Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
3. jún 2009

och ja uz som tu. Varim si zeleninkovu polievocku.
Ja som tiez rozmyslala nad tou knihou. Je dobra? Su tam jedla na ktore dostat ingrediencie bezne? Hod recept. 😀

och
3. jún 2009

no jasne 😀 😀 😀 jedla som chrumkavu kacicu s ryzou a slintala nad knizkou 😀 😀
najviac sa mi pacia zatial cokoladove kolaciky so susenenymi visnami 😀 😀 😀 a ingrediencie by si mala dostat aj v tescu alebo bille nie je tam nic nezvycajne 😀 😀 😀
povedz co lubis a prepisem ti daco 😀 😀 😀

och
3. jún 2009

a pri kazdom jedle mas napisane coho je tam vela 😀 😀 a dokonca mas na kazdy trimester rozpisany priblizny jedalny listok od pondelka do nedele 😀 😀 😀

mayka
3. jún 2009

su tam aj sisky?
😀
fuu tie kolaciky zaujali aj mna. 😀

och
3. jún 2009

sisku sice nie ale mnoho inych dobrot ako karamelizovany ananas s medovy jogurtom 😲 😀 😀 😀 😀 😀 knizka sa vola inak nadherne, ze: Chutnučká mamička 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chruminka
4. jún 2009

dobre ranko spachtosky 😉
pipinky ako citam tal ste vecer zasa varili a papali 😀 , a ja som mala veru vcera lekvarovu sisku 😝

chruminka
4. jún 2009

sylvy poslala som ti IP 😉

krakulka
4. jún 2009

dobre rano pipinky,
ano, maminy len papaju a varia. 😀 😀 😀 ale to je dobre, ved zivite aj malych cloviecikov.

mne sa snivali zasa hrozostrasne sny, strielacky, nahanacky. ☹ nech uz je utorok po 14h. lebo je to nevydrzim 😠 😠 😠 😠

mayka
4. jún 2009

ahojte pipiny,

tak uz som odkrvena a ruka ma boli od ihly ako das. V zivote ma tak nebolela. 😀 Mam ju problem vystriet. teta sestricka pouzila nejaku hrubu ihlu a vycucla mi krvicku do 4 skumaviek. No som zvedava na tie vysledky.
🙂
Cestou sem som sa zastavila v pekarni a kupila si cerstve cokoladove a lekvarove sisky, orechove rohliky, cokoladovu satku a k tomu 2 ks rohlikov zapecenych so syrom a slaninkou. To mam za odmenu kedze vcera som nemohla sladke. 😀

chruminka
4. jún 2009

mayka nam robi chutky,este aj v telke ide daky program kde pecu dao dobre,mnam vsetko mi az sem zavonalo 😀

krakulka s toho si nic nerob aj mne sa snivali zo zaciatku horory ,bolo to hrozne,ale uz sa to zlepsilo 😀 ,vcera sa mi napr. snivalo len ze sme mali doma plno potkanov a nevedeli sme ich vyhnat stale sa vracali spod vonkajsich dveri

krakulka
4. jún 2009

mayi, urco budes mat vysledky v poriadku. 😉 a tu domenu, co si si kupila, mnam mnam, ja som este dnes nic nejedla, tak mi robis chute.

chrumi dakujem za povzbudenie. mne sa sniva len o ludoch, zvieratka zatial ziadne. ale potkany, no fúúúj 😀 😀 😀

tehu vyrusiky by neboli? 😕

chruminka
4. jún 2009

krakulka tehu vyrusikov posleme kolko chces..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :- 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

chruminka
4. jún 2009

jej ako sa cudne zoradili 😀

mayka
4. jún 2009

krakulka pfuj pfuj pfuj Aspon ta oplujem. 😀

och
4. jún 2009

dobre ranko pipinecky moje 😀 😀 😀
mayka velmi velmi sympaticka odmena 😀 😀 😀
krakul posielam aj ja tfuj tfuj tfuj 😀 😀

no a mne sa snivalo nadherne 😀 😀 😀 😀 vyhrala som 30 milionov v lote 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak si ho asi pojdem dnes podat 😀

krakulka
4. jún 2009

vy moje drahe pipinky, hltam, ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham-ham. 😀 😀

callex
4. jún 2009

ahojte...
ked clovek cita tie vase chute tak sa mu aj rozum zastavuje. 🙂
vcera som bola v apolle...pani bola zlata...vsetko sme poriesili..nastastie som tam mala cely sanon dokladov takze ma nezaskocila.iba jednym obdobim na ktore nemam doklad takze som ho doplatila.samozrejme ze im nesedeli viacere veci a nie iba tie ktore mi napisali do listu.
bola som tiez na urade prace si vypytat tie vyradenia z evodencie za rok 1999,2000...pani najrpv ofrflala ze som si to stratila ale potom mi dala komplet doklad na vsetky obdobia.dala mi to so slovami..davam vam dve,jedno si ulozte zide sa vam ked pojdete do dochodku 😠 ...my nemame archiv a tazko by sa to spetne hladalo.
sila nie?taky urad a nema archiv.co tak zaloha na cd?dvd?
dnes mi aj volali z GF ze ci aj mne prisiel ten list?inak dost skoro mi volala ten list mi prisiel minuly stvrtok..urcite aj im.takze dnes poslu znova ziadost.
a v buduci tyzden budem volat do apolla ci to tam maju a je vsetko uz OK?

Chcem sa opytat ked mi schvalia ziadost aky kolotoc ma caka? da sa potom odist na dovolenku alebo su tam nejake caste kontroly odbery?

krakulka
4. jún 2009

no krasny sen och, a co si si zan kupila? kolaciky, alebo mc donald? 😀

krakulka
4. jún 2009

callex, to je super, ze uz mas Apollo v suchu. 😝
co sa tyka IVF, zalezi na tebe, kedy sa rozhodnes, ze zacnes so stimulkou. nemusis hned, mozes pockat aj par mesiacov a najskor si uzit dovolenku. 🙂

chruminka
4. jún 2009

callex ale aj tak sa priprav ze v apolle to trva strasne dlho,ja som v apolle a dokina v GF mi povedala ze to trva tak cca aj 6t ,ale nasa ziadost trvala vyse 2 mesiace!!!
Ale dockali sme sa,dokonca kedze to bolo tesne pred vianocami schvalene tak sme este mesiac pockali,lebo medzi sviatkami aj tak v GF nikto nerobil.

chruminka
4. jún 2009

calex oni ti daju tvoj protokol aj s pokecom uz vtedy ked ti pride schvalena ziadost,ale je len na tebe kedy zacnes.Ako pisem my sme pockali vyse mesiaca koli vianocnym sviatkom a oplatilo sa 😀
Ale ked zacnes tak sa priprav ze tam budes chodit ako na klavir 🙂

och
4. jún 2009

krakul vyplatila hypoteku 😀 😀 😀 svoju aj maminu a sestrinu 😀 😀 😀

callex to zalezi aky mas protokol ci dlhy alebo kratky ale asi tak ako povedala krakulka ked sa do toho pustis rataj s tym ze pri dlhom protokole to je mesiac a pol sedis doma max 3 dni mozes ist mimo, no a kedze sa ti to podari na prvy krat 😀 😀 😀 tak asi najprv dovolenka a potom stimulka 😀 😀 😀

callex
4. jún 2009

cozeeee 2mesiace? ty ,,brdo,, 🙂 .mne doktorka vravela ze mesiac.nevadi.uzijem si aspon dovcu a pekne zrelaxovana sa potom vrhnem na vsteko co ma caka a neminie.
dnes mam najhorsi menstruacny den..nadopovana coxtralom a bolesti su stale 😢 ...ohrievam si vankusik a cakam na spasenie.tak by som si rada lahla do postielky.ale mam pred sebou este 11hodin v praci.
tak vam zavidim ze taketo bolesti riesit nemusite.

och
4. jún 2009

callex no ja bolesti obcas riesim 😠 moja maternica totizto nepicha ale tak 4x do tyzdna boli ako keby som mala ms 😝 a si nemozes dat ani tabletku fuj no nenimi vsetko jedno obcas 😝

callex
4. jún 2009

protokol to je nejaky rozpis hormonov ktore budem brat? pardon za otazky ale vsetky tie veci okolo su pre mna spanielska dedina. ☹

och
4. jún 2009

ano protokol je ake hormony a ako dlho ich budes brat 😀 😀 nevadi vsetky sme boli ako jelene a lane teraz su z nas doktorky 😀 😀 😀
kratky protokol je ze stimulujes od tusim 3 DC (dna cyklu) a rovno v ten mesiac mas aj OPU(vyber vajicok-punkcia) a potom ET (embrionalny transfer)
dlhty protokol je taky ze zacinas 21DC pichas pokym nedostanes ms potom pichas dvojkombinaciu a potom trojkombinaciu a takze dlhy trva priblizne mesiac 😀 😀 😀

katarinka77
autor
4. jún 2009

Ahojte! Čo tu tak veselo štebocete 😉 ? Zase o jedle 😀 ? Tak už som na to došla, prečo som pribrala, to vy ste na vine 😀 😀 😀 ! Lebo len chúťky robíte a potom, že diétuj 😀 !
Mám dobrú správičku: konečne po dlhých 9 mesiacoch som mala dobré kultivácie 🙂 ! Takže môžem ísť už aj ja na to 😉 !

callex
4. jún 2009

fiiha...a od coho zavisi ci budem mat kratky alebo dlhy? od hladiny hormonov?

och
4. jún 2009

katkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no to je uzasneeeeeeeeee 😀 😀 😀 tak sup sup na stareho 😀 😀 nie ze tu budes vysedavat a vykecavat 😀 😀 😀 😀

calex to zalezi na tom aky mas ty problem 😝 ak je problem u partnera daju ti kratky ale ked mas napriklad PCO ako ja vyfasujes dlhy protokol 😝

chruminka
4. jún 2009

a mozno aj aky ti scvali poistovna,lebo u nas bol problem v SPG ,ja som bola ok,ale aj tak som mala dlhy protokol
katarinka tak sup sup sup na to!!!! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre