Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bubbbulik
7. jan 2014

ahojte baby ja by som sa vas len chcela spítat,či IFV nemusí vyst ak je človek chory.

donatela
7. jan 2014

@leonie777 ahoj, tak ja sa hlasim ako stastna tehulka🙂 podaril sa 1.ket. 23.12. tehu potvrdene z krvi a 1. Utz buduci utorok. Kazdy den sa modlim, aby bolo vsetko v poriadku a aby sme videli srdiecko...
Posielam tehu virusy a nech sa ti tiez vydari hned 1.ket:)

macka23
7. jan 2014

@leonie777 nam zial ET nevyslo, mame 6 embryjok zamrazenych, plus nejake po PK ale neviem kolko 😅
Ja pravda, ze bolo toho na mna vela, pocas stimulky mi zomrel brat. Tyzden po pohrebe som mala vklad.
Tazko som to znasala, aj vianoce aj vsetko. Teraz trocha vydychnem a snad koncom januara konzultacia a v dalsom cykle KET.
Drzim palce 🙂

leonie777
7. jan 2014

@donatela to je uzasna sprava moja, velmi sa tesim a dava to nadej aj nam ... ked uz tolke popluvate tehu virusikmi, tak sa snad aj na nas nalepi cosi 🙂 daj vediet ako dopadlo sono ... krasny darcek pod stromcek ste mali 🙂

leonie777
7. jan 2014

@macka23 ach jaj, tazke to mas ... vela na jednu zenu ale musis verit, ze ket vyjde, ma lepsie statistiky uspesnosti ... budeme sa podporovat a verme ze budeme coskoro v klube tehuliek

sarah00
7. jan 2014

@leonie777 ahoj, neviem, či si aj mňa zaregistrovala. u nás tiež pozitívne IVF 🙂 rovnako ako @donatela idem 14,1, na 1. UTZ a veľmi dúfam, že všetko bude OK a budem vidieť srdiečko 🙂
držím Vám dievčatá moc palce v ďalšom boji @leonie777 @majkulik @macka23 @kklaudia

leonie777
7. jan 2014

@sarah00 gratulujem moja, tesim sa ze to vyslo aj tebe ... celkovo ako som precitala, tak gf vylepsil statistiky ... som happy, nech im to vydrzi a my sa skor ci neskor pripojime 🙂 cakame dobre spravicky z utz, kolko ste vkladali?

sarah00
7. jan 2014

@leonie777 ďakujem 🙂 vkladali sme jedno embryo, vraj to stačí 😉

kklaudia
7. jan 2014

@leonie777 bola som na 1.KET. Nepovedali mi nič, výsledky z histologie budú o 14.dni... Snáď sa niečo dozvieme .

bobulab
7. jan 2014

no ahojte, dnes mi volala embryologicka, takže do GF ideme naposledy. Zo 4 zamrazených prežilo 1 v štádiu včasnej blastocysty....Podarilo sa to niektorej s takou? Vraj ma zatial nejakých 50 buniek....Tak idemew na to, nech to už dopadne akokolvek...

sarah00
7. jan 2014

@bobulab držím moc palce 🙂

petra365
7. jan 2014

@kklaudia Z histologie sa dozvies iba, ze to bol plod... ako ja. Tiez som v 8tt bola na cisteni a kamoska co mi to vybavovala, sestricka mala dovolenku, skoda, lebo keby bola v praci, tak posle vysledky na genetiku a tam by sa mozno cosi zistilo, ale standardne sa to nerobi a neviem preco... drz sa, tiez som bola najviac na nervy, ze zas 3 mesiace cakat...

annamary27
7. jan 2014

@bubbbulik ja som pri treťom ivf mala pred výberom vajíčok zápal nosových dutín,brala som dvojo antibiotík,prepichávali mi obe nosné dierky a povedala som si,že to musí vyjsť aj ked mi hádže život polená pod nohy a vyšlo,práve kojím svoju 10mesačnú dcérku. 😀

bubbbulik
7. jan 2014

@annamary27 Ahoj dakujem že si my odpovedala.....ja som pri pichani injekcii brala antibiotika vraj aby som sa dala dokopy kym pojdem na odber vajičok,odber vajicok prebehol dobre odobrali my 32 ale len try sa oplodniili dve normalne a jedno napichavali,dve stoho sa zastavili a jedno vraj kvalitne my vložili no aj to nevišlo.povedali my ze som pekne odpovedala na inj,,ale nevedia prečo to nevišlo ze nabuduce budem mat dlhši protokol tebe višlo až tretie??

tyli
7. jan 2014

@bobulab veľmi držím palce. ideš zajtra? ja idem zajtra na kontrolu. to si mala 4 s PK? mne ostali 2 s PK, bojím sa ako sa rozmrazia.

bobulab
7. jan 2014

@tyli ano, zajtra 9.30.ja neviem, asi ano...co už vidime, ci jeden drobec zabojuje

maru333
7. jan 2014

@bobulab drzim ti palce 🙂

annamary27
7. jan 2014

@bubbbulik ano až tretie ivf a pri druhom som mala aj jeden vkald mrazákov,takže celkovo štvrtý vklad nám vyšiel,vždy som mala dlhý protokol,vždy 7oplodnených,2mrazákov a stále tam bol náznak uchytenia,nízke hcg alebo hcg pri druhej krvi kleslo.je to vo hviezdach,že kedy to vyjde,ale treba veriť pri každom poku 😉 se.

bobulab
7. jan 2014

@maru333 dakuieem
😵

tyli
7. jan 2014

@bobulab drž sa zajtra 😎 ja v GF nakoniec budem asi skôr, pretože idem vlakom a zmenili cestovné poriadky 🙄
ešte prosím ťa koľký DC zajtra si? ideš na vklad 17 ,18 DC?

majkulik
8. jan 2014

@bobulab drzim palceky

majkulik
8. jan 2014

@leonie777 halooo ahooooj,
aj ja som si zakazala MK - a bola som mimo netu, tak to bolo lahkeee, ale uz som spaaat. 🙂 no mne meskal, takze si ma predbehla. takze vidis, ani neviem kedy prisiel, 23. alebo 24.12. ani neviem ako to vychadza. proste, ked pride, tak od prveho dna budem brat lieky. tentokrat budes ty prva. 😀
ano, ku koncaroku sa statistika polepsila. Ale hovorila som so sestrou a ta potvrdila, ze oktober a november bol zly na toto a decembrovkam to vyslo. takze pozitivna vlna je tu, huraaaa na to.

leonie777
8. jan 2014

@majkulik no huraaaa, chybala si mi aj ostatne baby 🙂 uzili sme si sviatky, oddychli bez stresu a verim, ze sa zaradime plne nadeji do dalsieho pokusu 🙂 este to nejak extra ani ja neriesim, ani v GF som este nebola pre recept na stimulku KEt, tak dufam, ze to do tento tyzden este vybavim, idem o chvilu volat 🙂 bude ako ma byt si hovorim 🙂

majkulik
8. jan 2014

@leonie777 aj ty si mi chybala. No jasne. Bude co ma byt. aj ked to niedeky boli.
sviatky sme si aj my uzili plnymi duskami a ani nie je taky stres ako ku koncu roka. takze sup sup, nech sme v tom spolu . . . 😀

leonie777
8. jan 2014

@majkulik moja ani nevies ako uz chcem naozaj byt v tom 🙂 vzdam sa kludne aj lyzovacky 🙂 dnes som mala sen, ze som mala syna malickeho a nedala som mu plienku a komplet ma celu ocikal 🙂 sibe mi ci? 🙂))

bobulab
8. jan 2014

@tyli 16 den som dnes

majkulik
8. jan 2014

@leonie777 nie nesibe. aj mne sa obcas sniva o drobcovi. . . podvedomie pracuje na plne obratky.
Lyzujes? mm je naruzivy lyziar. len so mnou si moc nepolyzuje 😀, tak chodieva s kym sa pritrafi kade tade.
som sa dozvedela, ze kamaratka sa ide vydavat - tak oktober/november. tak sa vytesujem.

marthina
8. jan 2014

baby, pisala som Stenovej, ze chceme ist vo februari na KET...odpisala mi len ze sa mam objednat na konzultaciu k nej, da mi recepty, tlaciva a vysvetli postup...mozem sa uz teraz objednat? alebo staci vo februari?

sarah00
8. jan 2014

@marthina ja by som sa objednala čo najskôr, ktovie ako majú plné termíny, teraz dlho nepracovali, tak možno majú "nátresk", dostaneš pokyny, recepty a potom len počkať na ms. držím palce 🙂

marthina
8. jan 2014

@sarah00 no napadlo ma to, ze budu mat vela ludi....odpisala mi az teraz, tak zajtra tam zavolam a objednam sa....aj sa zacinam zas tesit na cely ten proces 😀 musim si este spisat zoznam liekov co mi zostali z IVF 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre