Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
2. jún 2009

hmm, apollo je na IVF najhorsie. povedia to aj lekari. 😠 😠

krakulka
2. jún 2009

callex, aj som dalsiu ziadost nepodpisovala. len som zavolala do GF, ze uz mam vsetko vysporiadane, ze mozu poslat novu. to bolo vsetko. z GF potom za cca 1 a 1/2 mes. volali, ze uz prisla schvalena. drzim ti paste, nech si to dobre a hlavne rychlo vybavia.

callex
2. jún 2009

ved ja ich budem otravovat 🙂

sylvyka
3. jún 2009

dobre ranko 😉 ja tu uz buntosim lebo neviem spat dnes mam poradnu tak mam motyliky v brusku ... ale az na obed idem juuu som zvedava 😀 😉

mayka
3. jún 2009

dobre ranko damy,
sylvyka drzim palce a uzi si to. 😉

corinne
3. jún 2009

Praci zdar 😀 a pre tie ktore nepracuju tak ahojtee 🙂 Tak mame jedno babätko aj so srdieckom.Zobrala ma UTZ a som sa opytala ci uz je srdecna akcia,tak ze je tam naznak,ale na druhom pristroji je to lepsie vidiet,ale v tom momente bol obsadeny.Ale o 5min prisla dr.aze podte so mnou a urobila mi 2utz a uz tam srdiecko blikalo.Je tam naznak 2 gestacneho vacku ale pravdepodobne sa vstrebava,tak mam bud.utorok utz a potom k mojmu gyndr.

mayka
3. jún 2009

😀 corinne to je uzasne . gratulujem tehulka. Si pametam ako si tu stresovala nedavno. 😀
Tak vela oddychuj a uzivaj si to kym negrckas. hehe
A hod foto ak mas? lebo inak ti neuverime ze si tehula. 😀

corinne
3. jún 2009

Mayka posli mi mail

och
3. jún 2009

no dobre ranko prajem 😀 😀
sylvyk urcite sa strasne tesis aj ja by som sa 😀 😀 😀
corinne no vidis parada moc moc gratulujem 😀 😀 😀

baby ja mam taky problem s jedlom 😠 stale som hladna a ked sa najem potom mi je dost tazko na zaludku takze v konecnom dosledku ma stale brusko boli 😝 😝 co s tym?

mayka
3. jún 2009

och ahoj, jedz caastejsie a mensie porcie. ja mam teraz to iste. Zjem nieco viac a stoji mi to v krku lebo zaludok sa posunul hore a ty&m padom by sme mali asi menej jest a castejsie. 😀
Napr. Miesto 5 sisiek zjedz len 2 a pol a o 2-3 hodky zvysne. 😀

och
3. jún 2009

mayka ale to sa neda 😀 😀 ked raz zacnem nedam sa zastavit pokym to spredo mna vsetko nezmizne a ked aj zmizne idem si pre dalsie,starky len zdviha obocie a smeje sa 😕 vcera som z nicoho nic zautocila na jeho tanier 😲 normalne ako selma spoza sedacky 😲 😀 😀 😀 tak sa vyjadril ze aspon on schudne 😀 😀

shaarka
3. jún 2009

cau och, len som ta prisla pozdravit. ze ako sa mate. fullhouse 😀

sylvyka
3. jún 2009

corine gratuluuujem 😀
za 15 min odchadzam k dokimu musim si zbalit usb aby boli aj fotky 😀 hlavne pre mayku 😀
och jaska ze sa tesim ale aj bojiiiiiiiiiiiiiim

corinne
3. jún 2009

Och ja to mam tiez,stale som hladna a ked si nieco urobim uz ma prejde chut ☹ Od vcera som zacala s mini ranajkami v posteli pokial nevstanem s postele,lebo potom mi tak zle ze len lezim ☹ a niesom schopna nic urobit.Baby uz mazete prsia a brusko niecim?Dajte tip.

sylvyka
3. jún 2009

jaska corine ja mazem s elastic q myslim ze to je ok 😉

corinne
3. jún 2009

Baby dakujem ja som stastna ze to vislo a hlavne som rada aspon za to jedno 🙂

corinne
3. jún 2009

Mayka poslate, ty si uz urcite na obede 😀

och
3. jún 2009

shaarka ahoj 😀 😀 😀 mame sa fajn a zereme vkuse jedna basen 😀 😀 😀

sylvy tesim sa na fotecky a neboj vsetko je OK

corinne mne je zle len v noci tak po jedenastej a cim som dlhsie hore, ze lezim a pozeram telku tym je to horsie 😠

corinne
3. jún 2009

Jej och tak na teba zabera uplne nieco ine,je to asi tym ze ty tam mas 2 😀 Idem si dat nieco pod zub 🙂 ale neviem ci babo objedna asi hranolky 🙂 s nektarinkou 🙂

krakulka
3. jún 2009

Ahoj Pipinky, 🙂
corinne gratulujem 😀 😀 😀 😀
sylvyka tebe drzim paste na dnesny UTZ. 😀 😀 😀

ja som uz trosku kludnejsia. pred chvilou som prisla z Brna. manza tam bol nieco pracovne, tak som si spravila kratucky vylet. 🙂

krakulka
3. jún 2009

tusim vsetky pipinky obeduju 😕

sylvyka
3. jún 2009

no som domka 😉
v piatok idem na genetiku do ba , iank mam pozitivnu toxoplazmozu 😠 preco nie ? , dnes som mala aj odber na AFP tak neviem a samozrejme foto nemam zas som zazila sok ..., tak som si ho aj zabudla vypytat po kazdom odbere mi nieco najdu to je strasne uz som uplne zufala ... takze asi ta amnio ma neminie len dufam ze na genetike mi povedia ze je to ok a nemusim ist 😉

sylvyka
3. jún 2009

chruminka ty si bola uz na tej genetike ?

mayka
3. jún 2009

no tu sa keca. Baby obed teda nebol nic moc a uz som pekne zufala ze co budem jest, lebo nic sladke dnes nemozem. A v podstate cukor je aj v pecive , cestovinach atd. Tak fakt neviem ci dnesny den prezijem.
No tak budte mudre a radte. Okrem masa. To stale nemusim. 😀
Usmieva sa na mna banan a nemala by som ani ten. 😢
Uz nech je zajtra

krakulka
3. jún 2009

Sylvyka, vsetko dobre dopadne, uvidis. 😉 😉 😉 Kamoska mala pri obidvoch detoch zle AFP testy, pri prvom bola dokonca na genetike. lekari ju stale strasili, ze deticky nebudu zdrave. A dnes ma jeden 11 r. , druhy 2r. a vsetko je ok, su plne normalne zdrave deti. 😉 😉

mayka, este par hodin, to nejak zvladne, ked tak pojdes skorej spat. 😝 a co tak "polystyrenovy chlebik" to nemas rada?

sylvyka
3. jún 2009

nema z vas niektora cislo na chruminku ?

krakulka
3. jún 2009

ja nie. ☹

sylvyka
3. jún 2009

neva krakul hadam sa tu ukaze 😉

sylvyka
3. jún 2009

a uz som si zistila co som potrebovala 😉

och
3. jún 2009

no damy niak ste tomu dnes vela nedali 😝 😀 😀
sylvyk nic si z toho nerob ved mas v bruchu dve babmbule tak sa nediv ze ti stale nieco najdu 😉

a tak som isla dnes do knihkupectva ze si kupim knizku o tehotenstve a skoncila som s kucharkou pre buduce mamicky 😀 😀 😀 hura neumriem od hladu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre