Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
3. dec 2013

@sarah00 tak sa drz vo stvrtok, ja som pichala pregnyl 5000, to je jedno balenie, neviem preco by ti davali viac, to som zvedava 🙂 alchemiku som pila len po opu, potom kym bol vklad som si dala decko cerveneho kazdy vecer 🙂

zuzkagal
3. dec 2013

@sarah00 no super vo stvrtok budem na teba mysliet 🙂 mne dali 7500 pregnyl, cize mi na pohotovosti pichli jeden a pol ampulky. alchemilku som nepila vobec, mam ju kupenu, ale strasne ma z nej napina, otrasna chut, tak s tym ti neporadim... a prsia ma neboleli vobec.

adulka1979
3. dec 2013

@sarah00 Ahoj, mňa prsia boleli a ešte aj bolia. To je tými hormónmi podľa mňa, však ich máme v sebe dosť. Ja som mala len jednu ampulku Pregnylu. Vlastne keď pôjdem na ultrazvuk, zoberiem si všetky lieky, čo mi vystali, hádam niečo odkúpia späť.

kklaudia
3. dec 2013

@donatela, lebo si to mám vkladať 3xdenne a to sa mi v robote nebude dať.... ☹

sarah00
3. dec 2013

@adulka1979 mám to teda potvrdené, pichám 7500 jednotiek pregnylu a vo štvrtok OPU. mne zostali iba 2 ampulky diphereline, všetko som minula 😀

donatela
3. dec 2013

@kklaudia a ked mas ms, tak tampony nepouzivas? Aplikacia, aj hygiena rovnaka... Tiez to mam 3x2🙂

leonie777
3. dec 2013

@majkulik helou, co ste vymysleli dnes na konzultacii? 🙂 kedy ideme nato?

annamary27
3. dec 2013

@adulka1979 gratulujem

macka23
3. dec 2013

@rybkanz
@sarah00
@leonie777
@majkulik
dievcata takze, 8 sme dali icsi - z toho sa oplodnili 3 a 20 sme dali prirodzene a z toho sa oplodnilo 10 🙂
Tie 3 a 4 sme dali zmrazit a 6 na PK. V sobotu vklad. Neviem sa dockat 😵 😵 😵

Brucho boliii...pijem kolko sa da, tak to snad rozchodim.

lesik
3. dec 2013

Baby,beru naspat iba kompletne injekcie?Mam pocit,ze mi vystane balenie Fostimonu a tam mi chyba jedna krabicka.To iste aj Progesteron.

gelinka75
3. dec 2013

@lesik beru aj zvlast ampulky

kklaudia
3. dec 2013

@donatela to ma veru nenapadlo 🙂)

katka17044
3. dec 2013

Ahojte kočky len by som sa chcela spýtať neviete ako prebieha po ket prvý ultrazvuk v gyn- five na potvrdenie, že bije srdiečko... teda či tam môžem ísť aj s manželom, alebo to nedovolia? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

kklaudia
3. dec 2013

A ešte sa chcem spýtať... Dávali ste si niektorá pri KET dve embryjká a mali ste len jedno baby? Môj manzelik ma stresy že keď dáme dve že budeme mat nielen dvojičky ale aj tri či štyri ... 🙂 sa na ňom smejem

majkulik
3. dec 2013

@leonie777 ahojky, namem internet v praci, tak len takto narychlo. Tak ako sme predpokladali - v prvy den menzesu si nasadis lieky. Viac menej nam dali na vyber, ci zadneme uz tento mesiac alebo az ten dalsi. my sme velmi na vazkach, lebo tam vychadza kontola 30.12. a treba sa nahlasit, lebo su tam len dve hodini denne. tak teraz sa treba poradit.
pis pis, dohodneme sa, ak nie v praci, doma sem dobehnem.

majkulik
3. dec 2013

@leonie777 na rozmrazovanie som sa tiez pytala, zajtra napisem, konci mi bateria a nemam zdroj. papa

sarah00
3. dec 2013

@macka23 juj, no krásne, aj mrazáčikovia zostali, to je super 🙂 drž sa 🙂

blavabla
3. dec 2013

@katka17044 ahoj, mozes ist do vnutra hned s mm..🙂 je to krasny zazitok, uzite si to obaja🙂

katka17044
3. dec 2013

@blavabla Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, tak to som rada 🙂

adulka1979
3. dec 2013

@annamary27 Ďakujem. 🙂

leonie777
4. dec 2013

@macka23 drzime ti palce, nech vsetko dobre prebehne a mas emb uz uz u seba 🙂 kolko si das vlozit?

leonie777
4. dec 2013

@majkulik ahoj moja 🙂 no to su dobre spravy ... ako sa rozhodnete, idete do toho hned teraz ked dorazi ms? ja nech uvazujem ako chcem, sebecky sa mi nechce uz nicim okolo GF zaoberat aspon chvilu, takze ja do toho nejdem teraz ... necham to ma ms v januari 🙂 ale ty pokial mas chut, tak sup sup nato, budem sa velmi tesit, keby si potom tehotenstvom nakazila aj mna 🙂

lesik
4. dec 2013

Babulky,po akom case po 1.IVF sa mozu vlozit zmrazene embrijka?Vdaka.

leonie777
4. dec 2013

@lesik ked ti nevyslo ET a dostala si ms, tak od dalsej ms nasadis lieky a ides na KET 🙂 my ideme viacera po neuspesnom 1.ivf na prvy KET v januari 🙂

macka23
4. dec 2013

@leonie777 dakujem 🙂
Asi dame 2 😀 sice prveho som mala sekciou, uvidime 🙂

leonie777
4. dec 2013

@macka23 aj ja chcem dat 2 🙂 velmi by som si zelala aby to vyslo na prvy sup ket

waitiekatie
4. dec 2013

ahojte kocky, tak uz som aj ja v 1cykle IVF, ale mam z toho hlavu v smutku... nejde to tak,ako by to malo... od zajtra mi zvysuju Puregon na 175UI, Menopur a Cetrotide po 1a... som DC14 dnes.. mali ste niektora podobny problem a davky? Pomohlo to, zabrali? Mne sa to zda uz dost a navyse mam puregon ledva do toho piatku a ostatne do nedele.. co potom, ked to miniem, predpisu mi,alebo daju, alebo co??? Nejaka som z toho rozhodena, neviem ci mi sibe z tych hormonov, ale nemam z toho nejak dobry pocit... 😒 vsetci mi hovoria hlavu hore, ale tazko sa to robi... pozitivne myslenie nefunguje :D

kklaudia
4. dec 2013

V pondelok idem na KET... Neviem či jedno alebo dve...

sarah00
4. dec 2013

@waitiekatie ahoj. ja som mala diphereline, puregon, menopur a dnes som 18DC a OPU mám až zajtra. vôbec sa nestresuj, ja som mala injekcie uplne nadoraz. zostali mi iba dve ampulky diphereline. puregon som posledný pichala na 3x, lebo som mala predpísané 150 jednotiek a v každej ampulke mi zostalo 50, takže som tú poslednú dávku pichala na 3x. menopur som mala 1 ampulku aj dipehereline 1 ampulku. vôbec nevadí, že tak pomaly reaguješ, dôležité je, aby vajíčka vyrástli, aj keď niektorým to dlhšie trvá, ale ja som tiež bola na prášky z toho, už minulý týždeň vo štvrtok som myslela, že cez víkend bude OPU a to som ešte v nedeľu išla na kontrolu a potom ešte v utorok. dúfam, že mi zajtra niečo vyberú a hlavne kvalitné, ktoré sa oplodnia a uchytia 🙂 ku komu patríš v GF?

majkulik
4. dec 2013

@leonie777 ahoj, no ja som ochorela, beriem silne antibiotika. takze asi to tiez necham na januar, nech sa to telo precisti. Dnes som zacala brat tie lieky, chcela ma supnut na PNku. takze neviem, radsej este zavolam do GF a poradim sa s nimi, ale nechcem to tlacit - uz som to raz tlacila a nedopadlo to donre. v praci nemam este net. ☹ ozvem sa zajtra teraz musim do postielky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre