Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
2. dec 2013

@adulka1979 waaaaaaaw, uzasna sprava, gratulujem a tesim sa s tebou 🙂 tak baby len tak dalej 🙂

leonie777
2. dec 2013

@maci321 baby to je parada a povzbudenie aj pre nas 🙂 tesime sa s vami a pekne tu s nami budte, nech sa siri tehu virus 🙂

leonie777
2. dec 2013

@rybkanz velmi ti to zelame 🙂 tehule to tu rozbiehaju, tak sup sup, nech sa k nim pridavame 🙂 my v januari ket, a uz sa neviem teda dockat, ked sa to tak rozbieha 🙂

leonie777
2. dec 2013

@macka23 drzim ti palce, nech vsetko dobre prebehne 🙂

guginenka
2. dec 2013

Dakujem:O)

donatela
2. dec 2013

Ahojte dievcata. Prosim vas, tie, ktore ste uz absolvovali v gf nejaky ket, kedy vam povedali, ze bude vklad? Hned pri kontrole sliznice vam povedali, ktory den bude vklad alebo vam potom volali? Kolko dni vopred ste sa to dozvedeli? Dakujem

macka23
2. dec 2013

@leonie777
@sarah00
Dievcata, 59 folikulov, 28 vajicok. Z toho 8 sme dali isci a ostatne prirodzene. Uvidime zajtra 🙂

sarah00
2. dec 2013

@macka23 waw, no to je úroda 🙂 a aké to bolo? v pohode všetko? dali ste aj PK? kedy by si mala mať vklad?

majkulik
2. dec 2013

@macka23 no parada, gratulujem. krasna uroda. Poozor na OHSS, vela vela teraz pi - aj 6 litrov. tak drzim palceky, aby ste mali co najviac uspesne chytenych.

leonie777
2. dec 2013

@macka23 waw, tak stimulka bola uspesna 🙂 dufam si v pohode a nech sa emb pekne vyvijaju ... budes mat pk? tym padom vklad asi budes mat v sobotu 🙂 drz sa, nech je to co najlepsie a hlavne ako majkulik pise, vela pi, aby si nedostala ohss

macka23
2. dec 2013

@sarah00
@majkulik
@leonie777
Vdaka baby, mam len jeden vajecnik a mala som pomerne nizke davky /diphereline, puregon som zacala 100j a potom uz len 50 a menopur 75/
Bala som sa o mm, lebo bol cez vikend KO, aj pohreb a vsetko okolo toho a aj ochorel, lenze som mu nedala ziadne silne lieky, len babske recepty : P
PK uvidime co povie embryologicka zajtra, takze vklad bud v stredu alebo v sobotu.
No a zacala som pit. Vela.

zuzkagal
2. dec 2013

@macka23 Waw na jeden vajecnik taka uroda. krasa 🙂 to ta aj muselo dost boliet. A ako sa citis? ako tu pisu kocky,tak veeela veeela pi nech sa ti ohss vyhyba oblukom 🙂 drzim palceky 🙂

rybkanz
2. dec 2013

@leonie777 ďakujem, snáď to vyjde na prvý šup 🙂 veľmi silno na január držím všetky prsty!!!

@macka23 fiiiiha, tak to je fakt krásna úroda 🙂 držím palce aby všetko pokračovalo ako má 😉

rybkanz
2. dec 2013

@gelinka75 no už to dnes prešlo 🙂 dúfam, že sa mi mrcha neposunie a príde tak ako má, nech som kľudná 🙂

gelinka75
2. dec 2013

@donatela povedia ti na kontrole sliznice, ktory den bude vklad, presnu hodinu ti zavolaju den predtym

macka23
2. dec 2013

@zuzkagal boli veru ☹ dufam, ze zajtra to uz bude lepsie, musim ist do prace 😔
@rybkanz dakujem 🙂 dufam ze zajtra budu mrnatka ok a hura do bruska 😵

nancsy
2. dec 2013

Ahojte, veľakrát som čítala,že niektoré baby po nevydarenom IVF v Gyn-Five išli do Ciech myslím,že Reprofit Brno. Neviete mi niektorá poradiť dobrú kliniku práve v Čechách? A neviete koľko to stojí pre mňa slovenku? Ďakujem....

donatela
2. dec 2013

@gelinka75 jej dakujem za odpoved, si zlata. To mi staci vediet🙂

donatela
2. dec 2013

@nancsy pozri diskusiu slovenky a ivf v brne, tu na mk a tam sa skus popytat... Drzim palce!

adulka1979
2. dec 2013

@leonie777
@sarah00
@zuzkagal
@majkulik

Dnes som bola na kontrole. Všetko ok zatiaľ. 🙂 Na sono idem 19.12. Len som zistila, že mi dovtedy nevystačí Utrogestan.... myslíte, že mi ho tu niekto predpíše? Aby som kvôli tomu nemusela do BA.....
Dnes sa ma sestrička pýta: Koľký deň ste? A ja pozerám na ňu, že prosím? 😀 A ona: No už je tehotná, tak nad tým nerozmýšľa.... 😀
Posielam vám všetkým tehu energiu.... 😉

kklaudia
2. dec 2013

Ahojte, v stredu idem na kontrolu a dúfam že mi hneď povedia kedy bude KET. To si hneď od 14 dňa začnem vkladať Utrogestan? Tak to sa do roboty asi už nevrátim...

sonulka81
2. dec 2013

@adulka1979 skús svojho gyndoša....alebo mne požičali v lekárni a potom som im vrátila ked som si z gynfivu vybrala recept...lebo mne v lekárni namiesto utrogestanu dali dufaston...pri všetkých tých liekoch všetkých na začiatku som si nevšimla zámenu...ale našťastie bola u nás milá zlatá lekárnička...lebo bola sobota a na pohotovosti mi odmietla vystaviť recept...🙂

sarah00
2. dec 2013

@adulka1979 držte sa 🙂 ja si myslím, že by ti to mohol aj tvoj gyn. kľudne predpísať

sarah00
2. dec 2013

dievčatá nezabúdajte na tabuľku 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

maci321
3. dec 2013

@adulka1979 ja mam tiez sono 19.12., a utros ti predpise aj tvoj gynekolog ja to tiez tak riesim, tak nech ti to rychlo ubieha, budeme mat prve vianocne foto🙂

lesik
3. dec 2013

Babulky,nemate niektora okolo 6.decembra punkciu?Ci sa nahodou nestretneme.

macka23
3. dec 2013

@sarah00 ako?
Mna boli brucho, ale uz som v praci.
O hodku idem volat na embryjka. Dat PK ci nie?

leonie777
3. dec 2013

@adulka1979
@sarah00
@zuzkagal
@majkulik
@macka23
@rybkanz
ahojte baby, dobre sa to cita ako postupujete 🙂 vsetkym drzim palce k tomu co ich caka 🙂 buduci rok bude verim uspesny aj pre nas 🙂

donatela
3. dec 2013

@kklaudia ano, tak to je v protokole. Od 14dc. A preco sa uz nevratis, utros ti nerobi dobre?
Drzim palce, nech je sliznica tip top🙂

sarah00
3. dec 2013

@lesik
@macka23
@zuzkagal
@majkulik
@rybkanz
@adulka1979
tak dnes som bola u drábeka, povedal mi, že na 99 % je vo štvrtok OPU, tak som mu povedala, že na dnes už nemám injekcie, tak že potom bude to OPU na 100 % vo štvrtok 😀 že folikuly sú dobré a dnes bude pregnyl, ale mám si zavolať o druhej a povedia mi, koľko pregnylu pichnúť. vy ste pichali tie dve ampulky, ako máme predpísané? dievčatá, strašne ma bolia prsia, už asi 4 deň, tiež ste to mali? a ešte mi prosím vás povedzte, dokedy ste pili alchemilku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre