Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarah00
25. nov 2013

@macka23 ja som bola na sono u harbuláka, a teda nič mi nepovedal, len že sliznica dobre rasite a mám si zavolať o druhej. ty si bola u koho? dostala si viac info?

@guginenka v akom centre ste boli predtým? a prečo ste sa rozhodli ísť do GF?

a pero sa vracia? som si myslela, že zostane 😀

blcha76
26. nov 2013

@guginenka Neboj, príde čas a ampulky vymeníš za to šampanské 😉 ...

gelinka75
26. nov 2013

@guginenka no vidis a dost casto tu niekto napise, ze nedostal informacie..alebo nepocuval poriadne? 😅

guginenka
26. nov 2013

@janan82 - dakujem 😎
@sarah00 - pred tym sme boli v ISCARE. tam sme taketo informacie ake dostavame tu vobec nedostavali. a pre zmenu sme sa rozhodli preto, ze sa nam tam nepodarilo prve IVF. ked som im napriklad volal ci sa to podarilo tak mi cez telefon povedali, ze nie a ked som sa informovala na dalsi postup, resp. na nejake vysetrenia tak mi povedali,ze nech si iba pridem po dalsie recepty a mozeme ist na dalsi pokus. tak sme si dali hlavne prestavuku - štyri roky- a začali sme sa ,,snažiť,, teraz. verim,ze to bude len uspesne.
@gelinka75 - ak toto nebolo dost informacii tak potom uz neviem co viac nam mali povedat. mne viac vyhovuje, ze cim menej viem tak tym ma to menej trapi.

majkulik
26. nov 2013

@guginenka pocula som vela nagativnych nazorov a skusenosti s ISCARE. cize si dalsia, co to potvrdzuje

elisabethwoodville
26. nov 2013

@guginenka tak citam, ze mas konzultaciu za sebou a nove dobrotky v chladnicke ;) dufam, ze to pojde vsetko v klude. ja idem konzultovat zajtra... tak sa zatial drz!

smejlicka
26. nov 2013

ahojte. Doktorka ma odporučila do GYN FIVu. Snažíme sa od júla tohto roku. Mávam nepravidelný menzes, dva posledné vyvolané agolutinom. Je možné sa objednať na konzultáciu aj na dve pracoviská? Rozmýšľam aj kvôli mojim zdravotným problémom, že sa objednám do CAR na Antolská.

macka23
26. nov 2013

@sarah00 tiez som bola u neho a povedal mi to iste 🙂 uvidime vo stvrtok 🙂

majkulik
26. nov 2013

@smejlicka Aoj, jasne, ze sa da objednat na uvodne konzultacie do dvoch centier, a ty sa rozhodnes v ktorom zostanes podla pristupu. riesit to mozes len v jednom.

smejlicka
26. nov 2013

@majkulik dakujem..a ty uz do nejakeho centra chodis?

majkulik
26. nov 2013

@smejlicka do Gyn Fivu 🙂

majkulik
26. nov 2013

@smejlicka preto sa to vola "Pipiny z Gyn - Fiv " 🙂

smejlicka
26. nov 2013

@majkulik nooo :D tiez ma to mohlo napadnut...a za konzultaciu sa plati? ako to tam prebieha?

macka23
26. nov 2013

Dievcata peosim vas, kolky DC byva cca punkcia? Dnes som 11DC, vo stvrtok dalsia kontrola. Uz to asi bude teraz niekedy...ci? vdaka 😔

sarah00
26. nov 2013

@macka23 mne pri prvej konzultácii harbulák povedal, že cca 30.11. by mohla byť. ms mi meškala 4 dni, tak ja počítam, že niekedy začiatkom bud. týždňa by to mohlo byť.

sarah00
26. nov 2013

@adulka1979 ako sa máš? kedy ideš na krv?

macka23
26. nov 2013

@sarah00 ja som sa na to vtedy nepytala, lebo sa to zbehlo strasne rychlo, teraz mi zomrel brat 😔 takze riesime vec iokolo toho. V piatok bude pohreb. Som bola rada ze som sa vobec vcera dostavila na tu kontrolu. 😔

sarah00
26. nov 2013

@macka23 už som čítala, je mi to veľmi ľúto ☹ držte sa doma, aj ty, aby si to zvládla všetko ☹

lesik
26. nov 2013

@sarah00 Ja som bola na kontrole dnes.Bolo tam velmi vela bab,dokonca tri vysli s fotkou malych zazrakov...Normalne som to prezivala aj za nich,taka som bola rozcitlivela.Mne zvysil davku Fostimonu o jednu ampulku,takze 225.Mudr.Sternova mi zasa dnes robila ultrazvuk,inak velmi prijemna lekarka a povedala mi,ze velmi slabo reagujem na injekcie.Velmi male folikuli vytvaram a kontrolu mam v piatok.Tak som zvedava.

adulka1979
26. nov 2013

@sarah00 ahoj,
mám sa fajn. V piatok idem na krv a už som nervózna z toho, ako to všetko dopadne. Zatiaľ sa cítim dobre, žiadne zmeny na sebe nebadám....

sarah00
26. nov 2013

@lesik tak snáď bude všetko v poriadku. mne tiež zvýšil dávku puregonu, mala som 3x 150 potom 2x100 a po včerajšej kontrole zasa 150. musíme veriť, že všetko dobre dopadne.
@adulka1979 držím palce v piatok. dúfam, že bude pozitívny pre teba 🙂

majkulik
27. nov 2013

@smejlicka uvodne su zadara. vzdy, ked budes za nieco platit, povedia vopred. Ja mam Dr. Behunovu, ta je super.

smejlicka
27. nov 2013

@majkulik dakujem za info

majkulik
27. nov 2013

@smejlicka za malicko, drilm palceky, aby si sa rozhodla k svojej spokojnosti

leonie777
27. nov 2013

ahojte dievcata, ako sa mate?
@majkulik, celkom nerozumiem tomu KETu, co nas caka ... oni rozmrazia vsetky zamrazene emb co mame a potom bude tiez PK, alebo tie rozmrazene vkladaju skorej? este som sa neobjednala na konzultaciu, lebo aj tak to stiham az v januari ...
@adulka1979 drzim silno palce na piatok 🙂 neskusala si uz testovat?
@sarah00 uz sa ti to teda krati ... kedy predpokladas opu? do vianoc by si mala krasny darcek 🙂

adulka1979
27. nov 2013

@leonie777 Ahoj neskúšala som testovať, bojím sa.... 🙂 Čo ukáže test? Trošku som nervózna, ako to dopadne. Už nech je piatok.

erin365
27. nov 2013

Ahojte, ja som úplne nateraz vypustila ďalšie snaženie...nemám síl už. Od piatka sa veľmi vytešujem z mojej neterky (a budúcej krstnej dcérky)... Včera som si ju pomojkala, dám jej všetku lásku, inak to nejde 🙂 je taká krásna... šak uznajte 🙂

erin365
27. nov 2013

jo a cítim že mám ovuláciu a muža nemám doma :D aj keď IVF nevyšlo, budeme skúšať prirodzene...

sarah00
27. nov 2013

@leonie777 hej, kráti 🙂 zajtra idem na kontrolu, tak uvidím kedy 😉

leonie777
27. nov 2013

@adulka1979 obdivujem ta, lebo ja by som nevydrzala netestovat 🙂 nakoniec som dostala aj tak na 7 den po vklade ms, takze to neskoncilo slavne ... drzim ti velmi palce aby si nas potesila skvelou spravou v piatok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre