Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
9. dec 2013

@majkulik ach moja, najradsej by som to vypustila vsetko z hlavy, ale nejde to akosi, citam ako tu pribudaju pozitivne testy, tak to povzbudzuje aj nas co nasledujeme v januari 🙂 neprispievam sem ked nie je cim, som teraz v rezime ze sa chcem sustredit na hocico ine ako na to, ze to zas nevyslo 🙂

majkulik
9. dec 2013

@leonie777 no jasne. inak aj ja sa tesim z pozitivnych vysledkov a tak trochu ma chytila aj depka . . . no nic, idu sviatky, zmena prostredia snad pomoze. maj sa krasne

lesik
9. dec 2013

@sarah00
@leonie777
@majkulik Babulky bola som na gynde,mala som tie bolesti neustale,tak som sa radsej rozhodla,ze idem...Lekar mi robil ultrazvuk a povedal klasicku formulku,ze vajecniky vplyvom hormonov mam zvacsene jeden na 5 cm a druhy na 8 cm.

donatela
9. dec 2013

@sarah00 @zuzkagal @tyli @vahy1 volali vam uz? Zacinam byt mierne nervozna...🙂

zuzkagal
9. dec 2013

@donatela este nevolali, pozeram kazdu chvilu na mobil 🙂 jee to nas tam ide zajtra az 5? 🙂

majkulik
9. dec 2013

@lesik Odkial si? ak ti nebudu utichat tie bolesti, chod na pohotovost v Ruzinove. Tam robia aj doki z GF. ked nic ine, daju ti ukludnujce infuzky.

sarah00
9. dec 2013

@donatela @tyli @zuzkagal @vahy1 baby, práve mi volali, mám tam byť zajtra na 9:15, ale že môžem byť aj trocha skôr.

sarah00
9. dec 2013

@zuzkagal určite nás bude ete viac. nás bolo vo štvrtok na OPU 5 a ani jedna okrem mňa nebola odtiaľto 😉 takže určite sa ešte niektorá z tých 4 pridá zajtra 🙂

tyli
9. dec 2013

@donatela práve mi volali. zatiaľ sú rozmrazené 2 embryjká, sú v poriadku, ešte sa nezačali deliť, tak aká je fragmentácia sa dozviem zajtra. asi ani nezaspím dnes, taká som nervózna.

@zuzkagal
@donatela
@vahy1
@sarah00 tak zajtra stretávka 😵 akurát miesto kávičky a vínka si šupneme Utrogestan a Diazepam 😀

tyli
9. dec 2013

@sarah00 ja idem na 10-tu hodinu. tak ty ideš v prvej etape. asi nás tak museli dať, zrejme nás bude naozaj viac.

donatela
9. dec 2013

@sarah00 @tyli @zuzkagal @vahy1 aj mne uz volali. My tam mame byt 8,30🙂 baby drzime si palce!!!

sarah00
9. dec 2013

@tyli tak to je iný "zákusok" 😀

sarah00
9. dec 2013

@lesik a povedal ti, čo robiť? piješ dosť vody?

donatela
9. dec 2013

@tyli tiez mi povedali, ze sa rozmrazili obe a zajtra nam povedia viac, ako sa delia...

zuzkagal
9. dec 2013

@tyli
@sarah00
@donatela aj mne volali, takze na 10.00 ideme 🙂 tak sa stretneme 🙂 rozmrazli mi 5 a vsetky su ok, zajtra mi povedia ako sa delia.

leonie777
9. dec 2013

@majkulik musime s znova pozitivne naladit a vydrzat to do uspesneho konca 🙂 buduci rok je nas a mrazacikovia cakaju na maminky ... nech to v klude vsetko prebehne, deje sa co sa ma stat a nejdem nic unahlit .... telo si oddychne aj od tych hormonov a januar/februar sme v tom znova 🙂

sarah00
9. dec 2013

@leonie777 @majkulik dievčatá, o chvíľu sú tu sviatky, to ubehne rýchlo ako voda a ptoom je už vytúžený január a vy pôjdete opäť na to a všetko bude dobrééééé 😉

leonie777
9. dec 2013

@zuzkagal
@donatela
@vahy1
@sarah00
@tyli
waw, baby vy ste zajtra v hojnom pocte v GF, vsetkym prajem najkrajsi darcek k vianociam a tesim sa na dobre spravicky 🙂 drzte sa a vylepsujte dalej statistiky v pozitivnom svetle ako doteraz 🙂

leonie777
9. dec 2013

@sarah00 si zlata, ved mi si to uzijeme teraz cez sviatky naplno bez obmedzeni, aj ked radsej by sme sa obmedzovali ako vy buduce tehule 🙂 nevzdavame este 🙂

tyli
9. dec 2013

@zuzkagal fíha, tak veľa ti ich rozmrazili? som myslela, že len po 2 rozmrazujú. tak dúfam, že sa zajtra vidíme. zatiaľ my dve sme na 10-tu. 🙂

donatela
9. dec 2013

@zuzkagal 5? Nie je to preklep? Kolko ich mas spolu?

tyli
9. dec 2013

@sarah00 ani nie zákusok, ale ako keby dva koňačiky 😀 aspoň naposledy som sa tak cítila 🙂

zuzkagal
9. dec 2013

@donatela mala som ich 17 🙂 ja som taka jablkonka 🙂

zuzkagal
9. dec 2013

@tyli no ja som mala 25 vajicok a z toho 17 embrijok. ET som nemala kvoli OHSS tak mi vsetky zostali. Tiez som prekvapena ze ich tolko rozmrazili... minaju moj drahocenny material 🙂 jo zajtra sa vidime 🙂

waitiekatie
9. dec 2013

joooj, dievcata, zajtra si mozete dat nealko punc ako zodpovedne buduce maminy.. take stretko si to zasluzi 😀

kklaudia
9. dec 2013

Všetkým Vám, ktoré máte zajtra vklad držím všetky prstičky čo mám. Ja od dnes už len čakám na 23.12... Dúfame že budeme mať tie najkrajšie Vianoce.

waitiekatie
9. dec 2013

@kklaudia urcite BUDETE 🙂

lesik
9. dec 2013

@majkulik som od TT a tam je pristup lekarov hrozny,myslim konkretne v nemocnici.Lekar povedal,ze to prejde zvycajne tak do dvoch dni.Ale najlepsie je na tom,ze sa ma spytal ci som uzila nejaku tabletku od bolesti.A ja ze nie.A on,ze hadam sa najprv uzivaju tabletky a potom ked nezaberaju sa chodi lekarovi.Nuz zvlastny pristup.Preco by clovek mal davat do seba len tabletky na utisenie bolesti?
@sarah00 ano pijem, co uz mam robit.

zuzanka05
9. dec 2013

@tyli Ahoj moja ,strasne ti drzim palce,aby ti uz podarilo,tolko uz tam chodis a nechce sa ti podarit,uz teraz by si mala uz len pozitivne spravy pisat 😉 ...a potom uz len oddychovat...Daj si trosku pauzu od tych lekarov.... 😒 Dufam ze ti zajtra povedia dobre spravy a embryjka budu pekne delit,daj potom vediet 😉 prajem ti pekny vecer.

vahy1
9. dec 2013

@sarah00 ja idem na 10.00hod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre