Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

blcha76
5. dec 2013

@leonie777 ...joj veru, je to zázrak 🙂 , teda bude to zázrak 🙂 ...

macka23
5. dec 2013

@leonie777 ano aj infuzku som dostala. 3 icsi a 4 prirodzene sme zamrazili a 6 prirodzenych caka v PK na sobotu 😵 😵 😵

leonie777
5. dec 2013

@macka23 krasa, ale silno verime ze ti ET vyjde. uz ste sa rozhodli kolko date vlozit?

macka23
5. dec 2013

@leonie777 asi dve 🙂 dufam, ze bude vsetko ok. Po takmer 2 rokoch cakania 🙂

leonie777
5. dec 2013

@macka23 moc ti to zelam, dvojky by som chcela aj ja 🙂 v januari to KET isti, mame 6 zamrazenych, tak uvidime co bude 🙂

lesik
5. dec 2013

Babulky moje,zajtra o siedmej mam byt v GinFive a robia mi punkciu.Chcem sa vas spytat,ako prebieha rozhovor s embryologickou.Vsetko mi vysvetli a dohodneme sa na dalsom postupe.Ci ako?Vdaka!!!!!!!!!!!!!!!

lesik
5. dec 2013

@macka23 A cim stimulujes?Ja som mala Diphereline a Fostimon,vcera posledny vpich Pregnylu.Ja som na sebe nepocitovala ziadne zmeny,no jedna bola,ze mi nechutilo jest,ranajky som nemusela,ale celkovo som mala znizenu chut do jedla.Jedine vcera a minuly tyzden ked mi robil MUDr.Drabek ultrazvuk ma to bolelo,ale dalo sa to vydrzat.Ale to je pochopitelne.No a mala som aj zvysenu davku Fostomonu,lebo som nevytvarala sostatocne mnozstvo folikulov a boli velmi malicke.Ale potom sa to uz rozbehlo a vcera na monitore som videla peknu urodu 🙂

kklaudia
5. dec 2013

@donatela super, ty mysli na mna v pondelok ja budem na teba silno v utorok... 🙂

donatela
5. dec 2013

@kklaudia jasne, budeme si navzajom drzat palce🙂🙂

sarah00
5. dec 2013

ahojte dievčatá. tak som pred chvíľou prišla domov. mám 7 vajíčok z 9 folikulov, dali sme všetky icsi. snáď to bude kvalita a budú stačiť 🙂 strašne ma bolí brucho, tak idem do postele. potom Vás dočítam 😉

motiv
5. dec 2013

@lesik po odbere folikul pride za vami embryologicka a oznami vysledky- aky bol spermiogram, kolko vajicok a ake a co s nimi. Pytaj sa na oplodnenie ako ci ICSI a ci embryoscop a ci predlzenu kultivaciu alebo hatching- ona ti vsetko vysvetli a odporuci ci vo vasom pripade ano alebo nie.

adulka1979
5. dec 2013

Ahojte dievčatá, stále vás čítam a držím všetkým palce. 🙂
Ja mám nádchu ako hrom, bola som dnes u dr., ale vraj je to v pohode, nie je to tak hrozné. Len keby sa to vraj zhoršilo, mám sa ukázať. Lieky nedal žiadne, veĎ načo aj, stačia kvapky s morskou vodou a vyplachujem si aj hrdlo slanou vodou. To by malo pomôcť.
Inak každý deň poobede si takú hodinku pospím, veľmi sa mi žiada. 🙂 Cítim sa fajn a už sa neviem dočkať prvého uzv.... 🙂

sarah00
5. dec 2013

mne to trošku prešlo, už mi chutí aj jesť. pijem čaje a ležím. inak obdivujem vás, ktoré ste išli hneď na druhý deň do práce, ja sa teda vôbec necítim, dúfam, že sa to cez noc upraví. inak som trošku sklamaná z tej mojej sliznice, mala iba 9 mm a dostala som estrofem 2x denne 2 tabletky. a to som ja nikdy so sliznicou nemala problém. tak neviem, asi budem musieť začať piť to červené víno 😀

sarah00
5. dec 2013

@waitiekatie pri tej stimulácii, si naozaj ťažko niečo vyrátaš dopredu, každá sme iná. mojim vajíčkam tiež dlho trvalo, kým dorástli. na som začínala pichať naraz s @macka23 a ona bola na OPU už v pondelok, ja až dnes. takže v pohode, ono to príde 😉
@blcha76 gratulka, zajtra len pozitívna správa, ktorá to všetko potvrdí 🙂

@donatela
@kklaudia vy idete na KET?

majkulik
5. dec 2013

@sarah00 dakujeem

majkulik
5. dec 2013

@leonie777 juj pozeram pozeram a nove tavre vidim, normalne par dni tu nie som a kolko sa toho popisalo. Takze antibiotika beriem minimaĺne do konca buduceho tyzdna. nebudem to riskovat, dnes padlo definitivne rozhodnutie - nechavame to na januar.

macka23
5. dec 2013

@sarah00 no super, drzim palce nech su zajtra len same dobre spravy 😵 odporucila vam aj PK a embryoskop?

sarah00
5. dec 2013

@macka23 povedala, že k PK sa bude vedieť vyjadriť zajtra a embryoskop spomínala, ale nedali sme, dúfam, že nebudem ľutovať. ty už vieš kedy zajtra ideš?

macka23
5. dec 2013

@sarah00 ja az v sobotu, zajtra budu volat o kolkej 🙂
vsetko bude dobreeee..neboj, odychuj a vela pi 🙂

donatela
5. dec 2013

@sarah00 ano ket, bohuzial et bolo negativne...:(

kklaudia
6. dec 2013

@sarah00 na KET idem v pondelok, prvý transfer negatív... ☹

sarah00
6. dec 2013

@kklaudia
@donatela tak držím palce 🙂
dnes mi je už dobre, tak počítam čas do 11 hod. keď budem volať do GF 🙂

leonie777
6. dec 2013

@adulka1979 tak skore uzdravenie a davaj na seba pozor 🙂 cakame nove spravicky ako pokracujete.

leonie777
6. dec 2013

@majkulik ano, je tu stale dostatok kandidatok opu, et a ket 🙂 teraz je nejaka dobra konstalacia, a GF to vychadza, tak nech to pocka aj v januari na nas 🙂 ty sa srdenko vyliec a potom ideme nato spolu 🙂 som zvedava ako nam dorazi teraz ms a ci sa trafime do rovnakeho rezimu 🙂 lebo potom huraaaaa idem si po dvojky 🙂 to bude deti buduci rok 🙂

leonie777
6. dec 2013

@sarah00 sme tu s tebou, nech je vsetko co najlepsie, ver im, bude to dobre uvidis a coskoro budes mat bambulko u seba na 9 mesiacov 🙂

donatela
6. dec 2013

@sarah00 dakujem a aj ja tebe drzim palce!!🙂

zuzkagal
6. dec 2013

@leonie777
@majkulik
@sarah00 ahojte bambulky, krasneho Mikulasa prajem 🙂 Dnes som bola v GF a v utorok idem na vklad, tesiiim sa 🙂

blcha76
6. dec 2013

@zuzkagal Držím palčeky na utorok 🙂 . Ja som dnes tiež bola v GF, ale len na krv...

zuzkagal
6. dec 2013

@blcha76 o kolkej si bola, mozno sme sa videli 🙂 si bola na testiku? ci ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre