2013

@lesik A ked Vam poviem, že moj obvodak mi ich porobil, ale preto, že je pobožný sa pod to nepodpísal a ani ich nevzhodnotil, tak sme to musel cez iných doktorov cudzích vyhodnocovat?

majkulik
13. nov 2013

@bobulab cozeeee? tak to je sila.

leonie777
13. nov 2013

@majkulik sorac, ze sa tolko vypytujem, ale ty si moj informacny kanal teraz 🙂 upokojila si ma a dufam ze ohss zazeniem a nedojde 🙂 byvam v ruzinove, tak keby cosi, tak tam palim cim skorej 🙂 preco po vklade nemam pit vela mineralky? co pijes ty? cistu vodu lucku a caje? ja som si naordinovala na striedacku fatru a budis 🙂)) to su ine starosti teraz tolko vody do seba nalievat 🙂
zlatino a kedy ti kazali prist na krv?

@bobulab waw, tak vy budete prve testovat 🙂 potom majkulik a potom budeme tehule vsetky, jupiiiii 🙂

sarah00
13. nov 2013

tak ja dnes 29DC, mrcha ešte nikde. bola som ráno na odbery krvi. mne to robí moja gyn. a nevedela som, že mám aj moč priniesť, tak mi dala skúmavku a že prineste mi teraz. a ja, čo bežne chodí na wc každých 20 minút som mala problém 45 minút niečo do tej skúmavky dať 😠 😠 😠 vypila som tam 2 litre vody behom tých 45 minút, už mi to s prepáčením liezlo hore krkom a ledva som cvrkla. ešte som aj do práce kvôli tomu meškala. no katastrofa.
@majkulik @leonie777 @tyli @bobulab - držte sa dievčatá
@adulka1979 @zuzkagal dievčatá dnes OPU, držte sa 🙂
@lesik, ty budeš stimulovať skoro na raz so mnou a @macka23 🙂
@gelinka75 @sheronka vy ste stále v GF? alebo ste zmenili centrum?

bobulab
13. nov 2013

@majkulik ae akože lekar je velmi dobrý, to nemožem nic povedat...len ma býhradu vo svedomi

leonie777
13. nov 2013

@majkulik poslala som ti srdiecko pre to vlozene srdiecko 🙂

leonie777
13. nov 2013

@sarah00 to su nervy ked meska ms, mne dorazila az 34 dc 🙂 ale neboj, zvladnes to ... dlhy protokol bude ozaj dlhy 🙂 ja som minula vsetky injekcie diphereline, kym doslo k opu 🙂 uz mam za tym a urodicka v pohode, mrkni do tabulky 🙂

gelinka75
13. nov 2013

@sarah00 ja som stale v GF, ale teraz mam prestavku do januara, potom pokracujeme 🙂

janan82
13. nov 2013

@majkulik Ahoj. No pojdes 2-krat na krv a potom tusim 6.tyzden od ET na ultrazvuk, ale to by som Ti musela pdesnejsie pozriet doma. Tam vypisali spravu pre gynekologa, este dali dotaznik, ktory tam mam naspat poslat po porode. A samozrejme dali fotecku nasho mrnuska ako bublinky v brusku. A povedali:"odo dnes uz nie ste nasa pacientka, gratulujeme a hocijaky problem uz rieste so svojim gyn." A este dali recept na Utrogestan a povedali davkovanie.

sonulka81
13. nov 2013

@majkulik po druhom pozitívnom teste ťa odošlú k svojmu gyn.....a lieky zober na druhý test alebo ak pojdeš okolo...vrchná ti ich preplatí na počkanie....alebo kým pojdeš na krv daj po krvi to budeš mať nachystané...

sonulka81
13. nov 2013

@leonie777 ja som bola od samého začiatku stimulky sama až po koniec po opu a aj po vklade som ešte mala doma 8 ročnú dcéru....

sarah00
13. nov 2013

@leonie777 no mne ešte až tak nemešká, už by som prijala keby prišla tak až v piatok, to by som bola v pondelok 4 tý deň a mohla by som ísť na kontrolu a to ja už mávam len takú slabú ms, tak by to nebolo ani také nepríjemné. a počítali ste začiatok ms tak, že ak prišla doobeda tak sa počíta 1DC, ak poobede tak až na druhý deň? 😕 a úrodičku už som ti chválila 🙂 😉 už len rýchlo s nimi do bruška a von až o 9 mesiacov 🙂

leonie777
13. nov 2013

@sonulka81 dakujem za povzbudenie, to zvladnem tiez, len som chcela ist autom ... podla mna by som to zvladla aj po diazepane 🙂 len ma teraz nezabite, za odvahu 🙂))

sonulka81
13. nov 2013

@leonie777 neriskuj nikdy nevieš čo sa môže stať....tebe nemusí byť nič a niekto ťa naberie,ťukne a budeš mať problémy ked by ti zistili v krvi diazepan...

leonie777
13. nov 2013

@sarah00 drzim palce, nech sa ti dostavi milostiva cim skorej a mozes nabehnut na dalsie injekcie 🙂 spinenie sa nepocita ms, normalne krvacanie musis dostat a kludne ak poobede, tak pocitaj 1 den a chod na kontrolu na 3 den, podla toho ako vyjde vikend ... pripadne zavolaj sestrickam oni ti poradia kedy prist ... ja som dostala ms v sobotu poobede a sla som na kontrolu v pondelok ... to by bolo najlepsie co sa moze stat, aby bublinky napredovali a pacilo sa im u mna 🙂

leonie777
13. nov 2013

@sonulka81 ved ja viem ... vezmem si taxi a nejdem nic riskovat 🙂

majkulik
13. nov 2013

@leonie777 dakujeeeeem

majkulik
13. nov 2013
majkulik
13. nov 2013

@leonie777 prilis vela minerlov skodi bublinke. ono vseobecne vela mineralov skodi. Ked tak, precitaj si, ci su vhodne alebo nie.
Caje, stolovu vodu, sirup, a ak mas, tak kyselinu listovu. mne ju rovno podal mangel.

majkulik
13. nov 2013

@zuzkagal tal ako si dopadla?

tyli
13. nov 2013

@majkulik ideš na krv 10 dní po ET? po ET som aj ja tak bola. my s @bobulab sme po KET a v protokole je napísané prísť na krv 14 deň.
@erin365 ty si bola na krv v koľkáty deň po KET? 14 deň že?

majkulik
13. nov 2013

@tyli dakujem. drzim palceky aby nam vsetkym to dobre dopadlo

tyli
13. nov 2013

@majkulik kiež by 🙂 veľa šťastíčka 😉

majkulik
13. nov 2013

@tyli dakujem. A hej, po ET na 10. ty den. Segra mi oporucila pridavat kyselinu listovu, kt bublinky potrebuju.

tyli
13. nov 2013

@majkulik ja užívam femibion 800 . okrem toho si teraz raz za čas dávam aj probiotiká Linex.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre