Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kklaudia
14. dec 2013

@donatela tie choroby sú všade, ja som včera bola u svagrovej a mala poobede len soplikovala a navecer aj horucku, taká bola upipkaná, tak som išla domov. Držte sa aby ste boli na Vianoce fit 🙂 ten týždeň doma mi celkom slušne ubehol, ešte týždeň a doslova letom do GF. Keď to bude opäť negatívne, neviem co budem robit. Inak test mám, ale asi si ho neurobím.

lesik
14. dec 2013

Baby od vcera mam neprijemne bolesti ako pred menzesom,nekrvacam,nespinim...Na krv mam ist 20.decembra.Kedy si mozem urobit test?Vklad som mala v stredu.Vdaka.

mauerka
14. dec 2013

@lesik Mojka, 10 dni po vklade som mala 1.krat slabeho ducha... Buduci stvrtok-piatok...dovtedy je prilis skoro a len sa budes stresovat /ako ja, kedze som testovala jak diva/

kklaudia
14. dec 2013

@mauerka to som aj ja chcela vedieť, testík mám ale asi si ho neurobím, veď 23. je coby dup 🙂

lesik
14. dec 2013

@mauerka Vies,som na pochybach,teraz neviem co to ma znamenat,bolesti take ako pri menzese,no trosku miernejsie.Uz aby bol buduci piatok a vysledok pozitivny,to by bol ten najkrajsi vianocny darcek.

kklaudia
14. dec 2013

@lesik aj ja som mala ráno také menstruacne, ale len mini mini malické, lebo ja keď mam menzes tak na umretie.

sonulka81
14. dec 2013

@waitiekatie no na mna zrukla embryologička,že prečo nechcem mraziť,že to je škoda spláchnuť,,,a nakoniec ani nebolo čo lebo dve na vklad a o jedno sa slabo vyvíjalo tak neodporučili

guginenka
14. dec 2013

devčatá, tie, ktoré čaká tento týždeň vklad alebo testovanie hcg držím vám silno palce. 🙂 🙂 Dúfam, že iné ako pozitívne správy nebudú.
🙂

donatela
14. dec 2013

@kklaudia už nemáš ďalšie zmrzlinky? ďakujem za prianie🙂
ja mám tiež doma jeden test, keby ma chytil záchvat, ale snáď ho nepoužijem a vydržím...🙂

waitiekatie
14. dec 2013

@donatela to ma celkom potesilo... jasne ze zaplatim co bude treba, ale uz zacinam mat pocit, ze je to cele LEN o peniazoch.. preto som tak zacala uvazovat.. ale ak platim len raz 170e, bola by som blba aby som ich nedala zmrazit... 🙂 uz sa neviem dockat pondelka... som zvedava co sa mi zas bude predtym snivat.. 😀 naposledy som kupovala kocik a bolo v nom dievcatko.. 😀 buduce maminy vraj maju vela spat, tak dobru noc.. 🙂

donatela
15. dec 2013

@lesik niektore uspesne kocky po ivf to presne takto popisovali, ze mali pred krvnym testom akoby ms bolesti a nakoniec boli tehulky. Nekrvacas, nespinis, vsetko je ok! Len nepanikar a ostan v klude🙂🙂 a netestuj!!

donatela
15. dec 2013

Budem drzat palce!!!@waitiekatie

kklaudia
15. dec 2013

@donatela ahoj, mam este 6. Ale ja už tam nechcem ísť ... Ja už to chcem teraz :(

sarah00
15. dec 2013

ahojte dievčatá. peknú 3 adventnú nedeľu Vám prajem 🙂 🙂 🙂

marttina333
15. dec 2013

Holky tak nevyhodia ma z GF ked tam pridem na krv hcg potom co som prirodzene otehotnela ?

mauerka
15. dec 2013

@marttina333 Zaplatis a je to.

donatela
15. dec 2013

@marttina333 mna pred 8,5 rokom nevyhodili🙂 aj ma pozvali na kontrolny test + 1.utz. Neplatila som za to nic... Drzim palce!

lesik
15. dec 2013

@donatela uz nepanikarim 🙂 a upokojila som sa.Som kludnejsia a verim na zazrak co ma caka.

motiv
15. dec 2013

Ide niekto zajtra na vklad?

donatela
15. dec 2013

@kklaudia ved aj ja by som chcela uz teraz... 🙂 ale budme radi, ze name tolko zmrzliniek (my mame este 5) Snad sa medzi nimi najde to prave embryo a nebudeme musiet ist na 2.ivf...:)

donatela
15. dec 2013

@motiv uz sa ti to krati... Drz sa zajtra🙂🙂

motiv
15. dec 2013

no uz sa dokratilo... volali ze sa vsetky 4 zamrazene neujali takze zajtra nikam nejdem, uz nie je co vlozit☹

waitiekatie
15. dec 2013

@motiv coooo, akurat som chcela napisat ze ja na 9,30 ☹

kklaudia
15. dec 2013

@motiv nesranduj :(

zuzi20
15. dec 2013

@motiv juuj, to mi je ľúto...tohto sa bojím aj ja, keď pôjdem v januári...Ja mam zamrazené dve blastocysty. Ty si mala aké embryá zamrazené? Tiež po PK? Najhoršie je že sa na to človek pripravuje, nielen psychicky ale aj hormónmi (estrofem) a potom z toho nič neni...:(

sarah00
15. dec 2013

@motiv no to ma moc mrzí ☹ ☹ ☹ to je fakt na prášky takto, počítaš s tým a potom nič z toho 😢
@waitiekatie držím palce 🙂

nelly3
15. dec 2013

@motiv
mne sa presne toto iste stalo, mala som 4 ci 5 zmrazenych, uz si presne nepamatam a boli vsetky blastocysty cize po PK, v gyn-five ja neviem ci maju nejaku inu techniku, ale malo takychto sa rozmrazi, smutne 😔
ja som presla do ineho centra a tam aj jedna blastocysta sa krasne rozmrazi, este sa nestalo, zeby sa nerozmrazila.

macka23
15. dec 2013

@lesik
@sarah00
dievcata cakatelky ako vam to plynie? ja mam ist v utorok na krvicku, lenze mam choreho drobca a nemam ho kam dat, takze vybehnem len k mojmu gynkacovi a vysledok budem vdiet az v stredu 😔
a v piatok mam ist 2hy krat, ale to uz mam nahlasenu dovolenku a strazenie tak snad to dobre dopadne.
Inak vcera som upratala cely dom na komplet /mavam taketo upratovacie stavy pred ms/ ale ta snad nepride!! 😠

motiv
15. dec 2013

Ano mala som vsetky po PK, neviem co sa stalo. Tazko overitelne. Z 9 vajicok nevyslo nic a nepomohol ani embryoscop ani isci ani pk lebo sa to pototo pri rozmrazeni...
Uvidime v januari co dalej, ked sa dam psychicky a fyzicky dokopy. Do GF uz ale nepojdem, zvazim ine centrum, takze vas mile pipiny tymto opustam. Proste smola alebo neviem,hadam budem mat z inej kliniky lepsi pocit. Zial je to tak, vek tlaci, cpem do seba hormony,cuklus mam rozhadzany, nervy tiez a nakoniec toto....
Drzim vam vsetkym silno palce aby ste to kazda dobojovala do uspesneho konca.

kklaudia
15. dec 2013

V pondelok je týždeň od môjho KET a ja mam dnes večer vážnu depku... Úplne sa zle cítim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre